۱۲ مرحله تا طراحی حرفه ای دکوراسیون منزل

5 ماه پیش
طراحی حرفه ای دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون داخلی منزل هنگامی که شما در حال نقل مکان به خانه جدید خود هستید، یا زمانی که مدت طولانی در خانه فعلی زندگی کرده‌اید و احساس می‌کنید که باید در دیزاین منزل خود تغییرات اساسی ایجاد کنید، به نظر سخت می‌رسد.

سؤالاتی مثل این که چه رنگی را برای دیوارها باید انتخاب کنم؟ چه نوع مبلمانی برای فضای خانه من مناسب‌تر است؟ به چه سایزی از فرش نیاز دارم؟ و بسیار دیگری از سؤال‌ها ممکن است این کار را برای شما بسیار طاقت‌فرسا یا نشدنی بنمایاند.

اما ما با ذکر یک مسئله ساده به شما ۲ راه حل کارا در این خصوص ارائه می‌کنیم.

شما باید بدانید که طراحان داخلی هنگام انجام یک پروژه دیزاین داخلی بیش‌تر از این که وقت صرف الهام گرفتن برای کشیدن یک طراحی بکنند، با استفاده از روش‌های مدیریت پروژه و با استفاده از برنامه‌ها و لیست‌های عملیاتی کار خود را پیش می‌برند.

آن‌ها یک پروژه را به بخش‌های کوچک‌تر شکسته و فهرست اقداماتی که برای تزئین هر بخش لازم است را تهیه می‌کنند. این کار به آن‌ها کمک می‌کند که بتوانند پیشرفت کار را به درستی مدیریت کرده و مطابق برنامه و بودجه پیش‌بینی‌شده پیش بروند.

نکته خوب این مسئله اینجاست که آن‌ها به راحتی می‌توانند اطمینان حاصل کنند که قطعاتی را برای کار انتخاب می‌کنند که در طرح کلی کاملاً به کار خواهد آمد.

اما ۲ پیشنهاد ما به شما این است. یا این که یک طراح دکوراسیون داخلی منزل مانند ؟؟؟ پیدا کنید که به خوبی کار خودش را بلد بوده و مطابق با اصول پیش می‌رود؛ و یا این که تا انتهای این مقاله همراه ما باشید، تا به شما در ۱۲ مرحله روش طراحی داخلی دکوراسیون منزل را طی یک هفته به شما بیاموزیم.

 

 

مرحله اول: الهام بگیرید

اولین قدم برای رسیدن به طراحی مورد نظر کشف کردن خواسته‌های شماست. برای انجام این کار شما باید یک برنامه داشته باشید.

شما می‌توانید این کار را با جمع آوری تصاویر داخلی مبلمان، بافت‌ها و موادی که دوست دارید، شروع کنید. همه این تصاویر را در داخل یک پوشه گروه بندی کنید. این کار به شما یک دید واضح و منسجم نسبت به علایقتان می‌دهد.

وقتی که همه تصاویر را در یک مکان جمع کردید، سعی کنید که موضوعات مشترک را پیدا کنید. مثل اینکه کشف کنید تمایل به سنگ مرمر دارید، یا به طرح‌ها مینیمال علاقه‌مند هستید یا رنگ آبی را بیشتر می‌پسندید. این موضوعات را یادداشت کنید و از آن به عنوان پایه طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود استفاده کنید.

 

مرحله دوم: به اطراف خود نگاهی بیندازید

شما می‌توانید به جاهای مختلف منزل خود نگاه کنید و جایی را که می‌توانید ترجیحات خود را در آن قسمت به کار برید را مشخص کنید. مثلاً نقطه مرکزی طراحی را کجا باید قرار بدهید و چگونه تقارن را در اتاق برقرار کنید.

همچنین به داشته‌های قبلی خود نگاهی بیندازید و ببینید که کدام موارد را در طراحی جدید می‌توانید مورد استفاده قرار دهید. البته به یاد داشته باشید که این مواد و فضاها باید کاملاً با هم هماهنگ باشند و نباید چیز اضافه‌ای به نظر برسند.

 

مرحله سوم: لوازم خانگی مناسب تهیه کنید

در مورد لوازم خانگی با دقت فکر کنید. برندی را انتخاب کنید که دارای چندین ویژگی باشد و تا چند سال مجبور نشوید که آن را عوض کنید. از سوی دیگر برخی از سبک‌ها در مد قرار دارند و ممکن است خیلی زود از مد بیفتند. بهتر است که به سراغ این سبک‌ها نروید و روی سبکی سرمایه گذاری کنید که حداقل چند سال زیبا به نظر برسد.

مرحله چهارم: طراحی باید کاربردی باشد

طراحی دکوراسیون داخلی منزل بیش از هر ویژگی دیگر باید کاربردی باشد. به همین دلیل نیازهای اصلی خود را شناسایی کنید و حتماً آن را در طراحی خود در نظر بگیرید. این کار سبب می‌شود که طراحی شما در نهایت به طرحی زیبا اما غیر کاربردی منجر نشود. ممکن است شما عاشق مجموعه‌های کوچک عتیقه از قرون ۱۹ و ۲۰ باشید، اما آیا واقعاً این اشیاء برای زندگی شما کاربردی هستند؟

برای دیزاین منزل باید در نظر بگیرید که چه نوع فعالیت‌هایی در خانه شما انجام می‌شود. ممکن است شما به انجام دادن بازی‌های رومیزی علاقه داشته باشید، یا اهل مهمانی گرفتن باشید، یا این که شما فقط اهل ولو شدن روی مبل و تماشای فیلم‌های روز دنیا باشید. در هر حال، اجازه بدهید که شیوه زندگی شما، نقشه اصلی طراحی دکور داخلی منزل شما باشد.

سبک زندگی شماست که مشخص می‌کند بهتر است که مبل شما رو به تلویزیون قرار بگیرد یا یک جفت صندلی نشیمن در کنار شومینه قرار داده شود یا میزان نور مورد نیاز در اتاق شما چقدر است.

پیش از اقدام به طراحی به نیازهای اصلی خود توجه کنید و همه آن چه که نیاز دارید را فهرست کنید.

مرحله پنجم: وسایل مورد نیاز خود را فهرست کنید

تا کنون شما به اندازه کافی در مورد خواسته‌ها و نیازهایتان از طراحی داخلی منزل فکر کردید. اکنون وقت ورود جدی‌تر به طراحی دکوراسیون داخلی منزل رسیده است.

در این مرحله شما باید لیستی از وسایل مورد نیاز خود آماده کنید. همه چیز را در نظر بگیرید. میزهای کناری، مبل‌ها، صندلی‌های نشیمن، کنسول‌ها، کابینت‌ها و …

توجه کنید که در این مرحله لازم نیست که بودجه موجودتان را در نظر بگیرید. بدون دغدغه مالی لیست آرزوهای خود را فهرست کنید.

 

مرحله ششم: طرح وسایل مورد نظر را کنار هم ببینید

وقتی که فهرست وسایل مورد نیاز خود را شناختید، اکنون وقت آن رسیده است که وسایل را با توجه به فضای در اختیارتان کنار هم بچینید و ببینید که آیا این وسایل به خوبی در کنار هم قرار می‌گیرند؟

برای این منظور می‌توانید از یک کاغذ و قلم یا برنامه کامپیوتری مثل LucidChart استفاده کنید. با این ابزار شما می‌توانید یک نقشه از فضای موجود خود با مقیاس واقعی ایجاد و شروع به قراردادن مبلمان در آن کنید.

حواستان باشد که در این مرحله هم خودتان را نگرانی‌های بودجه‌ای محدود نکنید و فقط شرایط مکان و قرار گرفتن وسایل در کنار هم را در نظر بگیرید.

در این مرحله لازم است که برخی مسائل ریز را نیز در نظر بگیرید، مثلاً در فضاهای پر رفت و آمد اتاق حداقل یک متر فضا برای رفت و آمد در نظر بگیرید. حداقل فاصله بین مبل‌ها و میزها نیز باید ۳۵ سانتی متر باشد.

دکوراسیون منزل

هر آنچیزی که باید در مورد وان و جکوزی بدانید ؟ مزایا و معایب واقعی وان جکوزی

اصول دکوراسیون حمام

دکوراسیون حمام

حمام یکی از مهم ترین عناصر معماری هر خانه ای است. در گذشته حمام نه فقط محلی برای استحمام، بلکه جایی برای انبار کردن لوازم و وسایل کهنه بود. این روزها دیگر حمام محل ارایش و پیرایش جسم و روح تلقی می شود. حتی گاهی استراحت فردی از همین نقطه شروع می شود. بعضی از حمام های امروزی کاربری های تجملی و رفاهی زیادی نیز دارند، استخرهای کوچک، سونا و جکوزی برای تفریح و سلامت اعضای خانواده در این فضا قرار داده می شود. بعضی دیگر از حمام های امروزی که در آپارتمان های کوچک وجود دارند، از ابعاد کوچک تری برخوردارند. کاربری این دسته از حمام ها برای رفع خستگی روزانه و سلامت و پاکیزگی جسم هستند. مهم نیست که ابعاد حمام شما بزرگ یا کوچک است بلکه مهم این است که از این فضا بهترین استفاده را برای آرامش جسم و روح خود به عمل آورید.

عناصر مهمی که در خلق یک حمام زیبا و بی نقص وجود دارد عبارت اند از:

 • کفپوش مناسب،
 • پوشش دیواری،
 • استفاده از هواکشی با قدرت مناسب برای تخلیه بخار،
 • کابینت هایی برای قرار دادن حوله و دیگر لوازم جانبی،
 • انواع بافت ها و رنگ ها
 • انتخابی صحیح از تمامی این مجموعه به فضای دلخواه که آرامش شما را برقرار کند دست می یابید.
 • در حمام باید بهترین وسایل و امکانات را مهیا کرد. تمیز و شاداب بودن جسم ارتباط تنگاتنگ با سالم ماندن روح و روان آدمی دارد. برای مثال نارنجی درخشان در فضای حمام در پایان یک روز کاری احساسی از سبکی و آسایش را به ارمغان می آورد و فرصتی برای تفکر در تنهایی ایجاد می کند. برای رسیدن به یک نورپردازی خوب در حمام باید هم نور عملی و کاربردی در نظر گرفت و هم نوری که به فضا حال و هوا و روحیه می دهد را عملی کرد.
 • وان های شست و شو باید به اندازه های مناسب باشد. لوازم و وسایل هم سطح از لحاظ صرفه جویی در فضا و راحتی تمیز کردن مناسب هستند. توجه داشته باشید که وان های دوتایی حمام با عرض یک متر و بیست سانتی متر اجازه حرکت آزادانه بازوها را به فرد هنگام شستشو نمی دهند، بنابر این طراحی دو وان، و نصب جا حوله ای بین دو طرف آن بهتر است.
 • حمام های دارای سرویس بهداشتی و دستشویی اتاق های کاملی هستند که با داشتن امکانات و وسایل بهداشتی نیازهای ساکنین را برآورده می کنند. به هر حال، در طراحی یک نقشه، برای حمام و سرویس بهداشتی باید دو اتاق مجزا و قابل قفل شدن اختصاص داد که این امر در ساختمان های مسکونی با بیش از پنج نفر حیاتی است.
 • برای صرفه جویی در هزینه و به دلایل فنی، حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه باید طوری طراحی شوند که بتوانند از یک لوله کشی تاسیساتی استفاده کنند.

 

 

انتخاب کفپوش مناسب برای حمام

در انتخاب کفپوش مناسب برای دکوراسیون حمام نکاتی مانند کیفیت، سایز، رنگ، الگو، طرح و بافت را باید در نظر داشته باشید. بهترین انتخاب زمانی صورت می گیرد که قسمتی از کف حمام را که بسیار توی چشم است با آن کفپوش مورد علاقه دکور کنید (یعنی در ابتدا آن را نصب نکنید) سپس اگر نوع، طرح و رنگ را پسندیدید، آن را برای نصب در کل حمام انتخاب کنید. تنها با یک امتحان کوچک این امکان برای شما به وجود می آید که از انتخابی که کردید، ناراضی و پشیمان نشوید.

از بهترین گزینه های انتخابی برای کفپوش دکوراسیون حمام ، سرامیک است. چرا که به راحتی تمیز می شود، در برابر آب مقاوم و از لحاظ طرح و رنگ هم بسیار متنوع است. استفاده از سرامیک های شیاردار در اطراف وان بسیار توصیه می شود چرا که به هنگام خیس بودن کف حمام این دسته از سرامیک ها امنیت بالاتری را فراهم می کنند، یعنی میزان سرخوردگی را کمتر می کنند. بهتر است برای داشتن حمامی با ایمنی بالا ، در اطراف وان و زیر سینک روشویی از کفپوش های دو لایه حاوی لاتکس استفاده کنید . این کفپوش ها توسط لاتکس زیرین به کف حمام نصب می شود و لایه بیرونی که دارای بافت ناهموار است میزان سر خوردگی را کاهش می دهد . با رعایت این چند نکته می توانید شاهد آن باشید که میزان آسیب دیدگی در حمام به صورت چشمگیری کاهش پیدا می کند. در حمام هایی که کف آن شیب زیادی دارد بهتر است موزائیک هایی با سایز کوچک نصب کنید تا هم شیب کمتر به نظر رسد و هم شکستگی و آسیب دیدگی در بین موزائیک ها به وجود نیاید. می توانید ردیف یا ردیف هایی از این مزاییک ها را طرح دار  انتخاب کنید تا دکوراسیون حمام شما دارای بافت و رنگ باشد. بهتر است این ردیف ها رنگی متضاد و متفاوت نسبت به رنگ به داشته باشد. اگر کفپوش از سرامیک های سفید و روشن پوشیده شده است بهتر است رنگ قرمز، زرد و آبی را برای ردیف ها انتخاب کنید.

زمینه اگر سفید باشد، حمام را به فضایی نورانی و وسيع مبدل می سازد. در سبک ویکتورین استفاده از سرامیک هایی با طرح گل می تواند فضایی آرام بخش و شاعرانه خلق کند.

 

طراحی حمام های کوچک

حتی در کوچک ترین حمام ها باید به نکات و نصب وسایلی برای کاربردی بودن و امن بودن دکوراسیون حمام توجه نمود. مثلا حتما فضای جلوی دستشویی و فاصله آن تا دیوار مقابل باید لحاظ شود. می توانید با کمک خطوط عمودی به صورت مجازی ارتفاع دکوراسیون حمام را زیادتر نشان دهید. دیوارها را با سرامیکها یا کاغذهای دیواری به صورت عمودی پوشش دهید. و کل دیوار تا سقف را در نظر داشته باشید. می توانید با کمک قرنیس و گچکاری فضای سقف و دوار را جدا نمایید تا محیط بزرگ تر به نظر برسد. در صورت استفاده از سرامیک برای دیوارها تنها قسمت بالا را با سرامیک های رنگین و نقش دار پوشش دهید تا چشم را متوجه بالا نماید. به کمک نورپردازی و اینه نیز می توانید حمام خود را وسیع تر و پهن تر نشان دهید. البته اینه های بسیار زیاد نیز اثر مذکور را از بین می برد. برای شیشه دور دوش نیز از شیشه شفاف و بدون قاب استفاده کنید. برای استفاده هر چه بهتر از نور طبیعی در تنظیم مکان پنجره ها دقت کنید. پنجره ها بهتر است در نزدیکی سقف باشند. قفسه ها را نزدیک به سقف نصب نمایید و در زیر آنها چراغ بگذارید.

مرحله هفتم: طرح روشنایی مورد نظر خود را ترسیم کنید

پس از این که نقشه مبلمان خود را مشخص کردید، در ادامه طراحی دکوراسیون داخلی منزل، باید طرح روشنایی مورد نظر خود را نیز ترسیم کنید.

برای این کار لازم است که تمام منابع نور را در نظر بگیرید. چراغ‌های آویز، آباژورها، منابع نور دیوارکوب، چراغ‌های کف و … باید توجه داشته باشید که کدام یک از انواع روشنایی‌ها به برق نیاز دارد و کدام‌یک نه.

چراغ‌های کف را در نزدیکی صندلی‌های راحتی و مبل‌ها و چراغ‌های رومیزی را روی میزهای کناری، بوفه‌ها و کنسول‌ها در نظر بگیرید.

یک قاعده کلی در این زمینه وجود دارد و آن هم این است که هر اتاقی باید داری سه منبع نور در سطح چشم باشد که به صورت مثلثی در اطراف اتاق قرار گرفته‌اند.

 

مرحله هشتم: قیمت طراحی خود را محاسبه کنید

بعد از مشخص کردن وسایل مورد نظر و چیدمان آن و همچنین مشخص کردن وضعیت نور مورد نظر در دیزاین منزل، نوبت به محاسبه قیمت اشیاء مورد نیاز است.

برای انجام این کار، لیست مبلمان و اشیاء مورد نیاز خود را داخل یک فایل اکسل وارد کنید به گونه‌ای که رقم کل بودجه مورد نیاز را در انتهای فهرست جمع کند. جلوی هر یک از اشیاء مورد نظر قیمت هزینه‌ای که برای آن باید پرداخت شود را مشخص کنید.

البته باید به یاد داشته باشید که برای مسائل پیش‌بینی‌نشده نیز لازم است که ۲۰ درصد بودجه در نظر بگیرید.

 

مرحله نهم: لیست خرید خود را نهایی کنید

قسمت سرگرم کننده در طراحی دکوراسیون داخلی، خرید اشیایی است که آن‌ها را دوست دارید. خرید اشیاء مختلف باید با توجه به بودجه شما انجام شود و هر خریدی که انجام می‌شود، قیمت خریداری شده در فایل اکسل روبروی شیء مورد نظر یادداشت شود.

اگر هزینه مورد نیاز با بودجه موجود شما همخوانی ندارد، اشیاء را با مشابه آن تغییر دهید تا به هزینه‌ای برسید که به راحتی از پس آن بر بیایید.

خوشبختانه اکثر اشیاء و برندها با قیمت‌های گوناگونی در دسترس هستند، بنابراین از دیدن خرده فروشی‌های مختلف برای پیدا کردن کالایی مشابه که با قیمت پایین‌تر شیء مورد نظر شما را عرضه کند، اصلاً نترسید.

قبل از نهایی کردن لیست خرید همه چیز را دوباره محاسبه کنید تا دچار خطا و اشتباه نشوید. خروجی این مرحله باید یک فهرست خرید دقیق از مبلمان و اشیاء مورد نیاز شما برای طراحی‌تان باشد.

مرحله دهم: یک فهرست وسایل اضافی داشته باشید

ممکن است شما در طول مراحل قبلی محاسبه قیمت و اولویت بندی بین اشیاء با مواردی روبرو شده باشید که خیلی دوستشان داشته‌اید، ولی به دلیل عدم تناسب با بودجه آن‌ها را کنار گذاشته‌اید. اما این بدان معنا نیست که برای همیشه باید از خرید آن‌ها دست بکشید.

همیشه این را در نظر داشته باشید که شما می‌توانید یک فهرست وسایل اضافه داشته باشید که می‌تواند طراحی شما را کامل کند، فقط لازم است تا زمان مناسب برای خرید آن اشیاء (رسیدن مجدد بودجه) برسد.

از سوی دیگر برخی از مبلمان و اشیاء تأثیر بسیار زیادی در کامل کردن طراحی شما دارند، قطعات بی نظیری که می‌توانند طراحی شما را کاملاً ارتقاء بخشند.

شما باید یک فهرست از این موارد داشته باشید که در بلند مدت برای به دست آوردن آن‌ها سرمایه گذاری کنید.

چگونه یک موکت خوب بخریم؟۸ نکته که باید بدانید!

مرحله یازدهم: رنگ مناسب با طراحی خود را انتخاب کنید

ممکن است برخی‌ها فکر کنند که بهترین زمان برای انتخاب رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی منزل در ابتدای کار است. ولی ما انتخاب رنگ در انتهای مراحل را ترجیح می‌دهیم. دلیل آن این است که انتخاب لحن متناسب رنگ با کل مجموعه مبلمان انتخاب شده در انتهای کار خیلی راحت‌تر و منطقی‌تر است.

برای انتخاب رنگ مناسب، نمونه‌های رنگ را انتخاب کرده و آن‌ها را در برابر مبلمان انتخاب شده قرار دهید و آن قدر رنگ‌های مختلف را امتحان کنید تا یک مطابقت کامل پیدا کنید.

در انتخاب رنگ می‌توانید از تکنیک‌هایی مثل تهیه گلدان‌های رنگی نمونه، یا تست کردن رنگ در زیر نور طبیعی و زیر نور لامپ نیز بهره ببرید.

بعد از انتخاب رنگ مناسب، درنگ نکنید و دیوارها و فضاهایی که قرار است رنگ بخورد را به صورت کامل رنگ بزنید.

مرحله دوازدهم: طراحی خود را کامل کنید

بعد از اتمام رنگ نوبت به تهیه و چیدن وسایل می‌رسد. یکی از اشتباهات رایج مردم در طراحی این است که ابتدا قطعات ریز را خریداری می‌کنند. در حالی که بهترین کار این است که شما به طراحی خودتان پایبند باشید و از خرید قطعات بزرگ شروع کنید. شروع کردن با چیدن وسایل بزرگ‌تر به شما کمک می‌کند که از به‌کارگیری یک سری خرده وسایل کوچک که با هم سازگاری ندارند، خودداری کنید.

بعد از چیدن وسایل بزرگ، شروع به چیدن وسایل کوچک‌تر کنید. لوازم جانبی اضافه شده، باید لایه‌هایی را به طراحی شما اضافه کنند که باعث ایجاد احساس بهتر در شما شود.

کارهای هنری، سبد، سینی‌ها، کتاب‌ها، میز قهوه، زیر لیوانی، گلدان‌ها و خیلی چیزهای کوچک دیگر وجود دارند که می‌توانند طراحی فضای شما را ارتقا بخشند. اما با این حال توجه داشته باشد که طراحی شما در عین این که زیبا و دوست داشتنی است، باید کاربردی باشد.

 

جمع بندی

دانستن اصول طراحی دکوراسیون داخلی منزل و مرحله به مرحله پیش رفتن، به شما کمک می‌کند که طرحی را که همیشه در ذهن داشته‌اید را با بهترین نتیجه ممکن در منزل خود پیاده سازی کنید. شما ابتدا باید بدانید که دقیقاً چه می‌خواهید، به چه وسایلی نیاز دارید و چگونه می‌توانید طراحی خود را کاربردی کنید.

سپس وسایل مورد نیاز خود را فهرست کرده و چیدمان آن‌ها را در کنار هم بررسی کنید. توجه به نور اتاق اهمیت زیادی دارد. بررسی هزینه‌ها و تطابق فهرست خرید با بودجه و خرید مراحل بعدی کار است. و در نهایت انتخاب رنگ و پیاده سازی طراحی.

ممکن است شما وقت کافی برای انجام همه این مراحل را نداشته باشید، می‌توانید مراحل اولیه را انجام داده و باقی کارها را به یک طراحی دکوراسیون داخلی حرفه‌ای بسپارید. طراح اگر سلیقه شما را بداند، خیلی بهتر می‌تواند طرح مورد نظر شما را پیاده سازی کند.

معرفی شرکت آویژه طرح

با توجه به طیف وسیعی از محصولات برند شاینیو سفارشات گسترده از جانب مشتریان، این شرکت اقدام به همکاری با نمایندگان معتبر و قابل اعتماد خود در سراسر کشور نموده، یکی از این نمایندگان معتبر و اصلی،شرکت آویژه طرح می‌باشد. که در ادامه مطلب قصد داریم به معرفی شرکت آویژه طرح بپردازیم. پس برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتراز شرکت آویژه طرح تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

شرکت آویژه طرح از تاریخ ۱۵/۱۱/۱۳۹۹، فعالیت خود را در زمینه فروش انواع دکوراسیون‌های داخلی ساختمانی و تجهیزات بهداشتی و متعلقات مربوط به این تجهیزات با طرح‌های بسیار زیبا و مدرن و فوق العاده با کیفیت شروع نموده. شرکت آویژه طرح  با داشتن کادری مجرب و با تجربه و با بهره‌گیری از مدرن ترین متریال‌های ساختمانی آماده خدمت رسانی به شهروندان در سراسر کشور می‌باشد. و اکنونبه عنوان نماینده شرکت شاینی، در تهران آغاز به کار نموده و آماده ارائه تمام متریال‌های ساختمانی به مشتریان به صورت آنلاین و حضوری می‌باشد.

اگر با شرکت آویژه طرح آشنا شوید متوجه خواهید شدکه این شرکت دارای تمام تجهیزات و کامل ترین امکانات برای راه اندازی انواع دکوراسیون‌های خانگی، اداری، تشریفاتی و بیمارستانی می‌باشد. زیرا که تنوع محصولات آویژه طرح  بسیار زیاد است و شما می‌توانید برای منزل، محل کار و هر مکان دیگری که نیاز به دکوراسیون‌های شیک و مدرن دارند بدون دغدغه‌ و نگرانی از نبود طرح، رنگ و ابعاد مورد نیازتان، از محصولات این شرکت استفاده کنید.

محصولات شرکت آویژه طرح

-پوسترها

-چمن مصنوعی

-کاشی و سرامیک

 پرده شید رول سان ست

-پارچه‌های پرده‌ای و مبلی

-دیوار پوش‌های خاص لمسه کاری

موکت‌ خارجی و پادری سیزال :

 • موکت اداری
 • موکت خانگی
 • موکت هتلی
 • الیاف طبیعی
 • پادری سیزال(پامیس)

وان وجکوزی شاینی

 • وان حمام
 • جکوزی
 • پانل دوش
 • زیردوشی
 • دور دوشی
 • کابین دوش
 • شیرآلات
 • قطعات

-کاغذ دیواری

 • Fiore
 • Material world
 • Linen-Stories
 • Palazzo
 • Estampe
 • Vangogh1
 • Vangogh2
 • Miracle
 • Bazar
 • Roltex
 • Demand
 • Zen
 • Berlin

-لمینت پارکت

 • Lorinser
 • Zenith
 • Elegant
 • My Floor
 • Experience
 • Green click plus

کاغذ دیواری و لمینت پارکت

نمونه ای محصولات شرکت آویژه طرح

پیشنهاد ویژه شرکت آویژه طرح

اگر شما همجزء آن دسته افرادی هستید که از حمام منزلتان علاوه بردوش گرفتن،  قصد دارید ازآن به عنوان محلی برای استراحت، قرار دادن وسایل آرایشی و بهداشتی خود استفاده کنید، یا زندگی آپارتمانی دارید و فضای کوچکی از خانه‌ی شما به حمام اختصاص داده شده و یا طراحی محیط حمام شما به گونه‌ای است که باعث تلفیق آن با محیط سرویس بهداشتی شده،

یا حمام منزلتان فضای زیادی را اشغال کرده و می‌خواهید از محیط آن به عنوان یک جکوزی خانگی برای استراحت و آب درمانی استفاده کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم برای یک انتخاب درست، دقیق، و با کیفیت جهت طراحی دکوراسیونی مدرن و زیبا برای فضای حمام و استخر منزلتان از طریق لینک زیربا همکاران و مشاوران با تجربه شرکت آویژه طرح به عنوان نماینده اصلی شرکت نوآوران نوید آینده تماس گرفته،

تا همکاران ما اطلاعات لازم را به طور دقیق در اختیار شما عزیزان قرار داده و شما را جهت خریدی همگام با نیازتان راهنمایی کنند. یا در صورت تمایل برای بازدید حضوری از محصولات پس از انجام هماهنگی ها لازم می‌توانید به آدرس شرکت در تهران مراجعه کرده و بعد از دریافت مشاوره و اطلاعات، خرید خود را از شرکت آویژه طرح انجام دهید.

avijehtarh.com

 

‫5/5 ‫(1 نظر)
0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه