آموزش آپدیت گوشی هوآوی به هارمونی OS از ۰ تا ۱۰۰ کاملا تضمینی

2 سال پیش
آپدیت گوشی هوآوی به هارمونی

آپدیت گوشی هوآوی این روزها چیزی نیست که دارندگان این گوشی ها را متحول و پریشان کرده است بلکه نسخه آپدیت آن است که برای همه دارندگان این گوشی ها جذاب و دلفریب شده است .

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی هر روز اتفاقاتی را میبینیم که زندگی را برایمان جذاب تر و تازه می کند .

آپدیت هارمونی برای گوشی های هوآوی تغییر بزرگی است که قطعا برای هر طرفدار این برند یک نوع جذابیت دارد . از تست های این آپدت میتوان فهمید که طراحی فوق العاده تم این سیستم عامل اختصاصی هوآوی و حتی کارایی های جدید آن واقعا جای انتظار و ذوق و شوق برای این آپدیت را دارد .

برای دارندگان این گوشی ها کیفیت هر آپدیت هم مهم است وگرنه در سایت های زیادی میتوان رام های این سیستم عامل را پیدا و نصب کرد اما هیچ چیزی جای نمونه اصلی و بدون دست کاری آن را نمیگیرید .

با اینکه هنوز تعداد زیادی از گوشی های هوآوی آپدیت هارمونی را دریافت نکرده اند اما تعداد زیادی در سراسر جهان هم به این آپدیت دست پیدا کرده و شرکت هوآوی هر روز مدل های جدید را برای آپدیت معرفی می کند .

اما این آپدیت با هیچ روشی در ایران و برای ما ایرانیان قابل دریافت نبود تا اینکه در سایت سلام یار روشی را مشاهده کردیم که گوشی هایی که از طرف خوده شرکت هوآوی برایشان آپدیت منتشر شده را میتوان آپدیت کرد .

 

روش آپدیت به چه صورت است ؟

آپدیت گوشی هوآوی به هارمونی OS بسیار ساده تر از آن چیزی بود که فکر میکردیم . بعد از مطالعه مقاله آموزشی متوجه شدیم که آپدیت ارائه شده در زمان دانلود و نصب به طور مستقیم از خوده سایت هوآوی دریافت می شود .

بنابراین هیچ گونه دستکاری نشده و بدون هیچ گونه باگ و مشکل نرم افزاری است . اما این آپدیت را فقط گوشی هایی دریافت می کنند که خوده هوآوی برای آن ها آپدیت منتشر کرده باشد .

البته ناگفته نماند که نیازی نیست که هوآوی این آپدیت را برای ایران داده باشد یا نه ، مهم خوده خوده آپدیت است حالا برای هر منطقه ای که میخواهد باشد .

با استفاده از این روش بسیار ساده شما می توانید آپدیت رسمی را دانلود و نصب و استفاده نمایید

آپدیت هارمونی

حجم آپدیت هارمونی چقدر است ؟

طبق بررسی های انجام شده و گفته کاربران ، بسته به نوع و مدل گوشی چیزی بین ۴ تا ۴ گیگ حجم این آپدیت است . که آن هم به دلیل تغییر و تحولات عظیمی است که در این آپدیت گنجانده شده است .

 

تغییرات این آپدیت چیست ؟

آنقدر این تغییرات زیاد است که نمی توان در این مطلب برای شما همه آن را بیان کرد . بعد از آپدیت می توانید با چشمان خود تمام تغییرات را ببینید اما در سلام یار به مهمترین تغییرات این آپدیت اشاره شده و به طور کامل همه آن را مورد بررسی قرار داده اند .

 

آیا برای آپدیت نیاز به چیز دیگری هم هست ؟

بله ، شما برای آپدیت نیاز به یک کامپیوتر یا لپ تاپ دارید که دو نرم افزار مورد نیاز را نصب و راه اندازی کنید تا بتوانید به راحتی آپدیت گوشی خود را انجام دهید .

لینک دانلود این نرم ازفزارها هم در همان سایت برای ما قرار داده شده است که کار شما را راحتتر کرده است

منبع : سلام یار

1
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

یک دیدگاه

  • معین مهماندوست
    13 سپتامبر 2022

    بسیار مفید و دقیق