دانلود بیت های پیشنهادی موزیک

8 ماه پیش
دانلود بیت های پیشنهادی موزیک

خیلی از افراد هستند که به خاطر عدم توانایی پرداخت هزینه های هنگفت و عدم داشتن توانایی مالی به دنبال دانلود و خرید بیت موزیک هستند. یکی از بهترین سایت هایی که در این زمینه یعنی دانلود بیت فعالیت دارد سایت آرپی بیت می باشد که به مدیریت رضاپناهی تنظیم کننده مقتدر موسیقی صورت گرفته است. این که چه آهنگی مناسب شما هست؟ و یا چه موزیک برای صدای شما خوب است؟ این ها همه سوالاتی هستند که در این مقاله به آن ها پاسخ می دهیم.

بیت های پیشنهادی

در این مقاله ما دو تا از بهترین بیت های موزیک جدید را برای شما درج کرده ایم که به شرح ذیل می باشد:

بیت احساسی غمگین کد ۶۲

بیت احساسی غمگین با کد ۶۲ یک بیت جدید و احساسی میباشد که با فضای نسبتا غمگین تنظیم شده است. سازهای زنده گیتار ویالن و پیانو این بیت ترکیب بی نظیری به این تنظیم بخشیده که این بیت به طور کلی آکوستیک به گوش میرسد و همین امر باعث شده تا به سرعت با احساسات مخاطب عجین شود. تمو بیت ۱۱۲ میباشد و به نوعی یک موزیک اکتیو و ریتمیک محسوب می شود.با توجه به ملودی نوازی ساز ویالن و غمگین بودن کلیت ملودی پیشنهاد ما برای این بیت یک ترانه احساسی ولی با حال و هوای غمگین میباشد.

بیت بسیار شاد کد ۶۱

بیت های پیشنهادی موزیک

بیت بسیار شاد با کد ۶۱ از نوع شیش و هشت میباشد و بسیار شاد تنظیم شده است که در نوع خود بیت خاص و بیت جدید محسوب میشود. در این بیت از ساز زنده استفاده نشده اما از بروزترین‌ سینتی سایزرها در ساخت این بیت استفاده شده است. تمپو بیت مورد نظر ۱۲۰ میباشد و با یک ترانه و ملودی شاد و مثبت خروجی بسیار خوبی میتوان از این محصول دریافت کرد. معمولا موزیک های شاد با ریتم های شیش و هشت در ایران مورد استقبال بیشتری قرار میگیرند و مردم ارتباط بیشتری با این سبک ها برقرار میکند.

از جمله چندین بیت دیگر را با این کیفیت عالی می توانید در آرپی بیت پیدا کنید.

به راحتی خواننده شوید

در جامعه امروز مردم به دنبال موزیک های خوب و متفاوت و با کیفیت هستند و با رعایت این فاکتور ها به راحتی میتوان برای خود در دل مردم جای باز کرد و به راحتی خواننده شد و آهسته آهسته نقش پر رنگ تری در بازار موسیقی ایفا کرد.

اما این روزها با توجه به قیمت بالای تولید موزیک های خوب در بخش تنظیم و میکس و مستر و … و از طرفی مشکلات تورمی در کشورمان، افراد علاقمند و با استعداد از این حرفه محروم می مانندو در نهایت از علاقه خود سرد میشوند.

بیت همان آهنگ تنظیم شده و آماده برای ضبط و ساخت موزیک با صدای خواننده است.
فرض کنید شما در قدیم میخواستید برای خود لباس تهیه کنید.
شما اول باید پارچه دلخواه خود را خریداری میکردید و سپس به خیاط مناسب با دستمزد های متفاوت مراجعه میکردید و کارهای آنها را بررسی و سپس اقدام به دوخت لباس خود میکردید.
اما اکنون میتوانید با مراجعه به بوتیک ها و مزون ها و یا سایت آنها طرح دلخواه خود را انتخاب و خرید کنید.
اکنون بیت نیز همان آهنگ های آماده هستند و به راحتی میتوان نسبت به سلیقه و جنس صدای خود بیت مورد نظر خود را خرید و دانلود کرد.

در مرحله بعدی شما نیاز به یک ترانه با توجه به سلیقه خود دارید که بعد از انتخاب بیت خود میتوانید اقدام به ساخت ترانه بکنید و یا میتوانید از شاعر دلخواه خود این درخواست را بکنید تا برایتان ترانه بنویسد و یا میتوانید از مجموعه آرپی بیت اقدام به تهیه ترانه بکنید.
نکته مهم: ترانه و ملودی شما اختصاصی است و بخاطر همین ترک شما به هیچ وجه کپی یا تکراری نخواهد شد اما بیت دانلود شده به صورت اشتراکی است و حتی شما میتوانید برای هر بیت مدل های مختلف ترانه و ملودی را تهیه کنید و سبک های متنوع بسازید.
با این متد میتوانید ترک های متنوع با هزینه های خیلی کم تولید و منتشر کنید و طرفدارانی برای خود و هنرتان جمع کنید و بعد از طی مراحل ابتدابی و پیدا کردن اسپانسر اقدام به تولید موزیک های کاملا اختصاصی با هزینه های بالا بکنید.

همچنین در مقاله ای جدا اطلاعات کلی تری از همه چیز درباره خواننده شدن توضیح داره ایم که خوانندن آن اطلاعات خوبی به شما خواهد داد.

‫0/5 ‫(0 نظر)
0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه