ثبت شرکت ارز دیجیتال چگونه است؟

2 سال پیش
ثبت شرکت ارز دیجیتال

این روزها ارزهای دیجیتال سر و صدای زیادی را به پا کرده اند و آینده درخشانی را برای آن ها پیش بینی می کنند. از آن جایی که ثبت شرکت هم همیشه یکی از کسب و کارهای پرطرفدار بوده است، این روزها شاهد افزایش تعداد شرکت هایی با این موضوع هستیم. اگر شما هم به دنبال اطلاعاتی در رابطه با ثبت شرکت ارز دیجیتال هستید، با ما همراه باشید.

بازار ارزهای دیجیتال چگونه است؟

این روزها احتمالا نام ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین را بسیار شنیده اید، البته بیت کوین اگر چه معروف ترین ارز دیجیتال است، اما تنها ارز دیجیتال نیست. برای ارزهای دیجیتال آینده روشنی را پیش بینی کرده اند. در سال های اخیر شاهد این بوده ایم که تعدادی از کشور ها این ارزها را به رسمیت شناخته اند و در بازارهای جهانی با استفاده از آن ها داد و ستد می کنند.

پیش بینی می شود در سال های آینده تعداد کشورهایی که ارزهای دیجیتال را به رسمیت بشناسند بسیار است و همین موضوع نشان از آینده درخشان این ارزها دارد. به این موضوع دقت داشته باشید که با مقایسه نرخ ارزهای دیجیتال از گذشته تا به حال باز هم به سادگی می توان به آینده این ارزها پی برد.

درآمد از ارزهای دیجیتال چگونه است؟

هنگامی که موضوعی مانند ارزهای دیجیتالی در جامعه نمایان می شود، پس بسیاری از مردم هم به دنبال درآمدزایی از آن هستند. بسیاری از مردم ما هم به دنبال راهی هستند که از ارزهای دیجیتال بتوانند درآمد داشته باشند. برای کسب درآمد از این ارزها سه روش وجود دارند و در ادامه این روش ها را توضیح می دهیم.

۱) در روش اول، شما در ابتدا می توانید با هولد کردن یا نگه داشتن ارزهای دیجیتال به درآمد برسید. به عنوان مثال شما می توانید ۱۰۰ واحد بیت کوین خریداری کرده و آن را به مدت یک سال نگهداری کنید. بعد از این زمان با سود مالی قابل توجهی بیت کوین های خود را به فروش برسانید.

۲) در روش دوم شما می توانید با ترید کردن ارزهای دیجیتال به درآمد برسید. ترید کردن به این معنی است که شما در زمانی که یک ارز دیجیتال در کف قیمت است آن را بخرید و زمانی که ارز دیجیتال مورد نظر شما رشد کرد، آن را بفروشید و از قبل این کار درآمد داشته باشید.

۳) در روش سوم شما می توانید با مایند کردن یا همان استخراج ارزهای دیجیتال به درآمد برسید. البته برای مایند کردن به مجوز نیاز دارید. شما برای این روش باید یک ماینر داشته باشید و با استفاده از آن ارزهای دیجیتال را استخراج کنید و از قبل فروش آن به درآمد برسید. در ادامه توضیحات کامل تری را در رابطه با کسب این مجوز بیان می کنیم و پیشنهاد می دهیم که همچنان با ما همراه بوده و ادامه مطالب را از دست ندهید.

نمایندگی صرافی ارز دیجیتال

ثبت شرکت ارز دیجیتال

هنگامی که در رابطه با شرکت صحبت می کنیم، همه ما تصوری مشخص داریم. تصور می کنیم که یک دفتر وجود دارد که در آن عده ای مشغول به کار هستند. در صورتی که ثبت شرکت ارز دیجیتال به این صورت نیست و در واقع فعالیت های آن متفاوت با آن چیزی است که تصور می کنید.

برای در واقع ثبت شرکت ارز دیجیتال به این معنی است که شما برای مایند کردن مجوزهای لازم را داشته باشید. البته همه افراد می توانند این مجوز را دریافت کنند. مهم نیست شما به عنوان یک فرد حقیقی اقدام می کنید، یا به عنوان یه فرد حقوقی برای دریافت این مجوز درخواست ارائه می دهید، با داشتن شرایط لازم شما می توانید این مجوز را دریافت کنید.

البته در ادامه مدارک و شرایطی که کسب این مجوز نیاز دارید را هم شرح خواهیم داد. به طور کلی به این موضوع دقت داشته باشید که برای دریافت این مجوز که به آن جواز تاسیس هم گفته می شود به راهنمایی های یک شخص کارشناس هم نیاز خواهید داشت و اگر شما تا به حال تجربه انجام این کار را نداشته اید، به تنهایی نمی توانید آن را انجام دهید.

نکته دیگری که باید به آن دقت داشته باشید این است که اگر به صورت شخص حقیقی برای دریافت این مجوز اقدام کنید یا اگر به صورت شخص حقوقی این کار را انجام دهید باید مدارک مختلفی را ارائه دهید. به همین دلیل به شما پیشنهاد می دهیم که در همان ابتدا قصد خود را مشخص کنید و با توجه به اهدافی که دارید مدارک مورد نیاز خود را تکمیل کنید.

نحوه راه اندازی صرافی ارز دیجیتال

احتمالا این سوال برای شما هم وجود دارد که اصلا ثبت چنین شرکتی چه اهمیتی دارد و چرا باید این کار را انجام داد. در مطالب بالا اشاره ای کوتاه و خلاصه به این موضوع داشتیم که چه آینده ای برای ارزهای دیجیتال در نظر گرفته اند. به این موضوع دقت داشته باشید که با توجه به این آینده تعداد کسانی که به دنبال استفاده از این ارزها هستند روز به روز در حال افزایش است.

تا قبل از قانونی شدن این موضوع هر کسی به طور غیر مجاز هم می توانست از این ماینر ها کسب درآمد کند و همین موضوع باعث می شود که افراد بسیاری از آن سوء استفاده کرده و به نوعی کارهای غیر قانونی خود را انجام دهند.

در سال های اخیر با قانونی شدن این کار و اینکه شما می توانید مجوز تاسیس داشته باشید راه های غیر قانونی بسته شده است، یعنی به نوعی شما فعالیتی در چارچوب قانون خواهید داشت و این موضوع اهمیت بسیاری دارد.

از این رو به شما پیشنهاد می دهیم که اگر به دنبال مایند کردن ارزهای دیجیتال هستید و می خواهید که از این طریق درآمد داشته باشید، در ابتدا مجوز مربوط به آن را دریافت کنید و سپس با خیالی آسوده کارهای خود را ادامه دهید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت ارز دیجیتال

همانطور که در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم ثبت شرکت ارزهای دیجیتال یا همان دریافت مجوز برای مایند کردن به دو صورت انجام می شود و برای هر یک از آن ها هم به مدارک متفاوتی نیاز خواهید داشت. از این رو در ادامه این موارد را به طور مجزا توضیح می دهیم تا با آن آشنایی داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ مجوز برای اشخاص حقیقی

  • ارائه کارت ملی و شناسنامه
  • در صورتی که متقاضی آقا باشد، باید کارت پایان خدمت را هم ارائه دهید.

مدارک مورد نیاز برای اخد مجوز برای اشخاص حقوقی

  • مدارک هویتی و شناسایی (کارت ملی و شناسنامه) تمامی اعضای شرکت
  • در صورتی که اعضای شرکت آقا باشند، باید کارت پایان خدمت را هم ارائه دهند.
  • ارائه تمامی مدارک ثبتی شرکت شما هم الزامی است.

طبیعتا در این حالت شما به مدارک بیشتر نیاز دارید. البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که نوع جواز دریافتی تاثیری در فعالیت های شما ندارد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می دهیم که با توجه به شرایط خود و البته نیازی که دارید برای دریافت این مجوز اقدام کنید. در این حالت مشکلی نخواهید داشت.

هزینه ثبت شرکت ارز دیجیتال

هزینه تاسیس شرکت ارز دیجیتال

از دیگر سوال هایی که در رابطه با تاسیس یک شرکت برای بسیاری پیش می آید، هزینه ای است که برای این کار باید بپردازید. احتمالا شما در این قسمت انتظار دارید که ما مبلغی را بیان کنیم و بگوییم خوب دوستان عزیز برای ثبت شرکت ارزهای دیجیتال خود باید این مقدار پول را هزینه کنید، اگر به دنبال همچین مطلبی هستید، متاسفانه از آن خبری نیست.

هزینه ثبت شرکت با توجه به عوامل و فاکتورهای مختلفی مشخص می شود و دقیقا به همین دلیل است که نمی توان مبلغ دقیقی را برای آن بیان کرد. اما نگران نباشید. ما به فکر شما هم هستیم و قصد داریم اطلاعاتی صحیح را در اختیار شما قرار دهیم، از این رو در ادامه فاکتورهایی که در این موضوع نقش دارند را بیان می کنیم.

  • سرمایه اولیه
  • اجاره یا خرید دفتر
  • آگهی روزنامه
  • هزینه شرکت خدماتی

هر یک از مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم هم مبلغ دقیقی ندارند. به عنوان مثال میزان سرمایه اولیه رو خود شما مشخص می کنید. هزینه اجاره یا خرید دفتر کار هم باز به خود شما و محلی که انتخاب می کنید بستگی دارد. هزینه آگهی روزنامه هم با توجه به روزنامه و اندازه کادر شما متغییر است.

شرکت های متعددی هم هستند که خدمات ثبت را ارائه می دهند که هر یک از آن ها هم هزینه خاصی را از مشتری های خود دریافت می کنند. در این بین شرکت ثبتینو افتخار دارد که خدماتی با کیفیت را با قیمتی مناسب به مشتری های خود ارائه می دهید.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت شرکت ازر دیجیتال می توانید با کارشناس های ثبت شرکت ثبتی نو تماس بگیرید. البته در ادامه می توانید سوال های خود را هم مطرح کنید و به شما اطمینان می دهیم که در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم.

منبع: https://sabtino.com/%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%b4%d8%b1%da%a9%d8%aa-%d8%a7%d8%b1%d8%b2-%d8%af%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84/

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه