بهترین باتری گوشی های سامسونگ

3 سال پیش
بهترین باتری گوشی های سامسونگ

بهترین باتری گوشی های سامسونگ

اصولا تعیین بهترین مدل گوشی در دنیای پر تنوع و پر آپشن موبایل جهان کاری غیر ممکن است چون بهترین گوشی قطعا بیشترین ارتباط را با خواسته خریدار و سلیقه او و قیمت تمام شده آن در کنار توانایی هایش دارد. باتری گوشی نیز عنصری تاثیر گذار در انتخاب ما است و همچنین استقامت آن و…. در این مجال با نگاهی به باتری سامسونگ به گلچینی از بهترین گوشی های سامسونگ نگاهی می اندازیم.

در کنار بررسی گوشی برتر سامسونگ و بصورت ویژه تر بحث تخصصی ما یعنی مبحث مهم  باتری سامسونگ حتما باید خرید از فروشگاه معتبرمورد توجه قرار گیرد. چرا که این راهنمایی ها زمانی به نتیجه خواهد رسید که شما جنس اصلی در اختیار داشته باشید.

گوشی سامسونگ گالکسی سری فولد

این گوشی در واقع یک گوشی میان رده است، اما در میان تاشوها یک گوشی خوب محسوب می شود و قطعا برای کسانی که هنوز هم به دلایل متعدد به گوشی های تاشو علاقه دارند یک انتخاب خوب است.

باتری سامونگ این گوشی با توجه به مشخصاتی که خواهیم گفت چه ظرفیتی را می طلبد ؟

حافظه جالب توجه ۵۱۲ گیگا بایت با صفحه نمایش ۴٫۶ اینچی که در میان تاشوها یک صفحه مناسبب و در میان تخت ها یک صفحه کوچک محسوب می شود. این گوشی دارای سه دوربین پشتی شامل یک دوربین ۱۶ مگاپیکسلی و دو دوربین با توان ۱۲ مگاپیکسل است.

حالا به این سه دوربین دو دوربین سلفی یکی ده مگا پیکسل و دیگری هشت مگا پیکسلی را هم اضافه کنید تا به یک کلکسیون پنج تایی از دوربین برسید ! رم دوازده گیگابایت و سی پی یو هشت هسته ای که سیستم عامل آندروید ۹ را ساپرت می نماید.

حالا این گوشی با صفحه کوچک و این خصوصیات قطعا می تواند با یک باتری سامسونگ ۲۰۰۰ میلی آمپری هم کنار بیاید ولی خبر خوب این است باتری سامسونگ گلکسی فولد ۴۳۸۰ میلی آمپر ظرفیت دارد. شما یک گوشی سامسونگ با باتری سامسونگ قابل اتکا دارید. مبارک باشه !

سامسونگ Galaxy s 20 ultra 5 G مدل ۲۰۲۰

این نام طولانی و دشوار یک ابر گوشی تولید سامسونگ است با یک ابر باتری سامسونگ ولی قبل از اشاره به باتری سامسونگ ما بهتر است سراغ گوشی سامسونگ خودمان برویم.

اگر بگوییم می توان با صد برابر زوم به دوربین یک گوشی اتکا کنید قطعا غافلگیر خواهید شد چون این توانایی را تنها در دوربین های فیلمبرداری و عکاسی حرفه ای باید جستجو نمود نه در دوربین یک گوشی سامسونگ.این گوشی همانطور که از نام طولانی اش بر می آید اینترنت ۵G  را ساپرت خواهد کرد.

پس با خیال راحت به استقبال دهه پیش رو بروید چون تا سال ها نیاز شما در زمینه اینترنت به روز تامین خواهد شد. این توان بالای باتری سامسونگ رویایی را می طلبد که به سراغش خواهیم رفت.

این دوربین فوق العاده جهت عکاسی و فیلمبرداری در شب نیز مناسب است چون سنسورش توان سه برابر دارد. بسیاری از ما تنها تا وضوح تصویر۴k  را شنیده ایم ولی از این پس با واژه ۸k  نه در عالم دوربین های حرفه ای بلکه در یک گوشی موبایل آشنا شوید.

باتری سامسونگ این مدل در کمال تعجب بازی هایی را تاب می آورد که تنها از یک کنسول بازی بر می آید و بس. سه دوربین اصلی با قابلیت های جادویی ۱۰۸ و ۴۸ و ۱۲ مگاپیکسل دنیای جدیدی از تصویر را به شما هدیه می دهد حتی با دوربین سلفی آن می توان تصاویر با وضوح ۴۰ مگا پیکسل را تجربه نمود.

باتری سامسونگ این مدل ۵۰۰۰ هزار میلی آمپر ظرفیت دارد که برای شما خبر خوبی است. این عدد یک یاز بالاترین ها در عالم موبایل و باتری موبایل است و یک پشتوانه قوی برای تغذیه موبایل سامسونگ شما.

بهترین باتری گوشی های سامسونگ

گوشی سامسونگ Galexy s 20 plus 5G

باز هم یک نام طولانی برای یک تولید خوب از سامسونگ با باتری سامسونگ قابل اعتماد!  باز هم توان فایو جی در اینترنت و آمادگی برای نسل بعد در کنار سه دوربین اصلی ۶۴ و ۱۲ و ۱۲ مگا پیکسلی با قابلیت ثبت عکس های سلفی ۱۰ مگا پیکسلی. با حذف سنسور پر مصرف پریسکوپ زحمت باتری سامسونگ کمتر شده است. نمایشگر فول اچ دی گوشی سامسونگ شما اما برای باتری سامسونگ خبر از کاری پر زحمت می دهد و البته توانایی اش را هم به رخ خواهد کشید.

حالا از این به بعد باید زحمت زیادی به باتری سامسونگ گالکسی اس پلاس داد. باتری سامسونگ ما که بر روی یکی از زیباترین و جذاب ترین گوشی های جهان تکنولوژی سوار شده است دارای ظرفیت ۴۵۰۰ ملی آمپری است.

اگر این باتری سامسونگ توانمند نبود با گوشی ای با این توانایی ها قطعا به مشکل بر می خوردید. باتری اصلی این گوشی یکی را براحتی می توانید با قیمت مقرون به صرفه از فروشگاه های معتبر تهیه کنید. هم به دلیل توانایی های فنی و سخت افزاری و نرم افزاری و هم به دلیل باتری سامسونگ توان مند آن.

سامسونگ گالکسی نوت ۱۰ پلاس !

این گوشی شاید یک غول نباشد. ادعایی هم در این زمینه ندارد. اما یادمان نرود در حال صحبت کردن در مورد گوشی ای هستیم که باتری سامسونگ آن برای شما پاسخگو باشد و کارتان را لنگ نکند. حافظه این گوشی انصافا قابل دفاع است با عدد ۲۵۶ گیا بایتی. اما دوربین ها کاملا معمولی هستند زیرا عدد های ۱۶ و دوازده و دوازده مگا پیکسل را به ما ارائه می دهند با دوربین سلفی ده مگا پیکسلی. با رم دوازده گیگا بایت و البته آندروید ۹ .

این گوشی سامسونگ و باتری سامسونگ ضمیمه آن در سری نوت بهترین پیشنهاد است. همین دوربین هایی که گفتیم وضوح ۴k  را به شما هدیه می دهند.وضوحی بالا که نشان می دهد این گوشی غافلگیری های خاص خود را هم داراست.

باتری سامسونگ ما که می توانست با ظرفیت کمتر هم رضایت ما را فراهم سازد اما ۴۳۰۰ میلی آمپر ظرفیت را به ما می دهد تا بابت باتری سامسونگ گوشی خود احساس کوچک ترین  نگرانی ای نکنیم.

گوشی سامسونگ مدل گالکسی A71

خوشبختانه این بار با نامی کوتاه تر و ساده تر روبرو هستیم ! در میان سری A  گوشی سامسونگ گوشی فوق بهترین می باشد. از آنجا که در این قیاس به باتری سامسونگ با نگاه سخت گیرانه تری نگاه می کنیم باتری سامسونگ فوق قطعا برای گوشی ای با این خصوصیات یک سطح قابل تامل را دارا است.

گوشی سامسونگ ما دارای ۱۲۸ گیگا بایت حافظه داخلی است. نمایشگر گوشی سامسونگ ما از بهترین های این برند است. و بنابراین هر چه از نمایشگر توانمند این گوشی میان رده بگوییم کم گفته ایم.

پس برای کسانی که به دیدن تصاویر زیبا علاقه مندند این مدل سامسونگ یک انتخاب فوق العاده است. این گوشی حافظه جانبی باور نکردنی یک ترا بایتی را ساپرت می کند و یک خزانه عظیم برای اطلاعات شما است.چهار دوربین پشتی و اصلی دارد با ظرفیت های ۶۴ و ۱۲ و ۵و ۵و مگا پیکسلی و دوربین ۳۲ مگا پیکسلی جلویی آن عکس های سلفی فوق العاده ای به شما هدیه خواهد داد. باتری سامسونگ گوشی سامسونگ ما اما خبر خوب بعدی است با ظرفیت قابل قبول ۴۵۰۰ میلی آمپری. پس از گرافیک و شفافیت و تصویر فوق العاده گوشی سامسونگ خود ضمن تشکر از باتری سامسونگ آن کمال لذت و استفاده را ببرید.

بهترین باتری گوشی های سامسونگ

سامسونگ گالکسی

اگر دنبال یک باتری سامسونگ هستید که کمترین زحمت را برای شما داشته باشد به سرعت شارژ شود و به کندی تخلیه شود و به نسبت مصرف گوشی بازده باتری سامسونگ شما مثال زدنی و فوق العاده باشد که می توانید ارزانتر از همه جا از فروشگاه های معتبرتهیه کنید.

حافظه ۱۲۸ گیگابایتی این گوشی با صفحه برابر با ۶٫۷ اینچی شما خبر از یک مصرف معمولی انرژی می دهد. این گوشی تنها یک دوربین اصلی ۳۲ مگا پیکسلی و یک دوربین سلفی با همین توان دارد ! صدای بسیار قوی ای دارد و سلفی های بیاد ماندنی ای برای شما خلق خواهد نمود. شاید اگر شما طراح این گوشی باشید حتی با ۳۰۰۰ میلی آمپر ظرفیت باتری سامسونگ طراحی شده تان راضی باشید اما باتری سامسونگ گلکسی مدل a70  شما یک باتری سامسونگ ۴۵۰۰ میلی آمپری را در کنار خود دارد. پس با خیال راحت عکس بیاندازید فیلم بگیرید ، فیلم نگاه کنید ، بازی کنید ، از فضای وب لذت ببرید و اصلا نگران همراه نداشتن شارژر تان نباشید.

گوشی سامسونگ گالکسی اس ده پلاس

گوشی های فوق در مقابل عدد دوربین های خود رقم های شگفت آوری ندارند اما سلفی های شگفت آوری خلق می کنند زیرا دو دوربین جلو و سلفی دارند. دوربین های پشتی ۱۶ و ۱۶ و ۱۲ مگا پیکسل هستند و دوربین های سلفی ما هم ۸ و ده مگا پیکسل.از نظر سخت افزاری این گوشی یک مدل بسیار قابل دفاع است و با ساپرت یک ترابایت حافظه جانبی به شما خواهد گفت این مدل گوشی سامسونگ گوشی کار فوق العاده شماست و باتری سامسونگ آن نیز رفیق همراه شما.این گوشی را با خیال راحت در استخر هم ببرید و اگر در حین کار در آب افتاد اصلا دستپاچه نشوید چون کوچکترین مشکلی نه برای گوشی سامسونگ شما ونه برای باتری سامسونگ شما پیش نخواهد آمد. راستی اگر برای شارژ عجله دارید هم نگران نشوید این باتری سامسونگ به سرعت شارژ می شود و به کندی تخلیه. باتری سامسونگ این مدل کار امد ۴۱۰۰ میلی آمپر ظرفیت دارد. این گوشی سامسونگ بسیاری از نگرانی های شما را بر طرف خواهد نمود.

گوشی سامسونگ سری A50.

یک گوشی جمع و جور با صفحه نمایش ۴٫۶ اینچ یک خبر خوب برای باتری سامسونگ شما است. این صفحه نمایش حجم زیادی از مصرف انرژی شمما خواهد کاست مخصوصا اگر لازم است که صفحه نمایش گوشی شما ساعت های متوالی روشن و فعال باشد. باتری سامسونگ این مدل بابت زحمت کمتری که از سوی طراحان بر آن تحمیل شده مسلما خوش حال خواهد بود ! دو دوربین اصلی و سلفی هر دو با توان ۲۵ مگا پیکسل خبر خوب دیگر برای باتری سامسونگ شما است. اما این تنها خبر خوب نیست. این گوشی را حتی می توان با یک باتری سامسونگ با ظرفیت ۱۵۰۰ میلی آمپری هم روانه بازار کرد اما باتری سامسونگ ما در کمال تعجب ۴۰۰۰ میلی آمپر ظرفیت دارد. عالیه ! پس این پیشنهاد جمع و جور را به این راحتی از خاطر نبرید.

گوشی سامسونگ گالکسی ام ۳۱٫

قطعا غافلگیری بزرگی در راه است مخصوصا برای کسانی که باتری سامسونگ های ما را به خود گوشی هم ترجیح می دهند. اگر گیمر هستید ، اگر اینترنت باز قهاری هستید ، اگر ساعت ها فیلم و موسیقی گوش می دهید ، اگر عاشق عکاسی و فیلم برداری هستید خبر خوب ما برای شما در این معرفی نامه این است که یک ابر باتری سامسونگ روی این گوشی سوار شده است !

صفحه نمایش فول اچ دی شما یک تصویر باور نکردنی به شما می دهد دوربین های ۶۴ و ۸ و ۵ و ۵ مگا پیکسل اصلی شما و ۳۲ سلفی شما یک تجربه فوق العاده در عکاسی و تصویر برداری به شما خواهد افزود و لنز های عمیق و حرفه ای و بسیار عریض شما تصاویری سینمایی را خلق خواهد نمود. شما یک باتری سامسونگ فوق العاده بر روی گوشی خود خواهید داشت که کمترین استرسی بابت تخلیه سریع به شما وارد نخواهد کرد. باتری سامسونگ شما ظرفیت رویایی ۶۰۰۰ میلی آمپر را داراست. از طراحان این مدل بابت طراحی باتری سامسونگ بسیار قوی که بسیار هم سریع و بهینه شارژ می شود سپاسگزاریم !

بهترین باتری گوشی های سامسونگ

گوشی موبایل سامسونگ A 20

گاهی با یک گوشی ساده تمامی کارهای ما راه خواهد افتاد. بسیاری از کاربران موبایل در جهان دنبال خصوصیات نرم افزاری و سخت افزاری معجزه آسا نیستند. آن ها خریدارا قانع و کم توقع گوشی هستند که ممکن است به استحکام گوشی خود خیلی اهمیت بدهند یا به باتری موبایل و چندان به دنبال اپشن های حرفه ای آن نباشند. پس ما در این مقاله د رمورد باتری سامسونگ هایی که شما را حسابی همراهی خواهند کرد به تفصیل سخن گفتیم. این گوشی سامسونگ از آن دسته است. با حافظه داخلی ۳۲ گیگابایت و صفحه نمایش ۶٫۴ اینچی دو دوربین اصلی و سلفی کی با توان ۱۳ مگا پیکسل و دیگری هشت مگا پیکسل. رم هم تنها ۳ گیگا بایت و…. تا اینجا در ظاهر همه چیز معمولی پیش رفته است اما وقتی باتری سامسونگ مد نظر ما ظرفیت ۴۰۰۰ میلی آمپری را به ما ارائه دهد خبر خوبی دریافت نموده ایم. این مدل با قیمت مناسب و با باتری سامسونگ قوی یکی از به صرفه ترین پیشنهادات به شما دوستان گران قدر است.

منابع:

منبع ۱

 

 

 

 

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه