بهترین اموزشگاه بورس کشور کجاست ؟

2 ماه پیش
اموزشگاه بورس

بهترین اموزشگاه بورس کشور کجاست ؟ اینبار به بررسی و معرفی بهترین اموزشگاه بورس در کشور میپردازیم ، برای اینکه بدانید بهترین اموزشگاه بورس کشور کجاست … در ادامه با ما همراه باشید ….

رونق بازار بورس کشور در این روز ها بر کمتر کسی پوشیده است ، برخی از افراد در طی این دوران بدون داشتن علم و تخصص و حتی تجربه به بازار بورس کشور وارد شدند و اگرچه شاید سود هم کرده باشند اما در نهایت با ضرر از این بازار خارج میشوند و علت این اتفاق چیزی نیست بجز کمبود سواد مالی !!!!

دو مقوله سود یا ضرر در بازاهای مالی بخصوص بازار بورس جزئی جدا ناپذیر از آن است و هرکس که با هدف کسب فقط سود به این بازار ها وارد میشود در نهایت با کوله باری از افسوس و ضررهای مالی و روحی از این بازار خداحافظی میکند . پس بهتر است با امادگی کامل و تخصص لازم به این بازارها ورود کنید تا از عواقب بعد از ان در امان باشید .

امروز قصد داریم برترین اموزشگاه بورس کشور را در حوزه های مالی و سرمایه گذاری به شما معرفی کنیم ،

موسسه اموزش حرفه ای علوم سرمایه گذاری سهامیر

سازمان سهامیر یکی از بی مانند ترین موسسات آموزشی در زمینه های سرمایه گذاری در کشور میباشد ، این مرکز پس از گذشت ۳۱ سال از آغاز فعالیت خود تا کنون توانسته به یکی از مراجع برتر در حوزه سرمایه گذاری در داخل و خارج از کشور تبدیل شود .

در مرکز اموزش سهامیر وسیع ترین رشته های سرمایه گذاری در ۷۰ بخش تقسیم بندی شده است و هم اکنون بعنوان بهترین اموزشگاه بورس در این گزارش انتخاب شده است .

از جمله دوره های تخصصی که در مجموعه سهامیر برگزار میشوند شامل دوره های تخصصی در حوزه بورس ، بازار فارکس ، سبک و متد تحلیلگری و معامله گری ، استراتژی های معاملاتی ، دوره های تخصصی رمز ارزها و ارزهای دیجیتال ، cfa  ، ciia ، مدیریت ریسک و روان بازار و …. هستند.

در نهایت به علاقه مندان به بازارهای مالی و سرمایه گذاری کشور پیشنهاد میشود برای انتخاب بهترین اموزشگاه بورس مجموعه سهامیر را بخاطر داشته باشند .

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه