۲۰ تا از بهترین وب سایت های همکاری در فروش که باید در سال ۲۰۲۴ بدانید

1 ماه پیش
بهترین وب سایت های همکاری

در طول سال‌ها، همکاری در فروش به‌عنوان یک استراتژی مقرون‌به‌صرفه برای رشد کسب‌وکار، به طور پیوسته محبوبیت خود را افزایش داده است. امروزه، ۴ برند از ۵ برند، نوعی از برنامه های معرف را که در طرح های بازاریابی آنها گنجانده شده است، اجرا می کنند. به خصوص برای شرکت های کوچک، این استراتژی بازاریابی آنها را قادر می سازد تا آگاهی از برند را افزایش دهند و فروش را با حداقل بودجه و تلاش کمتر افزایش دهند. به دلیل ماهیت پرداخت به ازای هر تراکنش، به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا هزینه‌های تبلیغات را کاهش دهند و در عین حال از بازار گسترده‌تری بهره ببرند.

 

برای بهینه‌سازی نتایج همکاری در فروش،کسب‌وکارها از نرم‌افزار و ابزارهایی برای کارآمدتر و مؤثرتر کردن فرآیند استفاده می‌کنند. اگر شما جزو معدود برندهای باقیمانده بدون برنامه معرف هستید، در اینجا برخی از بهترین وب سایت های همکاری در فروش را آورده ایم که می توانند به همکاری در فروش شما جان دوباره ببخشند.

Refersion

Refersion

برای شرکت های تجاری طراحی شده است که به دنبال رشد تجارت الکترونیک از طریق سفیر، افراد تاثیرگذارو روابط معرف هستند. این فرآیند بازاریابی تأثیرگذار و معرف را از طریق گردش کار خودکار، تجزیه و تحلیل داده ها و ابزارهای دیجیتال ساده می کند.

Refersion یک پلتفرم همه کاره است، به شما امکان می‌دهد همه چیز را از ورود به شرکت‌های معرف تا پرداخت کمیسیون انجام دهید. افراد معرف را استخدام کنید، ساختارهای کمیسیون را تنظیم کنید، عملکرد را بررسی کنید، گزارش ها را تولید کنید و پرداخت ها را در یک رابط کاربر پسند پردازش کنید. برای بررسی فروش در زمان واقعی و کارایی کسب و کار، پلت فرم تجارت الکترونیک خود و پلتفرم های خارجی مانند Shopify، BigCommerce، Magento و WooCommerce را ادغام کنید.

 

Tapfiliate

Tapfiliate

Tapfiliate یک راه حل کامل همکاری در فروش است که به مشاغل با هر اندازه ای امکان می دهد تا افراد معرف را جذب کنند، عملکرد را بررسی کنند و اطلاعاتی را برای افزایش فروش به دست آورند.

چه یک فریلنسر باشید که یک برند شخصی ایجاد می کند، یک شرکت بزرگ که چندین برند را مدیریت می کند، یا جایی در این بین، Tapfiliate انعطاف پذیری و مقیاس پذیری را در اجرای برنامه همکاری در فروش خود ارائه می دهد. نرم افزار توانمند آن را می توان به راحتی برای استفاده با وب سایت تنظیم کرد. این یک پلتفرم بی عیب و نقص هست که به طور یکپارچه با بیش از ۳۰ پلتفرم از جمله Shopify، Zapier و WooCommerce کار میکند. همچنین شما را قادر می سازد تا کدهای منحصر به فرد و لینک های ردیابی زیبا را برای شرکت های معرف خود ایجاد کنید.

 

Post Affiliate Pro

Post Affiliate Pro

Post Affiliate Pro در میان انتخاب های برتر بسیاری از استارت آپ ها، SME ها و شرکت ها قرار دارد. مقیاس‌پذیری آن، آن را برای شرکت‌های کوچکی که برای رشد کسب‌وکار به سمت همکاری در فروش می‌روند، جذاب می‌کند.

 

مانند سایر وب سایت های همکاری در فروش، Post Affiliate Pro به کسب و کارها این امکان را می دهد تا برنامه های معرف خود قدم به قدم اجرا کنند. این به مدیریت شرکت های معرف، بررسی عملکرد و ایجاد مطالب تبلیغاتی کمک می کند. چیزی که آن را از سایرین متمایز می کند، قابلیت ادغام تقریباً با تمام برنامه ها و پلتفرم ها است. از بیش از ۱۷۰ تلفیق از جمله سیستم های تجارت الکترونیک محبوب مثل Shopify، Magento، OpenCart و ۳DCart پشتیبانی می کند.

 

Affise

Affise

Affise یک راه حل نوآورانه است که کسب و کارها را قادر می سازد تا برنامه های همکاری در فروش خود را خودکار و گسترده کنند. این پلتفرم دارای ویژگی ها و ابزارهایی برای ایجاد و مدیریت شبکه های معرف است. پرداخت‌های چند ارزی و انعطاف‌پذیر، ادغام‌های شخص ثالث و محافظت در برابر تقلب را امکان‌پذیر می‌کند.

 

با رابط کاربری بصری آن، می توانید به راحتی داشبوردها را پیکربندی و شخصی سازی کنید تا گردش کار شرکت های وابسته و تبلیغ کنندگان را بهتر مدیریت کنید. نظارت بر عملکرد و تجزیه و تحلیل گزارش ها از بیش از ۵۰ تجزیه داده ها. کمپین های خود را از طریق پیوندهای هوشمند هوش مصنوعی، هدف گذاری هوشمند، بهینه سازی CR و سایر ابزارهای پیشرفته بهینه کنید. مهم‌تر از همه، می‌توانید تعداد نامحدودی از کمپین‌ها را آزمایش کنید تا زمانی که کمپین‌هایی را پیدا کنید که بیشترین درآمد را دارند.

 

Impact Partnership Cloud

اگر چندین شکل از همکاری مشترک را مدیریت می کنید، Impact.com’s Partnership Cloud را در نظر بگیرید. چارچوب یکپارچه آن راه حلی جامع برای مدیریت انواع مشارکت ها از جمله معرف ها، افراد تاثیر گذار، سفیران، حامیان مالی و شرکای B2B به شما می دهد.

 

Partnership Cloud به کسب و کارها کمک می کند تا با گرد هم آوردن تمام ابزارهایی که برای جذب شرکا، پرورش آنها و پیگیری عملکردشان نیاز دارند، بهترین استفاده را از برنامه های مشارکت خود ببرند. برای افزایش کارایی، اقدامات در طول چرخه زندگی مشارکت را خودکار می کند و اطلاعاتی را برای تصمیم گیری بهتر ایجاد می کند.

 

TUNE

TUNE

TUNE با رابط کاملاً قابل تنظیم خود به شما امکان می دهد برنامه همکاری در فروش خود را دقیقاً همانطور که می خواهید تنظیم کنید. شما می توانید مجموعه ابزارهای خود را از لیست گسترده ابزارهای اتوماسیون پیشرفته آن بسازید. ورود به سیستم را روان و سریع کنید، پرداخت‌ها را بدون دردسر پردازش کنید، و با اطلاعات عملی، گزارش‌های بی‌درنگ دریافت کنید. همه چیز مربوط به برنامه مشارکت خود را در یک پلت فرم توانمند مدیریت کنید.

 

Everflow

Everflow

با Everflow فراتر از همکاری در فروش بروید. همه انواع شراکت و همه مشتریان خود را در یک پلتفرم مدیریت کنید.

 

Everflow مدیریت مشارکت را با ابزارهای خودکار و ادغام های قدرتمند ساده می کند. راه اندازی سبد خرید فوری، پرداخت های جهانی، گزارش های برنامه ریزی شده، بررسی رویداد و نظارت بر تبدیل را فعال می کند. از تجزیه و تحلیل داده ها برای ارائه اطلاعات عمیق و ایجاد گزارش های واریانس استفاده می کند. همچنین با مسدود کردن خودکار کلاهبرداری و جلوگیری از برداشت غیرقانونی کوپن، امنیت را افزایش می دهد.

 

خواه یک برند، آژانس یا شبکه تبلیغاتی باشید، می توانید برنامه مشارکت خود را در مقیاس بزرگ از طریق Everflow مدیریت کنید.

 

LeadDyno

LeadDyno

LeadDyno Affiliate Software برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد و شهرت خود را به عنوان یک صنعت پیشرو در همکاری در فروش به دست آورده است. در طول سال ها، به طور مداوم نرم افزار خود را برای ارتقاء ویژگی های خود با استفاده از آخرین فناوری ها نوآوری کرده است.

LeadDyno یکی از ساده ترین ابزارهای نرم افزاری معرف برای استفاده است. برای ادغام آن با پلتفرم‌های ایمیل، پردازشگرهای پرداخت، سیستم‌های مدیریت و پلتفرم‌های تجارت الکترونیک تنها یک یا دو کلیک لازم است. راه اندازی فقط چند دقیقه طول می کشد و عملاً به دانش فنی نیاز ندارد.

این نرم افزار شامل ابزارهای اساسی است که به کسب و کارهای جدید کمک می کند تا راه خود را برای رشد برنامه های وابسته خود شروع کنند. ابزارهای پیشرفته تر، سفارشی سازی را امکان پذیر می کنند، مانند راه اندازی ساختارهای پرداخت سطحی و ارزیابی بینش از تجزیه و تحلیل داده ها.

ShareASale

ShareASale

معرف های  مناسب را پیدا کنید و از طریق ShareASale روابط پایداری را ایجاد کنید که برای دو طرف سودمند هستند. این پلتفرم شبکه گسترده ای از بازرگانان ومعرف ها  را گرد هم می آورد که به دنبال کسب درآمد از طریق همکاری در فروش هستند.

 

ShareASale به شما این امکان را می دهد که معرف ها، افراد تاثیر گذار، سازندگان و شرکای فنی مناسب را پیدا کنید که بتوانید شراکت ایجاد کنید و موفقیت تجاری را با آنها به اشتراک بگذارید. ابزارهایی را که برای ورود، نظارت و تصمیم گیری نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد. این به شما اطلاعات و تشخیص های بلادرنگ را می دهد تا برنامه معرف خود را بهینه کنید.

 

Affiliatly

Affiliatly

Affiliatly یکی از ساده‌ترین نرم‌افزار بررسی معرف برای استفاده و برای کسب‌وکارهای کوچکی است که به همکاری در فروش می‌پردازند. به شما این امکان می دهد تا با اجازه دادن به شرکت های معرف بازاریابی را برای شما انجام دهند، روی اداره تجارت خود تمرکز کنید. به علاوه به شما امکان می‌دهد کارت‌های هدیه فروشگاه خود را به عنوان پرداخت برای ارجاع‌ها به شرکت‌های معرف ارائه دهید.

 

Affiliatly از ادغام با پلتفرم های تجارت الکترونیک از جمله BigCommerce، Shopify، Magento، WooCommerce و CrateJoy پشتیبانی می کند. اگر یک سایت تجارت الکترونیکی سفارشی دارید، می توانید Affiatly را با استفاده از کدهای جاوا اسکریپت و PHP ادغام کنید. به غیر از ادغام آسان، برنامه نرم افزاری همچنین دارای ابزارهای اتوماسیون برای مدیریت شرکت های معرف است. می‌توانید حساب‌های معرف را به‌صورت جداگانه مدیریت کنید، بنرهای تبلیغاتی را که می‌توانند استفاده کنند آپلود کنید، پیوندهای معرف ایجاد کنید و عملکرد را در یک برنامه بررسی کنید.

 

Rakuten Marketing

Rakuten Marketing

Rakuten Marketing برندهای برتر و شرکای شناخته شده را گرد هم می آورد. با بیش از دو دهه تجربه در همکاری در فروش،آنها دقیقاً می دانند که این صنعت چگونه کار می کند و چطور به کسب و کارها و ناشران کمک کنند تا درآمد کسب کنند.

 

شبکه همکاری در فروش شما را با وابستگان، سازندگان محتوا، اینفلوئنسرها و سایر شرکای مرتبط می‌سازد که می‌توانند دسترسی شما را در جایگاه خاص شما گسترش دهند. خدمات آن شامل ابزارهایی برای بهینه سازی کمپین، گزارش لحظه ای و پشتیبانی بازاریابی است.

 

Partnerize

Partnerize

با پرورش شرکای معرف خود از طریق Partnerize درآمد خود را به حداکثر برسانید. این پلتفرم همه کاره مجموعه جامعی از ابزارهای پیشرفته را برای مدیریت تمام فرآیندها در طول چرخه حیات همکاری در فروش دارد.

 

مدیریت معرف را با ادغام کشف، استخدام، بهینه سازی، امنیت و پرداخت در یک پلتفرم ساده می کند. با خودکار کردن فرآیندها برای کارایی بهتر، کارهای دستی خسته کننده و تکراری را حذف می کند. همچنین استفاده از مدل‌های قیمت‌گذاری مبتنی بر نتیجه را ممکن می‌سازد که در نهایت منجر به رشد سود بیشتر می‌شود.

 

Admitad

Admitad

برنامه ریزی کمپین های بازاریابی و مدیریت ناشران در یک پلت فرم کاربر پسند. Admitad همکاری در فروش را برای استارتاپ ها و SMEها ساده می کند.

 

برای شروع اجرای برنامه معرف خود در پلتفرم Admitad فقط چند کلیک کافی است. کمپین های بازاریابی خود را برنامه ریزی و ایجاد کنید، سپس از هزاران ناشر Admitad دعوت کنید تا به آنها بپیوندند. با قابلیت چند کاربره آن کمپین ها را با کل تیم خود مدیریت کنید. عملکرد ناشر را بررسی کنید و تجزیه و تحلیل را در همه کانال ها ایجاد کنید.

 

AdRoll

AdRoll

AdRoll با پشتیبانی از فناوری هوش مصنوعی، با منسجم کردن تلاش‌ها در ایمیل، تبلیغات دیجیتال و کمپین‌های تجارت الکترونیک، نتایج همکاری در فروش شما را افزایش می‌دهد. همچنین با پلتفرم‌های تجارت الکترونیک، برنامه‌های بازاریابی ایمیلی و سیستم‌های CRM به‌طور یکپارچه کار می‌کند.

 

AdRoll از ادغام های خارجی با سایت های تجارت الکترونیک و پلتفرم های رسانه های اجتماعی پشتیبانی می کند تا بتوانید به راحتی تبلیغات بین دستگاهی و چند پلتفرمی را پخش کنید. همچنین دارای قابلیت های چند کاربره است که به شما امکان می دهد کمپین ها را با تیم خود مدیریت کنید. ابزارهای هوش مصنوعی آن کمپین های بازاریابی شما را با تقسیم بندی انعطاف پذیر، قوانین پیشرفته بررسی تبدیل، هدف گذاری وب، تجزیه و تحلیل شفاف و بسیاری از قابلیت های دیگر تقویت می کند.

 

CAKE

CAKE

با نرم افزار قدرتمند CAKE بخش بزرگتری از بازار را بدست آورید. با استفاده از فناوری پیشرفته ای که همکاری در فروش را بهینه می کند، حاشیه سود را افزایش دهید.

 

شرکای معرف را جذب کنید و آنها را با پشتکار مدیریت کنید. اندازه بررسی  عملکرد با ابزارهایی که داده های دقیق و دقیق را در زمان واقعی ارائه می دهند. کمپین ها را در همه کانال ها رصد کنید تا اطلاعات عمیقی در مورد نحوه بهینه سازی آنها بدست آورید.

 

CAKE با در اختیار گذاشتن تمام ابزارهایی که برای مدیریت همکاری در فروش به آن نیاز دارید، به شما قدرت می دهد تا تصمیمات هوشمندانه بگیرید. اگر از رویکرد چند کانالی در ابتکارات بازاریابی خود استفاده می کنید، این یک راه حل همکاری در فروش ایده آل است.

 

Goaffpro

Goaffpro

Goaffpro یک وب سایت همکاری در فروش برای تجار و شرکت های معرف است. معرف هایی که به پلتفرم می‌پیوندند این فرصت را به دست می‌آورند که از برنامه‌های معرف مختلف کمیسیون دریافت کنند. بازرگانان می‌توانند جریان‌های درآمد جدیدی ایجاد کنند، بدون اینکه نیازی به هزینه‌های زیادی در کمپین‌های تبلیغاتی داشته باشند.

 

برنامه مدیریت Goaffpro را در فروشگاه تجارت الکترونیکی خود نصب کنید تا فروش را از شرکت های معرف شروع کنید. فیس بوک و گوگل را برای ثبت نام سریع و جذب شرکای معرف بیشتر فعال کنید. کمیسیون پیش فرض ۱۰ درصد را انتخاب کنید یا ساختار کمیسیون خاصی را تنظیم کنید. بررسی اقدامات معرف از شروع تا تبدیل. لینک های معرف ایجاد کنید و بازاریابی چند سطحی را فعال کنید. کمیسیون ها را محاسبه کنید و پرداخت ها را به صورت خودکار پردازش کنید.

 

Offer18

Offer18

اگرچه Offer18 در صنعت نسبتاً جدید است، اما اعتماد آژانس‌های تبلیغاتی، شبکه‌ها و شرکت‌های معرف را به خود جلب کرده است. پلت فرم آن همکاری در فروش را برای استارت آپ ها و شرکت های کوچک آسان تر می کند.

 

علاوه بر بررسی عملکرد، Offer18 تجزیه و تحلیل داده ها و گزارش های دقیق را نیز فعال می کند. این به شما کمک می کند تا اطلاعاتی  از عملکرد قبلی و فعلی شرکت های معرف به دست آورید تا اقدامات مناسب برای بهینه سازی را برنامه ریزی کنید. همچنین به شما امکان می دهد چندین حساب مدیر ایجاد کنید و نقش های خاصی را به تیم بازاریابی خود اختصاص دهید.

 

Trackier

Trackier

Trackier یک ابزار نرم افزار بازاریابی عملکردی است که به نهادهای تبلیغاتی اجازه می دهد روابط ناشر را در یک رابط واحد مدیریت کنند. ابزارهای اتوماسیون بازاریابی آن شامل بررسی معرف، کسب درآمد از لینک هوشمند، تشخیص تقلب و تجزیه و تحلیل بلادرنگ است. از ادغام با بیش از ۱۰۰ شبکه تبلیغاتی پشتیبانی می کند و آن را به یکی از انعطاف پذیرترین ابزارهای نرم افزار بازاریابی در بازار تبدیل می کند.

 

Trackier به عنوان یک ابزار همکاری در فروش، ارتباط با ناشران شما را شفاف‌تر می‌کند. ردیابی عملکرد را کارآمدتر می کند، بنابراین می توانید به سرعت کمپین ها را برای افزایش تبدیل تنظیم کنید.بعلاوه، می‌توانید کمپین‌های بازاریابی بسازید و فرآیندها را خودکار کنید.

 

OSI Affiliate

OSI Affiliate

از قدرت رسانه های اجتماعی استفاده کنید. اجازه دهید OSI Affiliate به شما در افزایش فروش از توییتر، فیس بوک و لینکدین کمک کند. این نرم افزار شما را به ابزارهایی مجهز می کند که مشتریان را به شرکای برند تبدیل می کند.

 

برنامه معرف خود را شروع کنید، اینفلوئنسرهای برتر را استخدام کنید و به آنها دسترسی به منابع تبلیغاتی بدهید. لینک های وابسته و کدهای تبلیغاتی منحصر به فرد ایجاد کنید. اشتراک گذاری لینک ها و کدها را برای آنها آسان کنید تا بتوانند محصولات و خدمات شما را در حساب های رسانه های اجتماعی خود تبلیغ کنند.

 

Rewardful

Rewardful

Rewardful که به طور خاص برای Stripe طراحی شده است، کانال های جدیدی را برای رشد کسب و کار باز می کند. به شما امکان می دهد برنامه های معرف، برنامه های ارجاع و سایر برنامه های مشارکتی را بسازید و مدیریت کنید.

 

Rewardful تنها در چند دقیقه راه‌اندازی می‌شود و برای پردازش پرداخت سریع‌تر و ایمن‌تر با Stripe ادغام می‌شود. این به شما امکان می دهد چندین برنامه مشارکتی را در یک حساب ایجاد کنید تا بتوانید از چندین کانال درآمد داشته باشید. برنامه های خود را با توجه به نیازها و اهداف تجاری خاص خود سفارشی کنید. به معرف های خود با پورتال اختصاصی خود قدرت دهید تا بتوانند به پیوندها دسترسی داشته باشند و عملکرد آنها را نظارت کنند.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه