نسخه آفلاین و هوشمند مترجم گوگل چگونه است ؟

6 سال پیش
بدون تصویر

مترجم گوگل یا همان گوگل ترنسلیت، یکی از سرویس های مفید و پر کاربرد گوگل است که برای ترجمه و تبدیل انواع زبان ها به یکدیگر کاربرد دارد. گوگل مدتی است نسخه ی آفلاین مترجم خود را نیز ارائه کرده که قصد داریم در این مقاله آن را معرفی و بررسی کنیم. با وب سایت جفت هیچ همراه باشید.

مدتی است در کنار نسخه ی آنلاین سرویس مترجم گوگل، نسخه ی آفلاین آن نیز ارائه شده و می توان بدون نیاز به اینترنت از آن استفاده نمود. این نسخه در ابتدا امکانات محدودی داشت، اما در آپدیت های بعدی به تدریج قابلیت های آن افزایش یافت و ترجمه های دقیق تر و با کیفیت تری ارائه می دهد.

همچنین بخوانید، ترفند های جالب در استفاده از مترجم گوگل | دانلود برنامه Google Translate

استفاده از هوش مصنوعی در نسخه آفلاین مترجم گوگل

افزوده شدن هوش مصنوعی به نسخه ی آفلاین مترجم گوگل، عملکرد آن را بهبود بخشیده و ترجمه های دقیق تر و با کیفیت تری در اختیار کاربران قرار می گیرد. قبلا ترجمه و معادل سازی جملات به صورت بخش بخش انجام می گرفت، اما اکنون کل جمله را دریافت می کند و ترجمه ی روان تری ارائه می دهد.

در نسخه ی آفلاین نیز از همان تکنولوژی سرویس آنلاین استفاده می شود؛ اما به اتصال اینترنتی احتیاج ندارد و اطلاعات انواع زبان ها به صورت دیتابیس در حافظه ی گوشی ذخیره می شود و در مواقع لزوم مورد استفاده قرار می گیرد.

دانلود نسخه ی آفلاین مترجم گوگل

این سرویس برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس عرضه شده و زبان هایی از قبیل انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی، پرتغالی، دانمارکی، چینی، کره ای، ژاپنی، روسی، عربی و غیره را شامل می شود. همچنین با دانلود و افزودن دیتابیس مورد نیاز، از نسخه ی فارسی نیز پشتیبانی می کند.

برای دانلود نسخه ی اندروید می توانید به این سایت مراجعه نمایید.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه