۳ ویژگی نیترو دیسکورد برای فعالان حوزه NFT

2 سال پیش
نیترو دیسکورد

به نقل از سای تک، یکی رسانه از رسانه های معتبر دیسکورد فارسی: در چند ماه اخیر فعالان حوزه NFT نقش به سزایی در افزایش کاربران دیسکورد رو داشتند. افراد فعال در این زمینه، به دنبال سرورهای دیسکورد NFT های معروف هستند تا از وایت لیست ها و خدماتی که این سرورها در اختیارشان قرار میدهند استفاده کنند.

دیسکورد یک اشتراک ماهیانه دارد که به اسم نیترو (Nitro) معروف است. با خرید و فعال کردن نیترو در اکانت خود، قابلیت هایی به حساب شما اضافه میشود که برخی از این قابلیت ها برای افراد فعال در حوزه NFT بسیار کاربردی است.

کاربردهای اصلی نیترو دیسکورد

در ابتدا چندتا از قابلیت های نیترو را به شما توضیح میدهیم…

استریم کردن با کیفیت بالا

در دیسکورد قابلیت به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود را با بقیه در یک کانال صوتی دارید اما این قابلیت محدودیتی را در بحث کیفیت دارد. با نیتروی دیسکورد شما میتوانید با کیفیت بیشتری صفحه ی کامپیوتر خود را با بقیه به اشتراک بگذارید.

تغییر تگ عددی

به محض انتخاب یک یوزرنیم در دیسکورد بعد از ساخت حساب کاربری، یک تگ ۴ رقمی به اخر اسم شما اضافه میشود. شما با خرید نیتروی دیسکورد میتوانید این عدد را تا زمانی که نیترو دارید به دلخواه خود انتخاب کنید.

استفاده از ایموجی سرورهای مختلف

با فعال کردن نیترو دیسکورد میتوانید از ایموجی سرورهایی که در آنها عضو هستید در سرورهای دیگر استفاده کنید.

نیترو دیسکورد

کاربرد نیترو دیسکورد برای فعالان NFT

با توجه به تجربه ای که از خریداران نیترو دیسکورد در سای تک داشتیم. اکثر آنها برای اینکه سرورهای پروژه های nft را بوست کنند این اشتراک رو از ما خریداری میکنند.

در ادامه با هم قابلیت های مفید برای این دسته افراد را بررسی میکنیم.

۱- بوست کردن سرور

یکی از راه های معرفی کردن پروژه های NFT استفاده از ایردراپ هاست. ایردراپ به این معنی‌ست که به افرادی که دنبال کننده آن پروژه هستند مقداری از سهم پروژه را بطور رایگان تقسیم میکنند. حالا در سرورهای دیسکورد پروژه های کوچک و بزرگ NFT برای اینکه فقط اعضای خاص در این ایردراپ ها شرکت کنند، یکی از شرط های ورود به ایردراپ ها، بوست کردن سرور آن پروژه است.

شما با بوست کردن سرور دیسکورد پروژه های “ان اف تی” میتوانید به وایت لیست آن سرور اضافه شوید، در ایردراپ ها شرکت کنید و …

۲- عضویت در بیشتر از ۱۰۰ سرور

با نیترو بوست دیسکورد شما قابلیت عضویت در ۲۰۰ سرور را به دست می آورید. در حالت عادی شما نمیتوانید در بیشتر از ۱۰۰ سرور عضو شوید. این قابلیت میتواند به شما کمک کند تا در سرورهای بیشتر و ایردراپ های بیشتر از پروژه های NFT شرکت کنید و بتوانید سود بیشتری را بدست آورید.

۳- آپلود با حجم بالاتر

شما با نیترو کلاسیک میتوانید فایل های با حداکثر حجم ۵۰MB و با نیترو بوست فایل های حداکثر با حجم ۱۰۰MB را در پیوی و سرورهای دیسکورد آپلود کنید.

از کجا و چطور نیترو دیسکورد را خریداری کنیم؟

با وجود تحریم ها و عدم دسترسی ایرانی ها به پی پال و کردیت کارت، خریدهای دلاری تقریبا غیرممکن است. اگر بخواهید از سایت های واسط پرداخت دلاری هم خرید نیترو را انجام دهید باید کارمزد زیاد بپردازید و وقتی را صرف تایید هویت خود در سایت ها هدر دهید.

اما مطمئن ترین راه برای خرید نیترو دیسکورد استفاده از وبسایت سای تک است. این فروشگاه به شما کمک میکند در سریع ترین زمان نیترو را با کمترین قیمت خریداری کنید.

یکی از مهمترین ویژگی های فروشگاه سای تک که خیال شما را برای خرید نیترو راحت میکند؛ پشتیبانی قدرتمند و بازگشت وجه لحظه ای آن است. در صورت وجود مشکل شما میتوانید سوالات خود را از پشتیبانی بپرسید و اگر از خرید خود پشیمان شدید میتوانید همان لحظه وجه پرداختی خود را پس بگیرید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه