کارشناسی خودرو در مشهد در محل + ضمانت نامه

4 سال پیش
کارشناسی خودرو

افراد زیادی در شهرهای کوچک و بزرگ از جمله مشهد وجود دارند که بنابر سال‌ها تجربه توانسته‌اند کار کارشناسی خودرو را یاد بگیرند. ممکن شما هم افرادی را بشناسید که متخصص این کار باشند. اما گاهی برای شما هم پیش آمده که در زمان خرید خودرو در شهر خودتان به در بسته خورده و نتوانسته‌اید فرد حرفه‌ای و قابل اعتمادی را برای کارشناسی خودرو در محل پیدا کنید و مجبور هستید به نمایندگی‌ها یا تعمیرگاه‌ها مراجعه کنید.

شرکت همراه مکانیک راه‌حل مناسبی برای این‌گونه مشکلات در نظر گرفته است. می‌توانید تنها به اندازه پر کردن  فرم کارشناسی خودرو در مشهد در سایت این شرکت خودتان را به زحمت انداخته و در مدت زمان چند دقیقه‌ای کارشناس یا کارشناسان خودرو را در محل مورد نظرتان ملاقات کنید. این که این کارشناسان چه خدماتی ارائه می‌دهند و چرا حضور آن‌ها به هر کارشناس دیگری برتری دارد، موضوعی است که در ادامه این مقاله به آن خواهیم پرداخت. بنابراین توصیه می‌کنیم حتماً تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

کارشناسی خودرو تخصصی در مشهد با همراه مکانیک

کارشناسی خودرو همیشه برای خریداران مسئله مهم و حائز اهمیتی بوده است. به‌خصوص در سال­های اخیر که خودرو تبدیل به یک کالای سرمایه‌ای شده است. همراه ­مکانیک این کار را برای شما به بهترین شکل، بالاترین کیفیت و سریع­ترین زمان ممکن انجام خواهد داد. تنها کافی است درخواست خود را از طریق سایت همراه مکانیک ثبت کنید و منتظر کارشناسان ما بمانید. آن‌ها کم­تر از ۳۰ دقیقه بعد، در محل حاضر خواهند بود و خودروی موردنظر شما را به‌دقت بررسی خواهند کرد. این بررسی شامل موارد زیر خواهد بود:

  • بررسی فنی، موتور و گیربکس: کارشناسان ما خودروی موردنظر را از لحاظ فنی با تجهیزاتی مانند دیاگ بررسی کرده و وضعیت رادیاتور، باتری و اتصالات داخل خودرو را به شما اعلام خواهند کرد.
  • بررسی اصالت کیلومترشمار: بر اساس آمارهای به‌دست‌آمده، متأسفانه از میان هر ۴ خودروی کارکرده، کیلومترشمار ۱ خودرو دست‌کاری‌شده است و این مسئله، تأثیر قابل‌توجهی بر قیمت واقعی خودروی موردنظر شما دارد. این در حالی است که در بسیاری از موارد حتی دستگاه دیاگ هم قادر به تشخیص اصالت کیلومترشمار نیست. موارد این‌چنینی را تنها یک کارشناس با تجربه بر اساس تفاوت ظاهر خودرو و کارکرد آن می‌تواند برای شما شفاف کند.
  • تست رانندگی؛ سیستم تعلیق، جلوبندی و لاستیک: مشکلات مربوط به سیستم تعلیق، ترمز، کلاچ و موارد دیگر ازاین‌دست، تنها با تست رانندگی قابل تشخیص خواهد بود. این مشکلات نیز از دسته مشکلاتی هستند که با تجربه کارشناس، ارتباط مستقیم دارند.
  • بررسی آپشن­ها و امکانات رفاهی: اگر آپشن­های خودرویی دچار نقص باشند، تأثیر زیادی بر افت قیمت خودرو خواهند داشت؛ لذا این مسئله نیازمند بررسی دقیق در راستای تشخیص فابریک یا غیر فابریک بودن آپشن­هاست. همچنین جا زدن خودروهای نیمه‌فول به جای خودروهای فول نیز می‌تواند تا چند صد میلیون تومان به افراد ضرر بزند که تنها توسط یک کارشناس خبره قابل شناسایی است.
  • بررسی رنگ بدنه و تعویض قطعات: بر اساس آمارهای ۷ ساله ما، بیش از ۷۲ درصد خودروها حداقل یک مشکل فنی یا بدنه دارند. اگر تشخیص درستی در مورد این مشکلات صورت نگیرد، خسارت­های مالی­های فراوانی به خریداران وارد می­شود.
  • ارائه گزارش و پیشنهاد قیمت خودرو: پس از پایان مراحل کارشناسی، گزارش کاملی از وضعیت خودروی موردنظر به شما داده خواهد شد و بر اساس قیمت روز خودرو و این گزارش کارشناسی، قیمت واقعی ماشین به خریدار پیشنهاد خواهد شد.

خدمت دیگر همراه مکانیک، اولین و بزرگ­ترین نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده در کشور

یکی از بزرگ­ترین دستاوردهای همراه­ مکانیک در این ۷ سال راه‌اندازی نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده است که فضایی جدید مطمئن برای خرید و فروش خودرو در شهرهای مختلف از جمله مشهد است. خرید خودرو کارکرده همیشه با ریسک­های زیادی همراه بوده و خریداران همواره نگرانی از بابت عدم صداقت فروشندگان را داشته­اند. ما در نمایشگاه همراه ­مکانیک این نگرانی را برای خریداران به طور کامل حل کرده­ایم و با معرفی خودروهای کارشناسی شده توسط کارشناسان همراه­ مکانیک و قیمت­گذاری منصفانه (نه کم و نه زیاد) ریسک خرید خودرو را به صفر نزدیک کرده‌ایم.

این نمایشگاه نه‌تنها برای خریداران فضای بسیار خوبی است، بلکه برای فروشندگان خودرو هم مزایای بسیاری دارد. فروشندگان خودرو، همیشه از فرایند آگهی کردن و پاسخگویی به تماس­ها، به‌خصوص تماس­های غیرضروری و بی‌نتیجه گله­مند هستند و اگر با کسی که یکبار این فرایند را پشت سر گذاشته صحبت کنید، قطعاً از تجربة ناخوشایندش برای شما خواهد گفت. پس ادامه متن را بخوانید تا با طرح‌های ویژه همراه مکانیک برای خریداران و فروشندگان خودرو آشنا شوید.

قطعاً تا اینجای مطلب با اهمیت کارشناسی خودرو در همراه مکانیک آشنا شده‌اید. کارشناسان این تیم را می‌توانید با پر کردن فرم کارشناسی در سایت همراه مکانیک یا تماس تلفنی با این شرکت در کنار خود داشته باشید تا بتوانید خودرویی که قصد خریدش را دارید، بهتر بشناسید. به علاوه، اگر در این مورد تردیدی دارید، بهتر است ابتدا به صفحه خرید خودرو همراه مکانیک در hamrah-mechanic.com/cars-for-sale مراجعه کنید تا با نمونه کارشناسی‌ها آشنا شوید و خیالتان را راحت کرده باشید.

با همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه