معرفی سیگنال خرید ارز دیجیتال

3 سال پیش
ارز دیجیتال

به گزارش وبسایت رمزارز قصد داریم به معرفی یک سیگنال خرید ارز دیجیتال که به گفته کارشناسان رمزارز میتواند رشد بسیار مناسبی را تجربه کند بپردازیم. در حال حاضر با توجه به شرایط بازار و رشد بسیار مناسب در لیدر بازار یعنی بیت کوین احتمال میرود ارز دیجیتال pivx بسیار مناسب ورود باشد. در ادامه همراه وبسایت رمزارز باشید.

پیشنهاد میشود به مطالعه مقالات زیر نیز بپردازید.

شرایط بازار کریپتو مناسب رشد است.

شرایط بیت کوین و بازار رمزارز به گونه ای است که احتمال تداوم رشد بالا میباشد. پیش بینی میشود در این دوره از رشد ها آلت کوین ها بیشتر از بیت کوین بازدهی داشته باشند. پس از بررسی های طولانی توسط تیم تحلیلی رمزارز نتیجه بر آن شد که ارز دیجیتال pivx به عنوان سیگنال خرید ارز دیجیتال بعدی اعلام شود. نقطه ورود این ارز دیجیتال در واقع قیمت های بالای ۱ دلار است. میتواند پس از عبور یک دلار به سمت اهداف بزرگی حرکت کند. با توجه به موج شماری این ارز دیجیتال قیمت های ده دلار کاملا برای pivx طبیعی به نظر میرسد! شما میتوانید ارز دیجیتال pivx را از اکثر صرافی های معتبر همچون بایننس و کوینکس خریداری کنید. هم اکنون قیمت این ارز دیجیتال ۰.۷۳ دلار میباشد. سیگنال خرید های ارز دیجیتال وبسایت رمزارز همواره درصد خطای بسیار کمی داشته و مناسب سرمایه گذاری هستند.

کریپتو

بیت کوین ریزش نمیکند

نکته بسیار مهمی در مورد بیت کوین وجود دارد که به تازگی حمایت های خود را بدست آورده است و به راحتی نمیتواند وارد فاز ریزشی شود. این هم یکی از دلایلی است که نشان میدهد بازار ارز دیجیتال همچنان میتواند به رشد خود ادامه دهد. اما حتی با وجود اینکه احتمال میدهیم بیت کوین به راحتی نتواند ریزش کند اما باز هم تاکید میکنیم شرایط ورود به آلت کوین ها مناسب تر میباشد. به نحوی که شیبا در روز گذشته توانست رشد ۶۰ درصدی را تجربه کند. از سوی دیگر هم کاملا انتظار رخ دادن یک آلت سیزن را خواهیم داشت. آلت سیزن به شرایطی گویند که اکثر آلت کوین ها با یک رشد مناسب همراه شوند. این امر با توجه به اینکه بیت کوین از سقف خود آنچنان فاصله ای ندارد اما آلت کوین ها فاصله بسیار زیادی از سقف خود دارند کاملا توجیه پذیر است.

خلاصه

سیگنال خرید ارز دیجیتال pivx در حالی خدمت شما دنبال کنندگان کانال رمزارز ارائه شده است که به بررسی همه جانبه این رمز ارز پرداخته ایم و در نهایت به این نتیجه رسیده ایم که این ارز دیجیتال از ریسک بسیار کمی در برابر رشد قیمتی مورد پیش بینی برخوردار است.

نقطه ورود ۱ : ۰.۷۵ دلار ( با مبلغ کمی وارد شوید )

نقطه ورود ۲ : ۱ دلار ( با مبلغ بیشتری وارد شوید )

حد سود : ۱۴ دلار

حد زیان : ۰.۶ دلار

وبسایت رمزارز ارائه دهنده برترین سیگنال خرید ارز دیجیتال در ایران ، با ما ثروتمند باشید.

 

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه