خرید هدیه تولد

12 ماه پیش
خرید هدیه تولد

خرید هدیه تولد برای سخت‌پسندان چه افرادی که می‌خواهند هدیه را تهیه کنند و چه برای افرادی که قرار است آن را هدیه بگیرند بسیار سخت و گاها چالش‌برانگیز است. برای خرید هدیه اغلب ما به دنبال پوشاک و یا اکسسوری هستیم و یا اگر بخواهیم هزینه بیشتری پرداخت کنیم، طرف مقابل را با خرید یک تکه طلا هیجان‌زده می‌کنیم. اما در دنیای امروزی و به‌خصوص در شرایط فعلی خرید طلا برای همه کار آسانی نیست؛ از طرفی خرید پوشاک نیز به مراتب سخت‌تر از خرید طلا است، چراکه انتخاب پوشاک مناسب و متناسب با سلیقه هر فرد می‌تواند مشکل باشد.

از این رو یک هدیه تولد اختصاصی مثل تابلو آسمان، ماگ تقویم تولد یا ماگ صدادار می‌تواند هدیه‌ای جذاب و بسیار هیجان‌انگیز باشد. این دست هدایا را معمولا افراد کمی دیده‌اند و بین چندین هدیه می‌تواند بسیار جدید و خلاقانه باشد.

آیا شما هم به دنبال خرید هدیه تولد اختصاصی هستید؟ در ادامه این مقاله ضمن معرفی انواع هدیه اختصاصی، نحوه خرید هدیه تولد به صورت آنلاین را نیز توضیح خواهیم داد تا در صورت نبود وقت کافی بتوانید بهترین هدیه تولد را خریداری کنید.

بهترین انتخاب برای هدیه تولد چیست؟

همانطور که اشاره شد بهترین‌ها همیشه خاص‌ترین‌ها بوده‌اند. بین هدایایی که اغلب پوشاک و اکسسوری هستند، از بدلیجات گرفته تا طلا، یک هدیه خاص و ماندگار چشم‌نوازی می‌کند. برای مثال اگر شما یک تابلو آسمان شب که نشان دهنده تاریخ خاصی برای هدیه گیرنده است را تهیه کنید، قطعا می‌تواند بسیار جذاب و جدید باشد. چه‌بسا که با دیدن این هدیه همه اطرافیان از شما می‌پرسند که آن را از کجا تهیه کرده‌اید.

یا خرید یک ماگ که روی آن صدایی هک شده باشد و بتوان با نرم‌افزار آن را شنید نیز می‌تواند بسیار خاص و خلاقانه باشد. بنابراین اگر تا به این لحظه شما هم به خرید پوشاک و یا دیگر لوازم فکر کرده‌اید، وقت آن رسیده با خرید یک هدیه خاص تولد توجه‌ها را به سمت هدیه خود جلب کنید. اگر اطلاعات کمی در خصوص این دو نوع هدیه دارید در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را در اختیارتان بگذاریم.

هدیه

هدیه تولد به شکل تابلو آسمان شب

برای بسیاری از ما جذاب است که بدانیم معنای اجرام و ستارگان آسمانی از قرار گرفتن در موقعیت‌های خاص چیست. آیا این موقعیت مکانی می‌تواند در زندگی ما تاثیرگذار باشد؟ آیا سرنوشت ما به اتفاقات خاص آسمان در زمان خاص گره خورده است؟ به عنوان مثال‌ در زمان تولد، ازدواج و یا تاریخ تولد فرزندمان در آسمان‌ها خبری بوده است؟ چینش ستارگان چطور آیا ستاره‌ای در آسمان برای ما درخشیده است؟

تابلو آسمان شب این ویژگی را دارد تا در تاریخ مشخص چینش ستارگان را به ما نشان دهد. در این تابلو نقاط بزرگ و کوچکی به چشم می‌خورد که بر اساس درخشش خود اندازه آنها تغییر می‌کند. حتی کوچک‌ترین ستارگان و تغییرات آن که تنها با تلسکوپ قابل مشاهده است را می‌توانید در این تابلو نظاره‌گر باشید.

علاوه بر این می‌توانید در این تابلو صورت فلکی و نماد‌های آن را نیز مشاهده کنید و اگر بخواهید که از آن در تابلو استفاده کنید این امکان وجود دارد.

قطعا محاسبه تاریخ و روز مد نظر شما برای تعیین اجرام آسمانی و الگوریتم‌های خاص غیر ممکن است، اما افراد یکه این تابلوهارا طراحی می‌کنند با علم به این موضوع می‌توانند تابلوی مورد نظر شما را طراحی و بسازند.

ماگ تقویم برای هدیه تولد

ماگ تقویم تولد نیز یک هدیه‌ اختصاصی است که با توجه به تقویم مورد نظر طراحی و روی یک لیوان بزرگ قرار می‌گیرد. این هدیه می‌تواند با یک جمله زیبا در زیر تقویم زیبایی بیشتری داشته باشد. جنس این ماگ‌ چاپی از سرامیک بوده و تصویر مورد روی آن چاپ خواهد شد. این هدیه به نسبت دیگر هدایا قیمت مناسب‌تری داشته و می‌تواند برای یک کادو تولد بهترین گزینه باشد.

ماگ موزیک یا ماگ صدادار

ماگ صدا دار نیز مثل تابلو آسمان شب یک هدیه خاص و ماندگار است که به صورت اختصاصی طراحی می‌شود. شما می‌توانید در ابتدا یک تصویر را برای طراحی روی ماگ انتخاب کنید. این هدیه می‌تواند تصویر فرد مورد نظر یا یک تصویر خاص و معنادار باشد. در مرحله بعد می‌توانید بخواهید یک موزیک یا یک صدای خاص که تداعی کننده شرایط خاص بین شماست، در قسمت پایین ماگ طراحی شود.

این صدا با یک بارکد اختصاصی روی ماگ هک می‌شود که با اسکن قابل پخش است. همین اتفاق می‌تواند برای تابلو آسمان شب نیز بیفتد و ضمن طراحی موقعیت زمانی خاص آسمان، موزیکی نیز روی تابلو قرار گیرد.

فقط کافی است روی گوشی خود یک اپلیکیشن بارکد خوان داشته باشید تا از طریق آن بتوانید موزیک را پلی کنید.

یادداشت پایانی

در این مطلب چندین نمونه از هدیه تولد اختصاصی را معرفی کردیم تا بتوانید بهترین و خاص‌ترین هدیه را همراه داشته باشید. شما می‌توانید ماگ صدادار، تابلو آسمان شب، ماگ تقویم تولد و دیگر هدایا را به صورت آنلاین نیز سفارش دهید. سایت سانگیفت با دریافت اطلاعات خاص شما می‌توانید این هدایا را برای شما طراحی کرده و به صورت آنلاین برای شما ارسال کند.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه