وریفای بایننس

3 سال پیش
وریفای بایننس

وریفای بایننس

محبوبیت و کاربرد ارزهای دیجیتال به شکلی روز افزون در حال افزایش بوده و به طور پیوسته صرافی‌های جدیدی به منظور خرید و فروش آن‌ها متولد می‌شوند. این موضوع سبب شده انتخاب بهترین پلتفرم برای ترید رمز ارزها دشوار شود. البته برای بسیاری، انتخاب ساده و سرراست است؛ بایننس بزرگترین و محبوب‌ترین صرافی ارز دیجیتال دنیا بوده و انتخاب شماره یک بخش قابل توجهی از تریدرهای سراسر دنیا است.

البته صرافی های بزرگ دیگری نیز وجود دارند که همانند بایننس برای فعالیت در آنها کاربران نیاز به احراز هویت دارند. هدف از ایجاد این مقاله حل مشکل  وریفای بایننس و سایر صرافی های بزرگ برای کاربران ایرانی در زمینه ارزهای دیجیتال می باشد.

وریفای حساب بایننس

متاسفانه به دلیل تحریم های اقتصادی ایالات متهده آمریکا علیه کشور ما امکان استفاده بدون احراز هویت از صرافی های بزرگ بین المللی برای کاربران ایرانی مقدور نمیباشد.اگر چه بعضی از صرافی ها با هویت ایرانی به ظاهر مشکلی ندارند اما باز هم استفاده از آنها ریسک هایی دارد که ممکن است هر لحضه موجودی حساب ما را به خطر بیندازد.حتی اگر از ای پی های غیر ایرانی استفاده کنیم راه حل های جدیدی وجود دارد که میتواند رد پای ایرانی ها را تشخیص دهد و این امر کاربران ایرانی را با مشکلاتی مواجه میکند.

اما نگران نباشید چون ما با راه کار های مطمئنی میتوانیم این مشکل را حل کنیم و برای شما هویتی غیر ایرانی برای احراز هویت بایننس و سایر صرافی های بزرگ ایجاد کنیم.با تهییه مدرک از شرکت ما میتوانید حساب های خودتان را در صرافی های بین المللی وریفای کنید.مدارکی که با چهره و مشخصات خود شما ایجاد میشود.شرکت ما این کار را به صورت کاملا تضمینی برای شما عزیزان انجام خواهد داد.

وریفای بایننس

حتی اگر حساب شما وریفای نشده باشد و توسط بایننس یا سایر صرافی ها بلاک شده باشد باز هم شرکت ما میتواند شما را برای بازیابی سرمایه از دست رفته کمک کند.نکته مهمی که وجود دارد نیروهای پشتیبانی ما هیچگونه دسترسی به اطلاعات حساب شما نخواهند داشت و فقط در تمام مراحل شما را راهنمایی خواهند کرد.

شرکت ما دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت جمهوری اسلامی میباشد که داخل سایت قابل مشاهده و استعلام میباشد.با این حال شما میتوانید با خیال راحت و به صورت کاملا تضمینی از امکانات شرکت ما استفاده کنید.تلفن های شرکت در ساعات کاری غیر تعطیل و شماره های همراه به صورت ۲۴ ساعته و در تمامی روزهای هفته در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه