بررسی شهرهای آلانیا و آنتالیا و استانبول برای خرید و فروش خانه

2 سال پیش
بررسی شهرهای آلانیا و آنتالیا

ترکیه در سال های اخیر به عنوان یکی از مراکز پرطرفدار برای زندگی تبدیل شده که می توان به جرات یرانیان رو به عنوان مهم ترین مهاجران این کشور در نظر گرفت.

خرید ملک در آلانیا:

در بین شهر های ترکیه، آلانیا جزو دسته شهر های توریستی با آب و هوای بی نظیر محسوب می شود که سالانه بسیاری از افراد توریست را به خود جذب می کند. آلانیا یک ترکیب مدرن و سنتی می باشد که از آثار تاریخی زیادی برخوردار است. یعنی می‌توان این شهر را یک شهر تاریخی دانست که از نظر جغرافیایی در ۱۳۵ کیلومتری آنتالیا واقع شده است.

موقعیت مکانی آلانیا به صورتی است که از شمال به رشته کوه‌های توروس و از جنوب به دریای مدیترانه و از شرق به قاضی پاشا و از غرب به ماناوگات و سیده منتهی می گردد. طبق آخرین سرشماری انجام شده در سال ۲۰۱۲، جمعیت آلانیا به طور کلی ۱۰۴,۵۷۳ نفر محاسبه شده که بخشی از آن را بومی های آلانیا، برخی از آن را افراد اروپایی و برخی دیگر را افراد ایرانی تشکیل می دهند.

خرید خانه در آلانیا
این شهر همچنین از نظر گردشگری دارای جاذبه های بی نظیری بوده و دارای قیمت مناسبی برای تهیه تور می باشد. لازم به ذکر است که آب و هوای این شهر و وجود جنگل و ساحل بی نظیر و همچنین تابستان های دلچسب، لذت از اقامت و‌ گردش در این شهر را دو چندان می کند. آلانیا دارای مناطق مختلفی است که هر منطقه از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است.

هر کدام از مناطق آلانیا دارای ساختمان ها، پروژه های آپارتمانی تازه ساخت و مدرن، خانه های ویلایی و… می باشد که امکان اقامت را با بهترین شرایط برای شما عزیزان به وجود می آورد. خرید ملک در آلانیا امری هوشمندانه برای افرادیست که قصد اقامت در یکی از بهترین شهر های ترکیه را دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید ملک به شایت زیلو اینوسمنت مراجعه کرده تا مشاورین ما تمامی راهنمایی های لازم را به شما بدهند.

قیمت آپارتمان در آنتالیا:

شهر آنتالیا را می توان نگین مدیترانه معرفی نمود. این شهر در اصل یک شهر تاریخی با داشتن آب و هوای مدیترانه ای بی نظیر و همچنین امکانات رفاهی عالی می باشد. شهر آنتالیا بنا به داشتن جاذبه های زیبای گردشگری و توریستی در کنار داشتن هوای بسیار دلچسب  توانسته سالانه نظر افراد بسیاری را چه از نظر مسافرتی و چه اقامتی به خود جلب نماید. شهر انتالیا از نظر موقعیت جغرافیایی در جنوب غربی ترکیه واقع شده و از جنوب به دریای مدیترانه ، از شرق به شهر سریک و از غرب به شهر کورکوتلی منتهی می شود.  از نظر جمعیتی طبق آخرین سرشماری در سال ۲۰۱۶ ، دو میلیون و ۳۲۸ هزار و ۵۵۵ نفر  در این شهر  ساکن هستند. از نظر منطقه ای، آنتالیا به  سه منطقه لارا ، کنیالتی و منطقه کپز تقسیم بندی می شود. هر کدام از این مناطق از ویژگی های بسیاری نظیر چشم انداز عالی طبیعتی، امکانات رفاهی کامل و همچنین پروژه های آپارتمانی و‌ ساختمانی بسیار لوکسی برخوردارند.

 

امکانات آپارتمان های موجود در آنتالیا در سطح بسیار خوبی قرار دارند و پروژه های زیادی در این شهر قرار دارد که به راحتی می‌ توانید بنا به بودجه خود اقدام به خرید آنها کنید. قیمت آپارتمان در آنتالیا از ۴۰ هزار یورو شروع شده که بنا به امکانات هر کدام از آپارتمان ها می توان آنها را در قیمت های بالاتر یا پایین تری تهیه نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت آپارتمان و خرید خانه در آنتالیا به سایت ما مراجعه نمایید.

خرید ملک در استانبول:

استانبول قلب ترکیه با تاریخی بی نظیر و آب و هوایی دلچسب می باشد که مهم ترین شهر ترکیه محسوب می شود. این شهر نه تنها در خود ترکیه از اهمیت بالایی برخوردار است بلکه به عنوان یکی از بزرگترین شهر های جهان نیز شناخته شده است.

این شهر تنها شهری است که بخشی از آن در آسیا و بخش دیگر آن در اروپا قرار گرفته است و قطب مهم سرمایه گذاری و گردشگری در ترکیه محسوب می شود. به طوری که در سال ۲۰۱۰ به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا شناخته شده است. استانبول به دلیل وسعت بزرگی که دارد ، دارای مناطق بسیاری نیز می باشد که هر کدام از این مناطق از ویژگی های بسیاری از نظر رفاهی و امکاناتی بهره مند هستند.

 خرید ملک در استانبول امری بسیار هوشمندانه برای افرادیست که قصد سرمایه گذاری و کسب اقامت در ترکیه را دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید ملک در شهر های مهم ترکیه مانند استانبول با قیمت های مناسب به سایت ما مراجعه نموده و از مشاورین ما اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

ZILLOWINVESTMENT

شرکت زیلو  Zillowinvestment.comبا بیش از ۱۵ سال سابقه ,  با معرفی بهترین شهرهای ترکیه برای سرمایه گذاری و زندگی همراه با سود دهی بالا ,معرفی پروژه های اقساطی با بهترین شرایط و مناسب ترین قیمت ها همواره در پی رضایت مشتریان عزیز خود می باشد.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه