تعمیر لباسشویی و ظرفشویی بوش ، تعمیر جاروبرقی پارس خزر با ۱۸۰ روز گارانتی تعمیرات

2 سال پیش
تعمیر لباسشویی و ظرفشویی بوش ، تعمیر جاروبرقی پارس خزر با 180 روز گارانتی تعمیرات

تعمیر لباسشویی و ظرفشویی بوش ، تعمیر جاروبرقی پارس خزر با 180 روز گارانتی تعمیرات

تعمیر ظرفشویی بوش

تعمیر ظرفشویی بوش در تهران با بیش از ۳ دهه تجربه و استفاده از قطعات درجه ۱ توسط برترین تعمیرکاران و کارشناسان کشوری انجام می‍شود. کلیه خدمات با گارانتی ۱۸۰ روزه انجام خواهند شد.

مرکز تعمیر ظرفشویی بوش با سال ها تجربه درخشان و بکارگیری حرفه ای ترین کارشناسان به یکی از مراکز مورد اعتماد تبدیل شده است. خدمات نمایندگی عبارتند از:

فاکتور رسمی نمایندگی

ضمانت ۱۸۰ روزه

تعمیر ظرفشویی بوش در محل

هزینه های مطابق اتحادیه

تعمیرکاران با تجربه

نصب و سرویس

مشاوره رایگان توسط کارشناس

استفاده از قطعات اصل

تعمیر فوری

گارانتی ۱۸۰ روزه

در صورتی که وظیفه عیب یابی و تعمیر ظرفشویی بوش خود را به نمایندگی بسپارید، گارانتی ۶ ماهه دریافت خواهید کرد. ضمانت نامه در پایان کار تعمیرات خدمت مشتریان تقدیم می‌شود.

تعمیر ظرفشویی بوش در محل

مشتریان با درخواست تعمیرکار در محل میتوانند از مزیت های این روش استفاده نمایند. از جمله این مزیت ها عبارتند از:

صرفه جویی در وقت

صرفه جویی در هزینه ها

کاهش هزینه ها تا ۳۰ درصد

جلوگیری از مشکلات جا به جایی

جلوگیری از آسیب ظرفشویی بوش حین جا به جایی

هزینه تعمیر ظرفشویی بوش

دستمزد تعمیرکاران در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی بوش کاملا بر اساس نرخنامه اتحادیه محاسبه می‌گردد. با این وجود قیمت قطعات ممکن است متغیر باشد و بر اساس نرخ روز محاسبه گردد.

نصب و سرویس ظرفشویی بوش

علاوه بر تعمیرات، نصب و سرویس انواع ظرفشویی بوش با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. خدمات نصب و سرویس با قیمت بسیار مناسب و طبق لیست محاسبه میگردد.

تعمیر لباسشویی و ظرفشویی بوش ، تعمیر جاروبرقی پارس خزر با 180 روز گارانتی تعمیرات

تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر لباسشویی بوش با جدیدترین تجهیزات و قطعات اصل کمپانی و توسط تعمیرکاران و کارشناسان برتر کشوری در تعمیرگاه مجاز و مرکزی گلدن سرویس ایران انجام می‌شود.

خدماتی که در مرکز تعمیر لباسشویی بوش به مشتریان ارائه میشود شامل موارد زیر است:

گارانتی ۱۸۰ روزه

تعرفه های معقول و مطابق با نرخ اتحادیه

پشتیبانی ۲۴ ساعته

بکارگیری نیروهای متخصص

استفاده از قطعات اصل و درجه اول

دارای شعب مختلف در سراسر استان تهران

تعمیر در منزل و محل کار

تخفیف های ویژه

هزینه تعمیر لباسشویی بوش

هزینه و تعرفه های دستمزد تعمیرکاران در نمایندگی، تغییرات زیادی نداشته و نسبتا ثابت است. با اینحال قیمت قطعات در بازه های زمانی کوتاه ممکن است تغییراتی را تجربه نماید.

تعمیر در محل

در صورتی که قصد صرفه جویی در هزینه و زمان را دارید و میخواهید از دردسر های جا به جایی لباسشویی بوش رهایی یابید، از خدمات تعمیر در محل استفاده نمایید.

تعمیر لباسشویی و ظرفشویی بوش ، تعمیر جاروبرقی پارس خزر با 180 روز گارانتی تعمیرات

تعمیر جاروبرقی پارس خزر

تعمیر جاروبرقی پارس خزر تمامی خدمات تعمیرات جاروبرقی پارس خزر شامل تعمیر، تعویض قطعات و سرویس به صورت دوره ای در تمامی نقاط شهر تهران در نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس خزر انجام میشود. این خدمات با ۱۸۰ روز گارانتی و با ارائه ضمانت نامه رسمی نمایندگی انجام خواهد شد. برای درخواست تعمیرکار در محل از طریق تماس تلفنی و یا فرم درخواست تعمیرکار میتوانید درخواست خود را ثبت نمایید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی پارس خزر در تهران

گلدن سرویس ایران به عنوان نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی پارس خزر خدمات ویژه ای به مشتریان ارائه میدهد. این خدمات به بهترین شکل ممکن انجام می‌شوند و مشتریان با خیالی آسوده میتوانند با ما تماس بگیرند. در ادامه با ما همراه باشید تا با خدمات ویژه گلدن سرویس ایران آشنا شوید.

تعمیر جاروبرقی پارس خزر در محل

بسیاری از افراد ممکن است زمان کافی برای جا به جایی جاروبرقی پارس خزر و انتقال آن به تعمیرگاه را نداشته باشند. این امر به دلیل ترافیک سنگین در بیشتر نقاط شهر و همچنین مشکلات جا به جایی و احتمال آسیب دیدگی است. با این تفاسیر بهترین راه حل درخواست تعمیرکار در محل است.

شما با استفاده از راه های ارتباطی که در بالا ذکر شد میتوانید درخواست خود را ثبت نمایید. تعمیرکار جاروبرقی پارس خزر در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر خواهد شد.

گارانتی خدمات تعمیر به مدت ۱۸۰ روز

خدمات تعمیر جاروبرقی پارس خزر در نمایندگی به مدت ۱۸۰ روز صمانت می‌شوند. مشتریان پس از تعمیر جاروبرقی ضمانت نامه رسمی پارس خزر را دریافت خواهند کرد. در طول مدت گارانتی هرگونه مشکلی که در قسمت تعمیر شده بوجود آید، نمایندگی موظف است تا به صورت رایگان آن قسمت را مجددا تعمیر نماید.

سرویس دوره ای جاروبرقی پارس خزر

به منظور جلوگیری از خراب شدن جاروبرقی و همچنین جلوگیری از بو گرفتن دستگاه، بهتر است به صورت دوره ای سرویس شود. شما میتوانید این خدمات را به نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی پارس خزر بسپارید. هزینه سرویس دوره ای بسیار پایین تر از هزینه تعمیرات بوده و مقرون به صرفه است.

استفاده از تعمیرکاران مخصوص حوزه جاروبرقی

برای افزایش سطح کیفی تعمیرکاران، گلدن سرویس ایران برای هر بخش تعمیرکاران مخصوصی به خود را قرار داده است. تجربه نشان داده است که این کار باعث افزایش رضایت مشتریان می‌شود.

هزینه تعمیر جاروبرقی پارس خزر مطابق با نرخ اتحادیه

به منظور استفاده تمامی اقشار جامعه از خدمات نمایندگی، هزینه ها مطابق با نرخ مصوب اتحادیه خواهد بود. هیچگونه هزینه اضافه ای از مشتریان دریافت نخواهد شد و میتوانید با خیالی آسوده درخواست تعمیرکار را ثبت نمایید.

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه