معرفی بهترین سیستم های همکاری در فروش موجود در ایران

3 هفته پیش
بهترین سیستم های همکاری در فروش موجود در ایران

ما در این مقاله بهترین سیستم های همکاری در فروش را با دسته‌بندی‌های مشخص ارائه کرده‌ایم. البته وب‌سایت‌های هر دسته هم بر اساس رتبه که دارند مرتب شده‌اند؛ و همین موضوع کمکتان می‌کند تا بهترین وب سایت را برای کسب درآمد انتخاب کنید.

۱- دیجی کالا؛ یکی از معروف‌ترین و بهترین سیستم های همکاری در فروش موجود در ایران

همکاری در فروش دیجی کالا

این روزها کمتر کسی پیدا می‌شود که برای یکبار هم که شده به سایت دیجی کالا سر نزده باشد! اغلب کاربران این وب سایت را برای خرید یک محصول خاص، بررسی قیمت اجناس یا چک کردن محصولات جدید موجود در بازار بررسی میکنند.

دیجی کالا ابتدای شروع کارش در سال ۸۳، یک فروشگاه آنلاین لوازم دیجیتالی و الکترونیکی بود؛ اما مدیران آن تنها به این موضوع اکتفا نکردند و دامنه کارشان را گسترش دادند؛ و کم‌کم اجناس دیگر هم وارد دیجی کالا شد. همه‌چیز خوب پیش می‌رفت تا اینکه، تعداد کاربران دیجی کالا از چند هزار نفر بیشتر شد و دیگر انبارهای این شرکت پاسخگوی نیاز کاربران نبودند.

در این زمان مدیران دیجی کالا تصمیم گرفتند که این شرکت را به بستری برای معرفی کسب‌وکارهای مختلف و فروش محصولات آن‌ها تبدیل کنند.

از اینجا به بعد دیجی کالا به یک مارکت پلیس تبدیل شد. فروشندگان مختلف وارد دیجی کالا می‌شوند، محصولشان را برای کاربران میلیونی این سایت به نمایش می‌گذارند، فروش قابل‌توجهی به دست می‌آورند؛ و در عوض درصد همکاری در فروش توافق شده را به دیجی کالا می‌پردازند

۲- میهن استور؛ بستری برای ایجاد وب سایت و فروش محصولات متنوع

همکاری در فروش میهن استور

میهن استور بیشتر از هشت سال است که در زمینه تجارت الکترونیک فعالیت دارد و ازجمله بهترین سیستم های همکاری در فروش موجود در ایران شناخته می‌شود. این وب سایت امکان راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی و فروش محصولات متنوع را برای کاربران فراهم کرده است.

در حقیقت با کمک این بستر شما می‌توانید یک فروشگاه شخصی با محصولات گوناگون داشته باشید و از راه فروش این محصولات پورسانت دریافت کنید.

البته فروش محصولات موجود در میهن استور تنها به وب‌سایت‌های فروشگاهی محدود نمی‌شود. شما می‌توانید این محصولات را در شبکه‌های اجتماعی یا وب‌سایت‌هایی که امکان تبلیغ آنلاین رایگان دارند هم به دیگران معرفی کنید.

درنهایت، میهن استور همه جوره دستتان را برای بازاریابی و فروش محصولات متنوعش باز گذاشته. بقیه‌اش به خودتان بستگی دارد که تا چه اندازه در جذب مشتری موفق عمل کنید و درآمدتان را افزایش دهید.

می مارکت اولین سیستم همکاری در فروش در ایران

۳- می مارکت؛ اولین سیستم همکاری در فروش در ایران

همکاری در فروش می مارکت

یکی دیگر از بهترین سیستم های همکاری در فروش موجود در ایران می مارکت است. این وب سایت بیشتر از ۱۵ سال است که در زمینه تجارت الکترونیکی فعالیت دارد؛ و بیشتر از ۵۰۰۰ محصول متنوع و پرفروش در این پرتال فروشگاهی قرارگرفته.

تجربه بالای می مارکت در زمینه فروش محصولات متنوع، یک بستر خوب برای کسب درآمد کاربران مختلف فراهم کرده است. اگر به بازاریابی علاقه دارید و به دنبال محلی برای کسب درآمد بالا و راحت هستید، می مارکت یکی از بهترین انتخاب‌های پیش روی شما است.

سیستم همکاری در فروش سبز گستر

۴- سبزگستر؛ یک سیستم همکاری در فروش موفق

همکاری در فروش سبز گستر

نام سیستم همکاری در فروش سبزگستر هم در بین بهترین سیستم های همکاری در فروش موجود در ایران دیده می‌شود. این وب سایت بیش از ۶ هزار وبمستر فعال دارد.

ارائه گارانتی محصولات، ازجمله مواردی است که سبزگستر را به یکی از بهترین بسترهای ایرانی برای فروش کالا تبدیل کرده. شما می‌توانید تا ۷۲ ساعت پس از تحویل محصولات آن‌ها را تست کنید و در صورت بروز مشکل با پشتیبانی وب سایت فروش سبزگستر تماس بگیرید.

البته شهرت سیستم همکاری در فروش سبزگستر تنها به دلیل گارانتی ارائه شده توسط این شرکت نیست! شما می‌توانید فروشگاه اختصاصی خودتان را با کمک این سرویس راه بیندازید، از بین محصولات متنوع موجود گزینه‌های دلخواهتان را برای فروش انتخاب کنید، محصولات مورد نظرتان را تبلیغ کرده و بفروشید؛ و درنهایت پورسانت بالا فروش سبزگستر را به دست بیاورید.

در این مقاله بعضی از بهترین سیستم های همکاری در فروش موجود در ایران را برایتان آوردیم و امکاناتی که ارائه می‌کنند را معرفی کردیم. بقیه کار به عهده خودتان است. پنلهای همکاری در فروش این وب سایت‌ها را امتحان کنید؛ سپس بهترین وب سایت را برای کسب درآمد در نظر بگیرید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه