آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای در ایران

1 سال پیش
ساخت اکانت اسپاتیفای

خرید اکانت اسپاتیفای به چه شکل خواهدبود؟ از زمانی که Spotify برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ راه‌اندازی شد، تاکنون تغییرات زیادی روی آن صورت گرفته است و امروزه این پلتفرم با برتری قابل توجهی نسبت به سایر گزینه‌ها مانند Apple Music و TIDAL، در میان محبوب‌ترین سرویس‌های پخش موسیقی قرار دارد. اما شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که اسپاتیفای دقیقا چیست، چه چیزی را ارائه می‌دهد و آیا ارزش خرید اکانت را دارد؟ در ادامه با ما باشید تا اطلاعات مفیدی در رابطه با خرید اکانت اسپاتیفای در اختیارتان قرار دهیم.

Spotify چیست؟

اسپاتیفای یک سرویس پخش موسیقی دیجیتال است که امکان دسترسی فوری به کتابخانه آنلاین وسیع موسیقی و پادکست را به شما می‌دهد و شما قادر خواهیدبود در هر زمان به هر محتوایی که انتخاب می‌کنید گوش دهید. Spotify هم قانونی بوده و هم استفاده از آن آسان است.

اما شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که آیا اسپاتیفای رایگان است؟ نسخه اصلی اسپاتیفای که از تبلیغات پشتیبانی می‌کند، کاملاً رایگان خواهدبود؛ زیرا دسترسی نامحدود به کاتالوگ کامل موسیقی و پادکست‌ها را ارائه می‌دهد، اما با چند اشکال همراه است! مزاحم ترین آنها وقفه‌های تبلیغاتی مکرر هستند و کیفیت صدا ۱۶۰ کیلوبیت بر ثانیه خواهدبود.

چرا اسپاتیفای را به Premium ارتقا دهیم؟

اشتراک در اسپاتیفای Premium یک راه عالی برای خلاص شدن از شر تبلیغات مزاحم است، و خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم مزایای زیر را به همراه دارد:

_بدون تبلیغات

_کیفیت صدای بهتر: با ارتقا اسپاتیفای به نسخه Premium، کیفیت صدا از ۱۶۰ کیلوبیت بر ثانیه به ۳۲۰ کیلوبیت بر ثانیه می‌تواند افزایش پیدا کند.

_دانلود آهنگ: اسپاتیفای Premium به شما امکان می‌دهد آهنگ‌ها را بارگیری کنید و در زمانی که آفلاین هستید به آنها گوش دهید. با این حال، اگر اشتراک خود را لغو کنید، دیگر به آنها دسترسی نخواهید داشت.

_پرش نامحدود و بدون به هم زدن برنامه تلفن همراه: نسخه رایگان اسپاتیفای همه لیست‌های پخش را به هم می‌ریزد و حتی آهنگ‌های تکی را به لیست‌های پخش به هم ریخته اضافه می‌کند. با این حال، با اسپاتیفای Premium، می‌توانید به مطالب دلخواه خود دسترسی داشته باشید.

_دسترسی به Hulu با پشتیبانی تبلیغات: این ویژگی عموما در ایالات متحده فعال است.

خرید اکانت اسپاتیفای

اسپاتیفای چگونه کار می‌کند؟

اسپاتیفای یک سرویس اینترنتی در ایالات متحده بوده که مدت زیادی است به کار خود ادامه می‌دهد، زیرا وب سایت اسپاتیفای، یعنی Spotify.com اکنون به عنوان یک سیستم پخش موسیقی و همچنین یک شبکه رادیویی عمل خواهدکرد که محتوای بیش از ۸۰۰ ایستگاه رادیویی Clear Channel محلی را جمع آوری می‌کند. Spotify.com را می‌توان به صورت آنلاین، از طریق تلفن‌های همراه (مانند آیفون، اندروید) و کنسول‌های بازی منتخب (به عنوان Xbox) دریافت کرد.

رفع انسداد اسپاتیفای در ایران

برای خرید اکانت اسپاتیفای و ورود به سایت Spotify.com باید آی‌پی را تغییر دهید. خوشبختانه می توانید یک اتصال ایمن برای رفع انسداد سرور اسپاتیفای ایجاد کنید که IP‌های جدید را ارائه می‌دهد.

در صورت خرید اکانت اسپاتیفای، برای باز کردن قفل Spotify.com در ایران، یک سرویس VPN را پیدا کنید و با یک سرور ایالات متحده متصل شوید؛ در این صورت دسترسی شما به طور خودکار اعطا می‌شود.

اگر اقدام به خرید اکانت اسپاتیفای کرده‌اید، علاوه بر رفع انسداد VPN پیشنهادی Spotify.com در ایران، می‌توانید Netflix را با PureVPN Smart dns نیز رفع انسداد کنید. PureVPN dns به شما کمک می‌کند تا به اسپاتیفای همراه با سرعت اصلی خود گوش دهید و دارای نسخه آزمایشی رایگان ۱۴ روزه است؛ پس از آن باید برای استفاده ۸٫۹۹ دلار در ماه بپردازید.

مزایای Spotify.com

کاتالوگ موسیقی فوق العاده: برای باز کردن قفل Spotify.com می‌توانید با تفییر‌ای پی به هدف خود برسید.

گوش دادن بدون محدودیت به موسیقی: با اسپاتیفای، هیچ محدودیتی برای تعداد موسیقی که پخش می‌کنید، ندارید.

می‌توانید آهنگ دلخواه خود را به طور مکرر تنظیم کرده و همچنین در مورد انتشارات جدید از هر سبک اطلاعات لازم را کسب کنید.

استریم و دانلود: زمانی که به اینترنت متصل شده باشید، می‌توانید موسیقی را استریم کرده و قفل آن را باز کنید و در زمان مناسب‌تری آن را دانلود کنید.

بدون تبلیغات مزاحم: Spotify.com هرگز تبلیغات پخش نمی کند؛ از این رو، می‌توانید از گوش دادن به موسیقی به صورت نامحدود لذت ببرید.

قابلیت‌های مهیج: با یک حساب Spotify.com برای باز کردن قفل در ایران، این امکان وجود دارد که مصاحبه‌های هنرمندان مورد علاقه خود را تنظیم کنید و نظرات مربوط به آلبوم‌های موسیقی مورد علاقه خود را با نگاهی به ویرایشگران مشهور موسیقی مطالعه نمایید.

پخش موسیقی به روش شما: می‌توانید لیست پخش آلبوم‌ها یا هنرمندان مورد علاقه خود را برای ورزشگاه، جشن یا سایر رویدادها تنظیم کنید.

خرید اکانت اسپاتیفای

نحوه گوش دادن به Spotify.com در ایران

خرید اکانت اسپاتیفای با ارائه ویژگی‌های بسیار عالی و بی‌شمار، دوستداران موسیقی زیادی را در سراسر جهان به خود جذب کرده است. اما متأسفانه، این سرویس موسیقی بر اساس تقاضا را می‌توان فقط برای کسانی که در ایالات متحده زندگی می‌کنند به دست آورد. بله درست خواندید! شما نمی توانید در خارج از ایالات متحده با Spotify.com هماهنگ شوید. با این حال، خوشبختانه رویکردهای متعددی برای دور زدن سانسور منطقه‌ای اسپاتیفای وجود دارد که مهم‌ترین آنها تغییر IP است.

سخن پایانی

در صورت خرید اکانت اسپاتیفای، به سادگی و با استفاده از سرویس VPN می‌توانید اسپاتیفای را در ایران نیز استفاده کنید. به نظر می‌رسد اسپاتیفای دسترسی کاربران خارج از ایالات متحده را با توجه به آدرس IP آنها مسدود می‌کند. آدرس IP شما می‌تواند ساده‌ترین راه برای تشخیص مکانی باشد که ممکن است سعی کنید از آن وارد وب سایت شوید. اما، معمولاً زمانی که از اتصال VPN برای رفع انسداد در ایران استفاده می‌کنید و آدرس سرور آن را کاملاً در ایالات متحده قرار می‌دهید، آدرس IP اصلی شما احتمالاً از طریق یک آدرس IP ایالات متحده غربال می‌شود و باعث خواهدشد Spotify.com گول بخورد و فکر کند که شما از این آدرس دسترسی دارید. به این ترتیب، می‌توانید بدون توجه به محدودیت‌های منطقه‌ای از هر نوع، به Spotify.com حتی دور از ایالات متحده نیز متصل شوید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه