معرفی کسب و کارهایی که به سایت نیاز دارند!

1 سال پیش
کسب و کار هایی که نیاز به وب سایت دارند

امروزه اکثر مشاغل با طراحی سایت برای کسب و کار خود درآمدهای میلیونی را بدست می‌آورند. بنابراین ممکن است شما هم فکر کنید که آیا کسب و کار شما هم به سایت نیاز دارد یا با طراحی سایت برای شغل خود می‌توانید درآمد بالایی را کسب کنید یا خیر. در ادامه لیستی از مشاغلی که به طراحی سایت نیاز دارند و می‌توانند به واسطه سایت خود مشتریان بسیاری را بدست آورند را برای شما آورده‌ایم.

مشاغلی که به سایت نیاز دارند.

شرکت‌های باربری

باتوجه به اینکه شرکت‌های باربری بسیاری در سرتاسر کشور مشغول به فعالیت هستند بنابراین این شرکت‌ها به دنبال راهی برای رقابت با یکدیگر هستند. بسیاری از این شرکت‌ها با طراحی سایت حمل و نقل و باربری توانستند صدها مشتری در طول روز بدست بیارند. دلیل آن این بود که امروزه بسیاری از مردم برای رفع نیاز خود و استفاده از یک خدمات شروع به سرچ کردن در موتورهای جستجو نظیر گوگل می‌کنند تا در وقت خود صرفه جویی نمایند؛ بنابراین اگر فردی عبارت شرکت باربری در تهران را سرچ می‌کرد با سایت این شرکت‌ها مواجه میشد و با آنها تماس می‌گرفت.

رستوران‌ها و کافه‌ها

برای همه ما پیش آمده که هنگامی که در محل کار خود هستیم یا خسته به خانه آمده‌ایم دیگر برای سفارش غذا به رستوران‌ مراجعه نمی‌کنیم بلکه با آنها تماس می‌گیریم یا از طریق اینترنت غذای مورد علاقه خود را سفارش می‌دهیم تا پس از مدت کوتاهی آن را دریافت کنیم. علاوه‌براین، در دیگر موارد هنگامی که می‌خواهیم به یک کافه یا رستوران مراجعه کنیم تمایل داریم که از قبل منوی آنها را مشاهده کنیم و سپس به آنها مراجعه کنیم. بنابراین این مشاغل با طراحی سایت کافه و رستوران خود می‌توانند فروش بسیاری را بدست آورند و در وقت خود و مشتریانشان صرفه جویی نمایند. حتی اگر شما صاحب یک کترینگ هم باشید، طراحی سایت به شما کمک شایانی خواهد کرد.

شرکت‌ها و ادارات

تمامی شرکت‌ها و ادارات به سایت نیاز دارند! امروزه داشتن یک وبسایت برای ادارات و شرکت‌ها به اعتبار برند آنها می‌افزاید و باعث مشهور شدن آنها می‌شود و باعث می‌شود تا مشتریان به واسطه وبسایت آنها به آنها اعتماد کنند. بنابراین اکثر شرکت‌ها و ادارات با طراحی وبسایت شرکتی خود سعی می‌کنند تا از رقبایشان پیشی بگیرند و بتوانند نام برند خود را مشهور نمایند. علاوه‌براین، یک وبسایت شرکتی مزایای بسیاری همچون صرفه‌جویی در وقت، رزرو آنلاین خدمات و… را برای آنها در بردارد.

فروشگاه‌‌ها

تمامی فروشگاه‌ها اعم از فروشگاه لباس، فروشگاه موبایل و هر کسب و کاری که محصولی را به فروش می‌رسانند می‌توانند با طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کار خود فروشی چندین برابر را بدست آورند. سایت فروشگاهی باعث می‌شود تا مشتریان از طریق موتورهای جستجو نظیر گوگل وارد وبسایت‌ها شوند و اقدام به خرید اینترنتی شوند و مدیران وبسایت‌ها پس از پرداخت مشتریان، محصول آنها را پس از چند روز برایشان ارسال نمایند. برای مثال فرض کنید که شما دارای یک فروشگاه پرده هستید و یک سایت پرده فروشی برای خود طراحی کرده‌اید؛ در اینصورت کاربری پس از سرچ کردن خرید پرده درون موتور جستجو می‌تواند وارد سایت شما شود و اقدام به خرید محصولات شما نماید.

مشاورین املاک

همانطور که می‌دانید خرید یا اجاره خانه یکی دیگر از نیازهایی است که مردم به صورت روزانه به دنبال آنها هستند و باتوجه به پیشرفت اینترنت و آمدن وبسایت‌ها مردم ملک مورد نظر خود را از درون اینترنت پیدا می‌کنند تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایند و زمان بسیاری برای پیدا کردن مل مدنظرشان سپری نکنند. مشاورین املاک و افرادی که دارای بنگاه‌های ملکی هستند می‌توانند با طراحی سایت مشاور املاک برای کسب و کار خود مشتریان بسیاری را بدست آوردند. آنها می‌توانند فایل املاک خود را درون وبسایتشان قرار دهند تا مشتریان پس از مشاهده آن فایل‌ها با آنها تماس بگیرند یا پس از پر کردن فرم تماس درون این وبسایت‌ها، مشاورین املاک با آنها تماس بگیرند.

سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها

باتوجه به اینکه سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌های بسیاری در همه شهرها مشغول به فعالیت هستند، بنابراین اکثر مردم نوع خدماتی که می‌خواهند در آرایشگاه‌ها انجام دهند یا عبارت بهترین سالن زیبایی را درون موتور جستجوی گوگل سرچ می‌کنند. اگر شما مدیر یک سالن زیبایی باشید میتوانید با طراحی سایت برای سالن زیبایی خود، به طور روزانه هزاران کاربر که این عبارات را سرچ می‌کنند را به سمت سالن خود هدایت نمایید و درآمدی چندین برابر را تجربه کنید.

تالارهای پذیرایی

تالارهای پذیرایی از آن دسته از مشاغلی هستند که می‌توانند با طراحی وبسایت خود مشتریان بسیاری را بدست آورند. یک وبسایت تالار پذیرایی امکانات پیشرفته‌ای دارد که عبارتند از: نمایش امکانات سالن و تالار پذیرایی، نمایش خدمات، نمایش قیمت خدمات، نمایش تصاویر و ویدئوهای تالار، امکان رزرو آنلاین تالار، رقابت با دیگر تالارها و… .

از چه شرکتی برای طراحی سایت کسب و کار خود کمک بگیریم؟

شرکت‌ها و افراد بسیاری هستند که خدمات طراحی سایت را ارائه می‌دهند اما قبل از هر چیز نمونه کارهای طراحی سایت آنها را مشاهده نمایید تا از حرفه‌ای بودن آنها مطمئن شوید. تعداد سایت‌هایی که آنها طراحی کرده‌اند و نوع طراحی آنها نشان دهنده مهارت آنها می‌باشد. همچنین اگر از قبل سایتی دارید و می‌خواهید دیزاین آن را تغییر دهید یا آن را بهینه نمایید می‌توانید از خدمات باز طراحی سایت که اکثر این افراد و شرکت‌‌ها بر آن را ارائه می‌دهند استفاده نمایید و از آنها بخواهید سایت شما را ریدیزاین یا بازطراحی نمایند. معمولا هزینه بازطراحی وبسایت کمتر از طراحی سایت از پایه است زیرا برای طراحی سایت اولیه باید هاست و دامنه‌ای خریداری شود که علاوه‌بر هزینه طراحی محاسبه می‌شود ولی بسیاری از شرکت‌ها و افراد نیز هزینه‌ای از بابت هاست و دامنه از مشتریان خود نمی‌گیرند.

سخن نهایی

تعداد کسب و کارهایی که وبسایت نیاز دارند به همین مقاله محدود نمی‌شوند بلکه می‌توان گفت تمامی مشاغل به وبسایت نیاز دارند. شما با طراحی سایت می‌توانید مشتریان بسیار، درآمد بسیار، کسب اعتبار و … را از آن خود نمایید. این مورد را فراموش نکنید که شما با طراحی وبسایت کسب و کار خود مشتریان را از گوگل به سمت کسب و کار خود سوق می‌دهید و آنها به طور یقین به شما اطمینان خواهند کرد. شما می‌توانید در کنار طراحی سایت اقدام به بهینه سازی و سئو و تولید محتوا برای سایت خود نمایید تا سایت شما دارای رتبه‌های بهتری در گوگل شود و در صفحات اول گوگل مشاهده شود.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه