خرید و نصب درب و پنجره دو جداره upvc در تبریز

5 ماه پیش
درب و پنجره دو جداره upvc در تبریز

به دنبال تعویض دربو پنجره خود هستید؟

اگر به دنبال تعویض درب و پنجره خود هستید باید قبل از اقدام اطلاعات کافی در این مورد را داشته باشید. در بازار ایران شما با انواع متریال پروفیل، pvc، upvc طرف هستید که شاید شما را گیج کند. در عصر امروز با کنار گذاشتن درب و پنجره آلمینیومی پنجره های پروفیل وارد بازار شد که بورس شماره یک پنجره ها در جهان است. این متریال به قدری مستحکم و قابل اعتماد است که دارای ویژگی های بارزی مثل عایق صدا، گرما و عدم نفوذ مایعات و رطوبت است. پس در اول کار پیشنهاد ما به شما استفاده از پروفیل به جای آلمینیوم و… است. در ادامه با مزایا، قیمت و شرایطی که میتوانید پنجره خانه های خود را به پروفیل زیبا تبدیل کنید آشنا خواهیم کرد.

پروفیل یو پی وی سی چیست؟

پی وی سی ترکیبی از نفت خام و گاز کلر است که در طی فآیند خاصی تولید میشود. این ماده که به شکل پلاستیک است در برابر رطوبت و دما بسیار مقاوم است. وجود پنجره دو جداره UPVC سبب میشود فضای خالی به وجود آید که عایق حرارت و صدا است. پروفیل به دلیل متریالی که دارد در برابر آب و نفوذ مایعات بسیار مقاوم است، همانند پنجره های سنتی هیچگونه زنگ زدگی ندارد و در برابر رطوبت نیز مقاوم است. پس پروفیل upvc یکی از بهترین گزینه های انتخاب درب و پنجره برای منزل شما به حساب می آید.

 

معرفی گروه امنیت سازان تبریز

گروه تولیدی درب و پنجره امنیت سازان تبریز یکی از برترین شرکت های صنعت ساختمانی است که دفتر مرکزی و کارخانه آن در تبریز است. این گروه به غیر از عرضه محصولات به صورت عمده نسبت به خدمات تک فروشی و نصب نیز پرداخته است. حذف واسطه ها و تولید مستقیم از درب کارخانه تا منزل شما پروسه مبلغ را بسیار پایین آورده است چرا که نیازی به هزینه اضافی نیست. تیم نصب حرفه ای، تولید سایز ها طبق اندازه های شما همه چیز را ساده تر و سریع تر کرده است.

نحوه سفارش از گروه امنیت سازان تبریز

شما میتوانید به سادگی سفارش خود را در امنیت سازان تبریز به ثبت برسانید. گروه تولیدی امنیت سازان تبریز خدمات نصب را به سراسر ایران ارائه میدهد. اگر در یکی از شهر های ایران هستید میتوانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته و نسبت به پروژه خود مشورت بگیرید ولی اگر در شهر تبریز هستید میتوانید طی تماس تلفنی همچنین مراجعه حضوری به دفتر مجموعه نسبت به ثبت سفارش درب و پنجره های خود اقدام نمایید.

قیمت درب و پنجره upvc

قیمت درب و پنجره های upvc در تبریز بر حسب متراژ محاسبه میشود خصوصا متریال پروفیل بر حسب متراژ پروژه شما اندازه گیری و تولید میشود. قیمت این پروفیل بر حسب برند انتخابی شما نیز ممکن است متفاوت باشد. برند های این مجموعه شامل وین تک، هافمن، پروفیل ادوین و… است که میتوانید با مشاوره رایگان بهترین متریال را برای خود انتخاب کنید. همچنین برای دریافت صفر تا صد قیمت پروژه کافیست ابعاد مورد نظر خود را یادداشت کرده و با کارشناسان امنیت سازان تبریز تماس حاصل کنید و قیمت دقیق و تمام شده پروژه خود را از تولید تا نصب در اختیار داشته باشید.

 

هزینه نصب پنجره دو جداره در تبریز

هزینه نصب درب و پنجره upvc بستگی به متراژ آن دارد و بر حسب متر قیمت گذاشته میشود. در گروه امنیت سازان تبریز به دلیل دارا بودن تیم تخصصی نصب و همچنین جهت پایین آوردن قیمت کلی ۱۰ تا ۱۵% مبلغ فاکتور شما هزینه نصب دریافت میشود که یکی از مزایای بسیار مهم محسوب میشود.

مشاوره رایگان

شما میتوانید با مشاورین متخصص امنیت سازان تبریز در ارتباط باشید مشاورین این گروه با توجه به بودجه و محل نصب همچنین پروژه شما بهترین متریال و مناسبترین قیمت را با توجه به شرایط شما پیشنهاد خواهند داد. شما میتوانید همین الان با مجموعه ما در ارتباط باشید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه