در آپدیت جدید Instagram قرار است چه ویژگی هایی به آن اضافه شود؟

3 سال پیش
Instagram

در آپدیت جدید شبکه اجتماعی محبوب Instagram ، این قابلیت را به شما می دهد که هم زمان چند عکس یا ویدیو را به طور هم زمان در استوری خود آپلود کنید که تا قبل از این قابلیت جدید شما می بایست تک تک آن ها را آپلود می کردید و مدت زیادی را منتظر آپلود می ماندید که در آپدیت جدید برطرف شده است.

شیوه کار

بنا به گفته ی خود شرکت کاربران برای استفاده از این قابلیت بعد از آپدیت کردن نرم افزار Instagram خود، باید گزینه  Upload media را انتخاب کنند. بعد از انتخاب این گزینه آیکون جدیدی در گوشه راست و بالای نمایشگر ظاهر می شود که بعد از آن می توان با انتخاب چند عکس یا فیلم از گالری آن ها را به طور هم زمان به استوری اضافه کرد. علاوه بر آن شما می توانید به هر کدام از آن ها متن یا استیکر اضافه کنید و بعد از برسی نهایی و انتخاب ترتیب نمایش آن ها در استوری آپلود می شوند.

از ویژگی دیگر اضافه شده به این آپدیت می توان به قرار دادن لوکیشن یا مکان به صورت خودکار در استوری شما است.

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه