تعبیر خواب گوسفند

3 سال پیش
تعبیر خواب

در این قسمت قصد داریم به تعبیر خواب گوسفند بپردازیم. هنگامی که انسان می خوابد روحش از جسمش خارج می شود و ممکن است خواب هایی که ببیند حقیقت داشته باشد و یا حقیقت نداشته باشد و امکان دارد که برخی از  این خواب ها  از سمت خداوند باشد.  البته جالب است بدانید گاهی ممکن است قبل از خواب فکر به موضوعی نموده اید و آن را در خواب ببینید که بیشتر افراد معتقدند این خواب به هیچ عنوان صحیح نمی باشد و هیچ تعبیری ندارد. در قرآن و در اسلام حضرت یوسف به عنوان تعبیر کننده خواب نیز بسیار معروف است احتمالا  تعبیر خواب های او مانند هفت گاو لاغر و چاقی در فیلم و یا حتي در کتاب ها مشاهده کرده اید.

رایج ترین تعبیر خواب گوسفند

دیدن این حیوان در خواب تعابیر گوناگون و مختلفی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید:

 

 • گوسفند زنده جزو حیوانات حلال است و دیدن آن در خواب بسیار مبارک است و به همراه خود مال و ثروت بی شمار مي آورد.
 • در کل تعبیر خواب گوسفند به نعمت و برکت می انجامد ولی در صورتی که حیوان لاغر باشد به تنگدستی و فقر می انجامد.
  اگر این حیوان را در خواب بفروشید به معنای کفر نعمت است اما اگر گوسفندی را بخرید مخصوصا اگر گوسفند چاق باشد به معنای نعمت و برکت و رزق و روزی فراوان است .

تعبیر خواب گوسفند از نظر بوعلی سینا یا همان محمد بن سینا

بوعلی سینا نظرات مختلفی در زمینه تعبیر خواب دارد که در این قسمت به نظر آن در مورد تعبیر خواب این حیوان پرداخته ایم، همراه ما باشید:

اگر در خوابتان گوسفندان بسیار زیادی را مشاهده کردید به معناي مال زیاد است.

اگر در خوابتان دیدید که گوشت پخته ایی از این حیوان می‌خورید به این معنا است که به غنیمت بسیار زياد دست می یابید و اگر دیدید پاچه پخته از آن سرو می کنید به هر اندازه ایی که مصرف نموده اید نعمت و یا مالی به شما می رسد.  در اصل خوردن کله پاچه دستیابی به عمر طولانی و مال زیاد است.

اگر در خواب دیدید که گوسفندی را قربانی کرده اید از بیماری بهبود می یابید و سلامتی کامل را به دست می آورید. البته در تعبیری دیگر آمده است که حج را به جا می آوريد  و اگر نزدیک ماه مبارک قربان این خواب را ببینید بسیار خوب است.

تعبیر خواب گوسفند

تعبیر خواب گوسفند از نظر ابراهیم کرمانی

ابراهیم کرمانی یکی از افراد مهم در زمینه تعبیر خواب است از اینرو در این قسمت به نظر ابراهیم کرمانی در مورد تعبیر خواب این حیوان پرداخته ایم:

 • اگر در خواب دیدید که گوسفند فریاد می زند و یا اگر دیدید گوسفندان همراهتان شده اند به مال و منفعت دست پیدا می کنید.
 • خوردن گوشت کباب شده این حیوان به این معنا است که به‌ سختی و با رنج مال را به دست می آورید.
 • اگر پوست این حیوان را بخورید به این معنا است که روزی و رزق به دست‌ می آورید.
 • اگر گوسفندی را در خواب دیدید که دنبه داشت به این معنا است که صاحب فرزندی می شويد و همچنین مال و ثروت زیادی را کسب می کنید.

تعبیر خواب گوسفند  از نظر  مغربی

در زیر به تعبیر خواب این حیوان از منظر مغربی میپردازیم:

 • اگر خوابی را دیدید که با این حیوان صحبت می کنید به این معنا است ‌که رزق و روزی تان افزوده می شود.
 • شبیه شدن سرتان به سر این حیوان در خواب به این معنا است که جاهل و نادان خواهید شد. اگر در خواب ببینید که شیر گوسفند می‌خورید به این معنا است که مال حلالی را به دست می آورید.

تعبیرخواب در اسلام

 • اگر در خواب ببینید که چوپان گله ایی هستید و اقدام به خرید گوسفند می نمایید، به بزرگی و عزت و جاه می رسید و بستگی به شغل و حرفه ایی که در آن مشغول هستید باید آن را تعبیر نمایید.
 • همانطور که اشاره کردیم تمامی این خواب ها به واقعیت تبدیل شده است و حقیقت دارد تمامی خواب ها پیامی از خداوند است . در تمامی کتاب ها و دین و اسلام و توسط تمامی دانشمندان اثبات شده است البته برخی از خواب ها حقیقت ندارد و خرافات است اما برخی حقیقت است و دقیقا همان تعبیر اتفاق می افتد. در ادامه به جمله ای ارزشمندی از حضرت امام جعفر صادق(ع) می پردازیم که تعبیر های اصلی را به صورت واضح و روشن بیان کرده اند پس پیشنهاد مي کنيم که تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.
 • حضرت امام جعفر صادق (ع) می فرماید: دیدن این حیوان در خواب پنج تعبیر دارد و بر پنج وجه است. اولین تعبیر : مهمتری و بزرگی و عزت و جاه . دومین تعبیر : زنی بسیار ارزشمند و  بزرگ. سومین تعبیر: ثروت و  مال. چهارمین تعبیر : پادشاهی و  فرمان روایی . پنجمین تعبیر :  منفعت و کسب سود و رفع تمامی ضرر ها.
0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه