پنج فیلم کمدی و خنده دار سال

1 سال پیش
فیلم کمدی

در این مقاله پنج فیلم کمدی و خنده دار سال را مورد بررسی قرار می دهیم که پیشنهاد میدیم به هیچ عنوان از دست ندهید و به تماشا بنشینید. همگی این فیلم ها در سایت پلیو به صورت رایگان درج شده اند.

دانلود فیلم انفرادی

۰۱ فیلم انفرادی

یکی از پر فروش ترین فیلم های سینمای ۱۴۰۱ قطعا فیلم انفرادی می باشد. این فیلم فروش بسیار خوبی را توانست به خود اختصاص دهد و در شبکه نمایش خانگی نیز به زودی عرضه می شود که از پلیو نیز قابل دریافت است.

خلاصه داستان: مردی که تا خرخره زیر بار بدهی های سنگین رفته، تصمیم می گیرد برای پرداخت قرض ها با کمک همکارش و دوست دوران ..

بازیگران: احمد مهرانفر – رضا عطاران – شقایق دهقان – شکیب شجره – مهدی هاشمی و ..

کارگردان: مسعود اطیابی

دانلود فیلم سگ بند

۰۲ فیلم سگ بند

سگ بند نیز کمدی بسیار جذابی می باشد که در سینما بسیار طرفدار داشت و فروش بسیار عالی را کسب کرد. این فیلم نیز پیش بینی می شود به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی هم فروش خوبی کسب کند.

خلاصه داستان: دو برادر که پس از مرگ پدرشان برسر مسائل مالی به مشکلاتی میخورند، برادری که فکر میکند میتواند برادر کوچک خود را از اعتیاد نجات دهد و ..

بازیگران: امیر جعفری – بهاره کیان افشار – بهرام افشاری – سیروس گرجستانی – مهران احمدی

کارگردان: مهران احمدی

دانلود فیلم دینامیت

۰۳ فیلم دینامیت

این فیلم نیز یکی از فیلم های موفق و مردمی در سال گذشته بود که توانست نگاه های زیادی را به طرف خود جلب کند. فروش این فیلم نیز بسیار بالا بود و هم اکنون از سایت پلیو نیز قابل دریافت است.

خلاصه داستان: دو جوان مذهبی وارد خانه ای جدید می شوند که دو دختر جوان و خوش تیپ که در تضاد اخلاقی با آن ها هستند، وارد جدال هایی می شوند که ..

بازیگران: احمد مهرانفر – پژمان جمشیدی – زیبا کرمعلی – محسن کیایی – نازنین بیاتی

کارگردان: مسعود اطیابی

دانلود فیلم لونه زنبور

۰۴ فیلم لونه زنبور

یک فیلم قدیمی ولی بسیار کمدی جالب و جذاب به نام لونه زنبور که از طریق سایت پلیو نیز قابل دانلود مستقیم است. این فیلم نیز موضوع بسیار خوبی را دارد و بازیگران نیز نقش خود را به خوبی بازی کرده اند.

خلاصه داستان: داستان دو پسرخاله است که از راه دزدی روزگار می‌گذرانند. آن‌ها از طرف پدر یکی از پسرخاله‌ها که او هم دزد است، جعبه‌ای دریافت و آن را در محلی پنهان می‌کنند که پس از مدتی ..

بازیگران: بهاره کیان افشار – پژمان جمشیدی – رعنا آزادی‌ور – محسن کیایی – هومن برق نورد

کارگردان: برزو نیک نژاد

دانلود فیلم قندون جهیزیه

۰۵ فیلم قندون جهیزیه

یکی از کمدی های اجتماعی و مردمی نیز فیلم قندون جهیزیه می باشد. این فیلم نیز بسیار محبوبیت فراوانی را کسب کرده و توانست نگاه های زیادی را به تماشا بنشاند.

خلاصه داستان: قصه زوج جوانی که موعد اجاره خانه‌شان پایان یافته و باید خانه را تخلیه کنند. آن‌ها که با مشکلات مالی زیادی مواجه هستند ..

بازیگران: اکبر عبدی – صابر ابر – نگار جواهریان

کارگردان: علی ملاقلی پور

فیلم های کمدی بسیاری دیگر نیز در سایت پلیو Pleeyo.Com درج شده است که این مقاله نیز جزو منابع همین سایت می باشد. می توانید این فیلم های کمدی و خنده دار سال را از طریق سایت پلیو دانلود کنید. وب سایت پلیو مرجع دایرکتوری فیلم و سریال می باشد که برخی از آن ها رایگان و برخی به صورت خرید قانونی درج شده اند. دانلود فیلم، دانلود سریال، دانلود انیمیشن، ایرانی و خارجی، خرید قانونی فیلم و سریال و .. همه چیز هایی هستند که شما در سایت پلیو می توانید پیدا کنید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه