دسترسی راحت به آرشیو ویدیوهای وب و شبکه‌های اجتماعی با کافه ویدیو

2 ماه پیش
دسته بندی کارتون کافه ویدیو

بیشتر اوقات یافتن ویدیوهای پرطرفدار یا ویدیوهای جالب و دیدنی در پلتفرم‌های اجتماعی گوناگونی مثل اینستاگرام، تلگرام و یا وب‌سایت‌های نمایش ویدیو مثل آپارات و یوتیوب می‌تواند برای کاربران کار دشوار و زمان‌بری باشد. همچنین، پیدا کردن و تماشای این ویدیوها، گاهی پروسه‌ای وقت‌گیر است.

بنابراین، پلتفرمی که قادر باشد تا همه ویدیوهای شبکه‌های اجتماعی را گردآوری، طبقه‌بندی و نشان دهد، می‌تواند انتخاب مناسبی برای تفریح و سرگرمی و همچنین دیدین ویدیوهای جالب و ترند باشد.

پلتفرم کافه ویدیو چیست؟

گفتنی است بهره‌گیری از هوش مصنوعی و ترکیب آن با موتورهای جستجوی مخصوص تصویر و ویدیو در “پلتفرم کافه ویدیو“، توانسته است به کاربران این امکان را بدهد تا همه ویدیوهای جالب و جدید را در شبکه‌های اجتماعی مختلف، تنها در یک مکان، به صورت دسته‌بندی شده داشته باشند.

دسته بندی موزیک ویدئو کافه ویدئو

مقایسه جستجوی ویدیو در پلتفرم‌های کافه ویدیو، گوگل، آپارات و اینستاگرام

استفاده از موتور جستجوی گوگل سبب می‌شود تا شما با تعداد زیادی از صفحات پُربازدید که لزوماً حاوی محتوای مورد نظر شما نیستند، روبرو شوید. همچنین، همه ویدیوهای مشابه و مرتبط با هم در یک دسته، به شما نشان داده نمی‌شود. هرچند حجم نتایج زیاد است و به آسانی قادر خواهید بود تا محتوایی شبیه به ویدیوی مورد نظر خود بیابید.

باید توجه داشت که در وب‌سایت‌های آپارات و یوتیوب، جستجو تنها به همان وب‌سایت محدود می‌شود و در این وب‌سایت‌ها، ویدیوهای شبکه‌های اجتماعی دیگر مثل اینستاگرام و تلگرام و نه هیچ وب‌سایت دیگری، نمایش داده نمی‌شود.

در شبکه اجتماعی مثل اینستاگرام، جستجو با در نظرگرفتن علایق شما و فالوورهای شما صورت می‌گیرد. متاسفانه شما نمی‌توانید با ویدیوهای جدید روبرو شوید، مگر اینکه این ویدیوها به شدت بازدید داشته باشند. همچنین، همان‌طور که می‌دانید در اینستاگرام، ویدیوها و ریلزها با یکدیگر بسیار متفاوت هستند و متاسفانه در دسته‌بندی‌های مشخصی برای جستجوی راحت‌تر کاربران، قرار نمی‌گیرند.

خوشبختانه شما در کافه ویدیو به راحتی می‌توانید ویدیوهای ترند و مرتبط را در تمامی شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها به طور همزمان پیدا کنید. به علاوه، یکی از مزایای کافه ویدیو آن است که می‌توانید موضوعات مورد نظر خود را با استفاده از دسته‌بندی‌های منظم و دقیق، دنبال کنید و همچنین ویدیوهای پیشنهاد شده مرتبط با موضوع دلخواه خود را در آن تماشا کنید که چنین قابلیتی در پلتفرم‌هایی مثل آپارات و یوتیوب وجود ندارد.

به علاوه، هوش مصنوعی کمک می‌کند تا زیرنویس فارسی به فیلم‌های انگلیسی زبان اضافه شود که این قابلیت می‌تواند به شما برای یادگیری زبان انگلیسی کمک کند و جنبه آموزشی نیز داشته باشد.

آموزش آشپزی در کافه ویدئو

عملکرد کافه ویدیو چگونه است؟

کافه ویدیو با استفاده از تلفیق هوش مصنوعی و موتورهای جستجوی موضوعی، ویدیوهای جالبی را در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌های مختلف پیدا و طبقه‌بندی کرده و با توجه به علاقه کاربر به او ارائه می‌کند. همچنین با استفاده از جستجو، افراد می‌توانند ویدیوی مورد علاقه خود و همچنین ویدیوهای مشابه مرتبط با آن موضوع را به راحتی پیدا کنند.

آموزش انواع ورزش ها در کافه ویدئو

علاوه بر این، ویدیو نمایش داده شده در کافه ویدیو برای خردسالان و سایر افراد خانواده‌، بهینه شده است و محتوای گمراه‌کننده در آن وجود ندارد. چرا که این مطالب با استفاده از هوش مصنوعی تشخیص داده می‌شوند و حذف می‌شوند و به همین دلیل می‌توان با خاطری آسوده، از این پلتفرم استفاده کرد.

شما به آسانی می‌توانید ویدیوهای‌ سرگرم‌کننده تا آموزش‌های گوناگون را در کافه ویدیو پیدا کنید و در کنار خانواده و دوستان خود، از دیدین آنها لذت ببرید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه