مزیت و نکات اجاره هیلتی ؟

6 ماه پیش
اجاره هیلتی

امروزه مدیریت زمان برای هر فردی مهمترین وجه زندگی می‌باشد

بازسازی و مرمت ساختمان همچنین انجام کارهای بنایی جزئی و کلی یکی از مسائلی هست که هر فردی علاقه مند است که خودش دست بکار شود ولی به دلیل کمبود ابزار لازم و هزینه زیاد خرید ابزار عموما افراد تصمیم میگیرند که از خدمات اجاره ابزار استفاده کنند

انواع هیلتی

وزن یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در انتخاب هیلتی است. هرچقدر یک چکش تخریب وزن بیشتری داشته باشد، قدرت تخریب آن بیشتر خواهد بود. به علاوه اگر جزو آن دسته از افراد هستید که اولین بار است که تصمیم به اجاره هیلتی گرفته اید، میتوانید از خدمات مشاوره رایگان ما جهت انتخاب ابزار مناسب استفاده نمایید.

تولیدکنندگان چکش تخریب یا هیلتی، با تولید چکش برقی در وزن های مختلف تصمیم بر این دارند تا تمامی نیاز بازار را پوشش بدهند در نظر داشته باشید هزینه اجاره هیلتی نسبت به وزن و قدرت ضربه زدن آن متفاوت می‌باشد.

سایز انواع هیلتی

دسته بندی سایز چکش تخریب به انواع زیر تقسیم میشود

هیلتی ۷ کیلو:

هیلتی ۷ کیلویی عموما جهت برداشتن و تخریب کاشی و سرامیک، همچنین تخریب سطوح گچی، گچ و خاک و سطوح نازک سیمانی استفاده میشود، همچنین از هیلتی ۷ کیلویی میتوانید برای تخریب دیوار های بلوک سفال استفاده نمایید.

توجه داشته باشید که اگر قصد اجاره هیلتی ۷ کیلویی دارید، مجموعه کلیک ابزار چکش تخریب مورد نظر را با ضمانت خرابی فنی در کمترین زمان برای شما ارسال خواهد کرد.

هیلتی ۱۰ کیلو:

هیلتی ۱۰ کیلویی مناسب ترین ابزاری می‌باشد که از لحاظ وزن و قدرت تخریب میتوان آن را بصورت ایستاده و روی دست جهت تخریب دیوارهای اجری و سیمانی استفاده کرد.

توجه داشته باشید که اگر قصد اجاره هیلتی ۱۰ کیلویی دارید، مجموعه کلیک ابزار چکش تخریب مورد نظر را با ضمانت خرابی فنی در کمترین زمان برای شما ارسال خواهد کرد.

هیلتی ۱۵ تا ۲۰ کیلو:

هیلتی ۱۵ تا ۲۰ کیلویی، این ابزار ها از نظر ظاهری کاملا شبیه هم هستن و تفاوت آن ها در قدرت ضربه زدن آن ها می‌باشد، کاربرد و طراحی این چکش برقی مناسب تخریب سطوحی می‌باشد که در روی کف(زمین) هستند

توجه داشته باشید که اگر قصد اجاره هیلتی ۱۵ کیلویی دارید، مجموعه کلیک ابزار چکش تخریب مورد نظر را با ضمانت خرابی فنی در کمترین زمان برای شما ارسال خواهد کرد.

تخفیف ویژه برای پیمانکارات و مشتریات وفادار

۰۹۱۲۳۲۲۱۴۱۱

معرفی خدمات ما:

در نظر داشته باشید در حال حاظر تمامی خدمات ما در شهر تهران انجام می‌پذیرد

💥ارسال فوری💥

🎲ابزار با ضمانت خرابی🎲

اجاره چکش برقی هفت کیلو

اجاره چکش برقی ده کیلو

اجاره چکش برقی پانزده کیلو

اجاره هیلتی اجاره دریل سه نظام

اجاره فارسی بر

اجاره دریل چهار شیار

اجاره دریل پنج شیار

اجاره فرز اجاره مینی فرز

اجاره اتولوله

اجاره دستگاه جوش

اجاره پیکور

کرایه هیلتی

اجاره هیلتی دیوار

اجاره چکش برقی دیوار

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه