معرفی صرافی های ارز دیجیتال در کرج

2 سال پیش
صرافی های ارز دیجیتال در کرج

صرافی های ارز دیجیتال در کرج دارای دفتر برای مراجعه حضوری نیستند. بنابراین سرمایه گذاران می توانند به صرافی های ارز دیجیتال تهران مراجعه کنند که در این مطلب، بعضی از آن ها معرفی می شوند.

صرافی ارز دیجیتال بیت ویرا در زمینه خرید و فروش رمز ارزهایی مانند بیت کوین، اتریوم و تتر فعالیت می کند. این صرافی در شهر تهران قرار دارد. برای خرید حضوری بیت کوین و سایر رمز ارزها، کاربران می توانند به دفتر این صرافی مراجعه کنند. احراز هویت به صورت حضوری انجام می گیرد و رمز ارزهای خریداری شده بلافاصله به حساب مشتریان واریز می شوند.

صرافی های ارز دیجیتال کرج

صرافی های ارز دیجیتال در کرج

صرافی بیت برگ یکی دیگر از نزدیک ترین صرافی های ارز دیجیتال در کرج است. دفتر مرکزی این صرافی در تهران، مرکز نوآوری کسب و کار دانشگاه تهران قرار دارد. برای مراجعه حضوری باید از قبل هماهنگی صورت پذیرد. صرافی بیت برگ از تعداد زیادی ارز دیجیتال برای خرید و فروش پشتیبانی می کند.

همچنین دارای وب سایت معاملاتی برای خرید و فروش آسان و سریع است. کارمزدهای مناسب یکی دیگر از ویژگی های این صرافی محسوب می شود. برای احراز هویت می توان به صورت غیرحضوری اقدام کرد. خریدهای بالای ۱۰۰ میلیون با طرح درخواست امکان پذیر هستند.

صرافی های ارز دیجیتال در کرج به صورت حضوری فعالیت نمی کنند. اما ساکنین این شهر به دلیل نزدیکی به تهران، می توانند به صرافی های ارز دیجیتال تهران مراجعه کنند. همچنین بسیاری از صرافی های داخلی به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری، خدمات خود را به کاربران ارائه می کنند.

چگونه اعتبار صرافی های ارز دیجیتال را تشخیص دهیم؟

اگر به دنبال صرافی های ارز دیجیتال در کرج هستید، حتما می‌دانید که بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر حجم زیادی از معاملات را تجربه می کند. سرمایه گذاران برای ورود به این بازار، به ثبت نام در یک صرافی معتبر نیاز دارند. خود ارزهای دیجیتال به دلیل امنیت بالای فناوری بلاکچین به سادگی قابل هک نیستند. چیزی که ممکن است کاربران را نگران کند، امنیت صرافی و کیف پول هایی است که سرمایه خود را در آن ها قرار می دهند.

تعداد صرافی های ارز دیجیتال هر روز بیشتر می‌شوند و انتخاب یک صرافی خوب و معتبر سخت خواهد شد. برای انتخاب در بین صرافی های ارز دیجیتال باید به ویژگی های آنها توجه کنید تا بتوانید بهترین تصمیم گیری را داشته باشد. در ادامه به تعدادی از ویژگی ها و نکاتی که هنگام انتخاب صرافی باید در نظر بگیرید اشاره خواهیم کرد.

صرافی های ارز دیجیتال در کرج

ارائه نرخ های واقعی و لحظه ای

صرافی های ارز دیجیتال باید بتوانند نرخ ارزها را به صورت لحظه‌ای و دقیق در اختیار کاربران قرار دهند، تا آنها از نوسانات شدید این بازار در لحظه آگاه شوند. در بعضی صرافی ها امکان دارد بعد از پرداخت وجه توسط کاربر، صرافی سفارش را با نرخ جدیدی محاسبه کند. پس دقت کنید که صرافی های معتبر نرخ های واقعی را به کاربران ارائه می‌دهند، در صورتی که نرخ محاسبه شده با نرخ اولیه متفاوت بود می‌توانید تراکنش را لغو کنید.

بیشتر بخوانید: ربات تریدر بایننس

کارمزد دریافتی صرافی های ارز دیجیتال

اولین ویژگی که هنگام انتخاب در بین صرافی های ارز دیجیتال در کرج باید در نظر بگیرید، کارمزد دریافتی آنها بابت معاملات است. این ویژگی همیشه جزو بزرگترین چالش ها برای سرمایه گذاران بوده است. به خصوص در زمانی که سرمایه شما زیاد باشد، امکان دارد کارمزد به مبلغ قابل توجهی تبدیل شود. به همین دلیل همیشه سعی کنید که سرمایه گذاری های خود را در صرافی انجام دهید که کارمزدهای کمتری دریافت می‌کند.

امنیت صرافی های ارز دیجیتال

سطح امنیت صرافی های ارز دیجیتال یکی دیگر از ویژگی های مهم آنها است. همزمان با گسترش و محبوبیت بازار ارزهای دیجیتال، رمز ارزها و صرافی های ارز دیجیتال بیشتر در معرض خطر هک شدن قرار گرفته‌اند. به همین دلیل سرمایه گذاران حرفه ای همیشه به دنبال صرافی هایی هستند که سطح امنیت بالایی داشته باشند و بتوانند با آرامش خاطر به معامله بپردازند. یکی دیگر از گزینه هایی که باعث افزایش امنیت می‌شود فعال کردن احراز هویت دو عاملی است. همچنین بهتر است ارزهای دیجیتال خود را در صرافی نگهداری نکنید و به کیف پول امن خارجی انتقال دهید.

صرافی های ارز دیجیتال در کرج

کاربران صرافی های ارز دیجیتال کرج

رابط کاربری

کاربران صرافی های ارز دیجیتال در کرج به دلیل اینکه برای مراجعه حضوری باید به نزدیکترین دفاتر در تهران مراجعه کنند، معمولا از پلتفرم های آنلاین استفاده می‌کنند. رابط کاربری ساده و راحت سایت و اپلیکیشن باعث می‌شود که بتوانید به راحتی در آن پلتفرم به فعالیت بپردازید و معاملات ارز دیجیتال انجام دهید. علاوه بر رابط کاربری راحت وب سایت و اپلیکیشن، محتوای آموزشی و ابزارهای موجود در این پلتفرم ها باعث اعتبار بیشتر صرافی مورد نظر می‌شوند. چون نشان دهنده شناخت صرافی از نیاز های کاربران می‌باشند.

بیشتر بخوانید: صرافی های ارز دیجیتال در تبریز

داشتن نشانی و شماره تلفن ثابت

اگر چه کاربران صرافی های ارز دیجیتال کرج غالبا از پلتفرم های آنلاین استفاده می‌کنند، اما حتما باید از داشتن نشانی فیزیکی و تلفن ثابت پاسخگو اطمینان حاصل کنند. با آگاهی از نشانی دفتر صرافی می‌توانید در صورت بروز هرگونه مشکل سریعا به صورت حضوری به آنجا مراجعه کرده و پیگیری کنید.

پشتیبانی ارزهای دیجیتال متنوع

برخی از صرافی ها فقط از ارزهای بالا جدول رتبه بندی پشتیبانی می‌کنند و امکان خرید و فروش سایر ارزهای دیجیتال را به کاربران ارائه نمی‌دهند. معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی، مجموعه ای از ارزهای دیجیتال متنوع را پشتیبانی می‌کنند. شما به عنوان کاربر امکان دارد تمایل داشته باشید ارز خریداری خود را به ارز دیگری تبدیل کنید، اما اگر صرافی شما از آن ارز پشتیبانی نکند مجبور به ثبت نام در صرافی دیگری خواهید شد. پس پیش از ثبت نام در یک صرافی، بررسی کنید که آیا از ارزهای دیجیتال مورد علاقه شما پشتیبانی می‌کند یا خیر؟

برای تحلیل چارت های ارزهای دیجیتال میتوانید با خرید اکانت ۱ ساله تریدینگ ویو از وین‌برد به مانند افراد حرفه‌ایِ این حوزه فعالیت کنید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه