بررسی ویژگی های موثر در پروژه خاص بقیه الله

3 سال پیش
بقیه الله

شرکت نامی اریکه پارسیان در منطقه ۲۲ مامور اجرای برجی تحت عنوان مروارید ۱ یا مروارید بقیه اله ۱ و مروارید ۲ یا مروارید بقیه اله ۲ است که این دو پروژه در منطقه ۲۲ به عنوان یکی از خوش نقشه ترین پروژه های حال حاضر در نظر گرفته شده است از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد.

این پروژه در حالت کلی به صورت ذوزنقه بوده و در ۳۰ طبقه ساخته شده است که در هر طبقه آن ۸ واحد به متراژ های متفاوت و مختلفی آماده شده است. این متراژ ها به صورت ۱۳۰ متر ( دو خواب)، ۱۵۰ متر ( سه خواب) و ۱۶۰ متر ( سه خواب) است. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پروژه بقیه الله هستید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

بررسی امکانات موجود در پروژه خاص بقیه الله

همانطور که اشاره نمودیم این پروژه یکی از خاص ترین پروژه های منطقه ۲۲ از نظر معماری و نقشه بوده که در ۳۰ طبقه برای شما عزیزان در حال آماده سازی است. از مهم ترین امکاناتی که در این پروژه استفاده شده است می توان به پارکینگ، انباری، سالن اجتماعات، سالن ورزشی و بدن سازی و…. اشاره نمود که این موضوع خود به تنهایی باعث افزایش ویژگی های موثر در این پروژه شده است.

بررسی توضیحات کلی در خصوص پروژه خاص بقیه الله

پس از به اتمام رسیدن فرایند کاری پروژه مروارید یا بقیه الله ۱ توسط شرکت نامی اریکه پارسیان و با توجه به بازخورد مناسب و منحصر به فردی که از این پروژه در اختیار داشتند آن ها پروژه دیگری تحت عنوان پروژه خاص بقیه الله ۲ را احداث نمودند.

پروژه مروارید ۱ یا خاص بقیه الله ۱ تنها و تنها برای کارکنان و پزشکان بیمارستان بقیه اله ساخته شده بود اما در پروژه خاص بقیه الله ۲ که توسط خود شرکت اریکه نامی پارسیان در حال انجام است، عموما مردم می توانند برای تهیه و خرید واحد های آن از همین حالا به صورت پیش خرید آن را تهیه کنند.

بقیه الله

بررسی هزینه ها و نحوه پرداخت در پروژه خاص بقیه الله ۲

یکی دیگر از ویژگی های موثر در پروژه بقیه الله می توان به پرداخت هزینه مناسب برای خرید و همچنین اقساط سبک آن نسبت به سایر پروژه های دیگر اقدام نمود. از این رو طبق اطلاعاتی که در خصوص این پروژه در اختیار داریم، برج آن حدودا ۳۰ طبقه( ۲۵ طبقه مسکونی ) دارد که در ۸ واحد در هر طبقه قرار گرفته است که متراژ های آن عبارت اند از: ۱۲۵ متر ( دو خواب )، ۱۴۵ متر ( سه خواب ) و ۱۵۵ متر ( سه خواب ) که موعد تحویل آن به سال ۱۴۰۲ بر می گردد.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه