معرفی کامل پروژه نارنجستان چیتگر + شرایط پیش خرید این پروژه

3 سال پیش
پروژه نارنجستان چیتگر

پروژه نارنجستان چیتگر یکی از پروژه های ساخت و ساز در پهنه ی c منطقه ی شهرک چیتگر است که وابسته به تعاونی مسکن کارکنان اداره مهندسی نیروی زمینی ارتش است. در ادامه به معرفی کامل پروژه نارنجستان چیتگر + شرایط پیش خرید آن می پردازیم.

معرفی کامل پروژه نارنجستان چیتگر + شرایط پیش خرید

زمین هایی که این پروژه در آن در حال ساخت است متعلق به ارتش بوده و استارت اولیه ی ساخت و ساز در آن به وسیله ی تعاونی مسکن نیروی زمینی زده شد. این پروژه دارای ۴ برج بوده و در سی و هشت طبقه در حال احداث است. بلوک یک و دو پروژه نارنجستان مرحله اسکلت را به اتمام رسانده اند و وارد فاز دیوارچینی شده اند. اما فاز ۳ پروژه ی نارنجستان هنوز در مرحله ی فونداسیون و پی ریزی قرار دارد.

بلوک های یک، دو و سه جمعا روی هم دارای هزار و دویست و شصت واحد قابل سکونت هستند که برای خرید و فروش آنها لازم است امتیاز این واحدها دادوستد شوند. بلوک چهار نیز هنوز برای فروش و واگذاری امتیازات آماده نشده است و در اختیار تعاونی است. برای بستن قرارداد ساخت پروژه ی نارنجستان به صورت علی الحساب متری دو میلیون و پانصد و هشتاد هزار تومان از متقاضی ها دریافت شده است. زمانی هم که برای تحویل نهایی هر یک از فازهای پروژه ی نارنجستان در نظر گرفته شده است به صورت زیر است:

o فاز یک این پروژه قرار است در نیمه ی دوم سال نود و نه تحویل داده شود.

o فاز دو پروژه  نارنجستان نیز قرار است در نیمه ی نخست سال هزار و چهارصد آماده ی بهره برداری شود.

o فاز سه که از همه ی پروژه ها جدیدتر است برای سال هزار و چهارصد و دو آماده ی بهره برداری می شود.

شرایط پیش خرید پروژه های نارنجستان به چه صورت است؟

برای هر یک از فازهای پروژه ی نارنجستان نحوه ی پرداخت متفاوت ست که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم:

Ø برای فاز یک این پروژه می بایست پانصد و چهل میلیون واریزی داشته باشید که با توجه به آن به شما امتیاز تعلق می گیرد. برای ساخت ۴ میلیون توام و برای تراکم زمین هم دو میلیون و ششصد هزار تومان می بایست پرداخت شود. سرجمع باید به ازای هر متر شش میلیون و هفتصد هزار تومان به صورت علی الحساب پرداخت شود.

Ø برای پروژه ی نارنجستان فاز ۲ اگر کسی مایل به پیش خرید است می بایست دو میلیون و هفتصد هزار تومان به ازای تراکم زمین پرداخت شود. همچنین چهار میلیون و پانصد هزار تومان نیز برای ساخت هر واحد معین شده که باید پرداخت شود. روی هم رفته به ازای هر متر هفت میلیون و دویست هزار تومان باید برای این پروژه پرداخت شود.

Ø برای فاز سوم پروژه ی نارنجستان به عنوان مبلغ اولیه می بایست چهارصد و پنجاه میلیون تومان به صورت علی الحساب به همراه امتیاز آن پرداخت گردد. برای فاز ۳ برای ساخت مبلغ چهار میلیون تومان به ازای هر متر و سه میلیون و پانصد هزار تومان برای تراکم زمین به ازای هر متر می بایست پرداخت شود. روی هم رفته خریدار باید برای هر متر چیزی حدود هفت میلیون و پانصد هزار تومان پرداخت کنند. برای قسط های این فاز از پروژه ی نارنجستان هم به این شکل است که هر شصت روز ی دو ماه یکبار می بایست مبلغ سی میلیون تومان پرداخت شود. تعداد قسط هایی که باید پرداخت شوند نیز بیست قسط می باشد.

به طور کلی پروژه های نارنجستان یکی از موارد بسیار خوب برای سرمایه گذاری محسوب شده که با توجه به امکاناتی که دارند برای زندگی هم بسیار مناسب هستند.

 

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه