خرید قرص ماشین ظرفشویی اصل و ارزان

1 سال پیش
قرص ماشین ظرفشویی

شما هم تصور می کنید اگر برای خرید چیزی هزینه پرداخت می کنید، باید دقیقا کارایی و کاربرد مد نظر شما را داشته باشد؟

اگر شما هم از این دسته افراد هستید و به تازگی تصمیم به خرید قرص ماشین ظرف شویی گرفته اید، باید بگوییم که ما در ادامه اطلاعاتی کاربردی در مورد خرید قرص ماشین ظرف شویی اصل و ارزان بیان خواهیم کرد. این اطلاعات به شما کمک می کند که خرید بهتری داشته باشید. منظور از خرید بهتر یعنی اینکه شما با پرداخت هزینه کم، یک شوینده قوی برای شستشوی ظروف خود در ماشین ظرفشویی انتخاب کنید.

اصلاً چرا قرص ماشین ظرف شویی بخریم؟

احتمالا شما هم می دانید که قرص ماشین ظرف شویی تنها شوینده ای نیست که برای شستن ظرف ها می توانید از آن استفاده کنید. البته باید بگوییم که قرص ها بهترین شوینده های ماشین ظرف شویی هستند و با دلیل هم این را ثابت می کنیم.

شما از یک شوینده چه انتظاراتی دارید؟ مسلما اولین انتظار ما این است که ظرف ها را کاملا تمیز تحویل شما بدهد. بعد از آن می خواهیم که ظرف ها را کمی هم براق و درخشنده کند. اگر از کدر شدن ظرف ها هم جلوگیری کند که چه بهتر می شود.

حالا اگر یک شوینده بتواند سختی آب را هم کم کند و به‌نوعی باعث نرمی آب شود که دیگر حجت را بر همه تمام کرده است. حالا آن شوینده‌ ماشین ظرف شویی که این ویژگی ها را باهم داشته باشد، قرص ماشین ظرف شویی است. بله تمام ویژگی هایی که در بالا به آن اشاره کردیم در یک قرص وجود دارد اگر در هنگام خرید قرص ماشین ظرف شویی دقت کنید.

نکته دیگری که لازم است به آن توجه داشته باشید، نوع قرصی است که انتخاب می کنید. یک قرص ماشین ظرف شویی هنگامی خوب عمل می کند که متناسب با نیاز شما خریداری شده باشد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می دهیم که قبل از خرید قرص ماشین ظرف شویی، برای خودتان مشخص کنید که دنبال چه چیزی هستید.

یعنی انتظار شما از یک شوینده چیست؟ آیا فقط می خواهید ظرف‌ها تمیز شوند؟ نرم کردن آب سخت هم برای شما مهم است؟ به دنبال براق کردن ظرف ها هم هستید؟ تا مشخص نکنید که چه چیزی می خواهید، نمی توانید انتخاب خوبی داشته باشید.

خرید قرص ماشین ظرف شویی

قبل از خرید قرص ماشین ظرف شویی باید به دنبال بهترین آن باشید. حالا نکته مهم دقیقاً همین‌جاست که بهترین قرص ماشین ظرفشویی برای هرکسی متناسب با نوع ماشین ظرف شویی و برنامه‌هایی که استفاده می‌کند، با دیگری متفاوت خواهد بود. برای خرید قرص ماشین ظرفشویی می توانید همین الان از فروشگاه هنیما اقدام به ثبت سفارش کنید:

به‌عنوان‌مثال اگر شما از برنامه‌های کوتاه مدت ماشین ظرف شویی استفاده می‌کنید، باید به دنبال قرصی باشید که قدرت حل شوندگی بالایی دارد. درصورتی‌که ماشین ظرف شویی شما فیلتر تصفیه آب ندارد، باید از قرص‌های چندمنظوره استفاده کنید. قرص‌ها چندمنظوره باعث نرمی آب هم می‌شوند. سختی آب می‌تواند باعث آسیب به دستگاه شما شود.

به همین دلیل پیشنهاد ما این است که قبل از خرید قرص ماشین ظرف شویی، نیازهای خودتان را به‌طور دقیق مشخص کنید. در چنین حالتی بهتری می‌توانید تصمیم بگیرید که به دنبال چه چیزی هستید و طبیعتاً زودتر هم به نتیجه دلخواه خود می‌رسید. در ادامه انواع برند های تولید کننده قرص ظرفشویی و قیمت خرید آن را به شما معرفی خواهیم کرد.

قرص ماشین ظرف شویی برند فینیش

فینیش

اولین برندی که قرص ماشین ظرف شویی فینیش آن را معرفی می‌کنیم، فینیش است. برندی که در بازار نام خود را جا انداخته و بسیاری از مصرف‌کنندگان آن را می‌شناسند. این برند کیفیت بسیار بالایی دارد. هنگامی‌که از قرص‌های برند فینیش استفاده می‌کنید، دیگر نگرانی بابت تمیزی ظرف‌ها نخواهید داشت. برند فینیش متعلق به کشور آلمان هست اما در کشورهایی مثل ترکیه و لهستان نیز تولید می شود.

از دیگر ویژگی‌ها مثبت برند فینیش می‌توان به تنوع بالای آن اشاره کرد. این برند برای هر نیازی، راهکاری دارد. مثلاً اگر به دنبال قرص‌هایی با حل شوندگی بالا هستید (برای استفاده در برنامه‌هایی با مدت زمان کم) این برند گزینه قرص‌های کوانتوم را برای شما در نظر گرفته.

اگر به دنبال قرص‌هایی هستید که در برنامه‌هایی با زمان بالا بهتر جواب بدهد، قرص کلاسیک برند فینیش انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. البته در کنار قرص های کلاسیک حتما باید از جلادهنده و نمک ظرفشویی نیز استفاده کنید. همنین تنوع بالای قرص‌های ماشین ظرف شویی برند فینیش برای شستشوی تمام ظروف مناسب است.

البته ویژگی‌ها مثبت قرص‌های این برند به همین‌جا ختم نمی‌شود. احتمالاً انتظار دارید که قرصی با این کیفیت و این‌چنین تنوعی، قیمت بالایی داشته باشد. درحالی‌که برند فینیش نسبت به دیگر برندهای معروف بازار، قیمت مناسب‌تری دارد. با توجه به این موضوع بسیاری از مصرف‌کنندگان از این برند استفاده می‌کنند و رضایت دارند.

قرص ماشین ظرف شویی برند فیری

برند دیگری که در حوزه تولید قرص ماشین ظرف شویی فعالیت می‌کند، فیری است. این برند بلژیکی توانسته قرص‌هایی باکیفیت بسیار بالا تولید و به بازار عرضه کند. قرص‌های ماشین ظرف شویی فیری کیفیت فوق‌العاده‌ای دارند. بعد از شستن ظرف‌ها با این قرص‌ها می‌بینید که چقدر تمیز، براق و درخشان شده‌اند.

در ترکیب قرص‌های فیری علاوه بر شوینده، از جلا دهنده و نمک مخصوص هم استفاده می‌شود. این ترکیب ظرف‌های تمیزتر، براق‌تر و درخشان‌تر را به ما می‌دهد. متأسفانه قرص‌های برند فیری تنوع بالایی ندارند اما کیفیت آن‌ها زبانزد همگان است. این قرص‌ها نسبت به برند فینیش قیمت بالاتری دارند.

قرص‌های فیری بهترین انتخاب برای آن‌هایی هستند که از برنامه‌هایی با مدت زمان کم ماشین ظرف شویی استفاده می‌کنند. ساختار این قرص‌ها به‌ویژه مدل پلاتینوم به صورتی است که در مدت زمان کم به‌خوبی حل می‌شود. در چنین حالتی دیگر نگران تمیز نشدن ظرف‌ها نخواهید بود.

اگر تعداد ظرف های چرب و کثیف شما در چرخه های شستشو همیشه زیاد است، به شما اکیدا پیشنهاد می کنیم که از قرص ماشین ظرفشویی برند فیری استفاده کنید.

انواع قرص های برند فیری به ترتیب کیفیت از کم به زیاد عبارتند از :

  • قرص فیری جار
  • قرص فیری اورجینال
  • قرص فیری پلاتینیوم
  • قرص فیری پلاتینیوم پلاس

از نظر ما، نیازی به خرید «قرص فیری پلاتینیوم پلاس» نمی باشد چراکه بسیار گران هستند و تفاوت آن با «قرص فیری پلاتینوم» فقط در شستشوی قابلمه هست. البته که سری «قرص فیری پلاتینوم» قابلیت شستشوی قابلمه را نیز دارد.

قرص ماشین ظرف شویی برند کلارو

برند کلارو یکی از بهترین انتخاب‌ها برای آن‌هایی ست که به دنبال بهترین‌ها هستند. قرص‌های این برند، ۱۱ کارایی را هم‌زمان دارند. این کارایی‌ها باعث شده که شما درنهایت ظرف‌هایی تمیز، براق و ضدعفونی شده داشته باشید. البته این برند در مقایسه با دو برند قبلی از تنوع کمتری برخوردار است.

توجه داشته باشید که قرص ماشین ظرف شویی کلارو قیمت بالاتری نسبت به محصولات فینیش و قیمت کمتری نسبت به محصولات فیری دارد. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که فقط در صورت نیاز به این عملکردها و کارایی‌ها از قرص‌های برند کلارو استفاده کنید. البته اگر به دنبال بهترین هستید و قیمت برایتان اهمیت ندارد، خرید قرص ماشین ظرف شویی از این برند تجربه خوبی خواهد بود.

قرص ماشین ظرف شویی برند هوم پلاس

شاید در تبلیغات های تلویزیونی تیزر برند «هوم پلاس» را به کرات دیده باشید. هوم پلاس یک شرکت ایرانی هست که به صورت تخصصی در حوزه شوینده های ماشین ظرفشویی فعالیت می کند. از معروف ترین محصول این شرکت می توان به قرص های سری ۲۴ و ۴۸ عددی هوم پلاس اشاره کرد که طبق ادعای این شرکت، از پاک کنندگی و چربی زدایی قوی برخودار است.

اگر از ماشین ظرفشویی برند پاکشوما، جی پلاس، ال جی و سامسونگ استفاده می کنید، استفاده از قرص هوم پلاس می تواند تجربه خوب و ارزانی برای شما باشد.

قیمت خرید قرص ماشین ظرفشویی

قیمت خرید قرص ماشین ظرفشویی

قیمت خرید قرص های ماشین ظرفشویی باتوجه به تعداد قرص و مدل ساخت آن متفاوت است. در ادامه انواع قرص های سری کلاسیک، آل این وان (چندکاره) و ژله ای را برای شما شرح خواهیم داد.

قرص های ماشین ظرفشویی کلاسیک (گچی)

برای مثال ارزان قیمت ترین قرص ماشین ظرفشویی مربوط به سری کلاسیک (گچی) می باشد که برند های مختلف این نوع قرص را تولید می کنند. برای مثال قیمت قرص کلاسیک ۲۴ عددی برند هوم پلاس چیزی در حدود ۹۹ هزار تومان می باشد و قرص کلاسیک ۶۰ عددی برند فینیش قیمتی در حدود ۱۷۰ هزار تومان دارد.

انواع برند های تولید کننده قرص کلاسیک یا همان قرص های گچی عبارتند از:

  • قرص کلاسیک فینیش
  • قرص های کلاسیک کلارو
  • قرص کلاسیک هوم پلاس
  • قرص کلاسیک نت پلاس
  • قرص کلاسیک پریل

قرص های همه کاره (All In One)

قرص ظرفشویی all in one (همه کاره) در رنج قیمت متوسط قرار دارند. سازندگان قرص های ظرفشویی همه کاره ادعا می کنند که با خرید این نوع قرص ظرفشویی دیگر هیچ نیازی به جلادهنده و نمک ظرفشویی نخواهید داشت.

قرص های ژله ای

قرص های ماشین ظرفشویی ژله ای که در بازار ایران بسیار پرفروش هستند عبارتند از قرص های پلاتینیوم برند فیری و قرص های کوانتوم برند فینیش. این قرص ها بهترین نوع قرص هستند که ظروف شما را به صورت کامل تمیز می کنند و هیچ لک و چربی در ظروف شما باقی نخواهد ماند.

قرص ماشین ظرفشویی از کجا بخریم؟

همیشه یکی از مهمترین سوالاتی که در مورد خرید قرص ماشین ظرف شویی پیش می آید، این است که از کجا باید بخریم؟ فروشگاه های متعددی هستند که قرص ماشین ظرف شویی را عرضه می کنند. آیا شما به تمام این فروشگاه ها اعتماد دارید؟ آیا مطمئن هستید که قرص های خریداری شده، اصل و اورجینال هستند یا خیر؟

متاسفانه قرص های فیک زیاد شده است. بسیاری از این قرص های غیر اصل را به عنوان قرص اورجینال می فروشند. قرص های غیر اصل نه تنها کیفیت خوبی ندارند و ظرفها را تمیز نمی شورند، بلکه باعث آسیب به دستگاه شما نیز می شوند.

ارس خرید همان فروشگاهی می باشد که شما می توانید به آن اطمینان کنید و قرص ماشین ظرف شویی اصل و با کیفیت را از آنجا تهیه نمائید. در این فروشگاه، تضمین اصالت کالا، کیفیت و قیمت وجود دارد. یعنی فروشگاه تضمین می‌کند که محصول باکیفیت و اورجینال را با بهترین قیمت بازار به شما عرضه می‌کند. یعنی دقیقا همان چیزی که همه ما در هنگام خرید به دنبالش هستیم.

پیشنهاد می‌دهیم که همین الان به فروشگاه اینترنتی منطقه آزاد ارس به آدرس https://araskharid.com  مراجعه کنید. بعد از آن با یکبار تجربه خرید از این فروشگاه، دیگر هیچ جایی برای خرید قرص ماشین ظرف شویی نمی رود و ارس خرید انتخاب اول و آخر شما خواهد بود.

 

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه