اهمیت استفاده از موسسات حفاظتی مراقبتی

5 ماه پیش
اهمیت استفاده از موسسات حفاظتی مراقبتی

چکیده : در این مقاله سعی کردیم تا بطور کامل و دقیق اهمیت استفاده از موسسات حفاظتی مراقبتی را برای شما شرح دهیم :

آیا اهمیت استفاده از موسسات حفاظتی مراقبتی میدانید؟ یا اصلا میدانید موسسات حفاظتی مراقبتی چه نوع موسساتی هستند؟ دلایل استفاده از موسسات حفاظتی مراقبتی چطور؟ یا خدمات موسسات حفاظتی مراقبتی؟ همه و همه این سوالات رو در این مقاله پاسخ خواهیم داد. پس لطفا تا انتهای این مقاله همراه تیم تخصصی ما باشید.

اهمیت استفاده از موسسات حفاظتی مراقبتی

در ابتدا بهتر است با ماهیت و وجود تشکیل دهنده موسسات حفاظتی مراقبتی آشنا شویم و پس از آن به اهمیت استفاده از موسسات حفاظتی مراقبتی بپردازیم.

موسسات حفاظتی مراقبتی در بخش خصوصی مانند سایر موسسات و شرکت ها برای کارآفرینی و کسب درآمد تشکیل شده اند و به دلیل اینکه خدمات و تجهیزات متمایز و خاصی مانند (شوکر و گاز اشک آور) ارائه میدهند مجوز یا همان پروانه فعالیت خود را از مرکز انتظام پلیس پیشگیری فراجا دریافت میکنند و به جز این مورد، وابسته به هیچ ارگان یا نهاد دولتی یا غیردولتی نمیباشند و خودشان یک موسسه یا سازمان جداگانه هستند که در اداره ثبت شرکت ها ثبت شده اند و دارای کد اقتصادی و شماره ثبت میباشند.

این نوع موسسات خدمات ارزنده بسیاری مانند گذاشتن نگهبان با تجهیزات دفاع شخصی (افشانه و شوکر) ارائه میدهند و این وجه تمایز باعث این شده است که از سایر شرکت ها یک قدم جلوتر باشند و امنیت مناطق تحت پوشش خود را افزایش دهند.

اهمیت استفاده از موسسات حفاظتی مراقبتی

شما با استفاده از خدمات این موسسات امنیت خود را بالاتر برده و از وقوع هر نوع اتفاق ناگواری در محل کار، زندگی یا …. جلوگیری میکنید.

یکی از بهترین موسساتی که میتوانید از خدمات آن استفاده کنید موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس است. در این موسسه تمام خدمات را در قالب یک قرارداد آن هم با بهترین قیمت ممکن به شماره ارائه خواهیم داد و باعث رضایت دو جانبه نگهبان و کارفرما خواهیم شد.

چرا حافظان آسایش یاس را انتخاب کنیم؟

موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس توانسته است با پیروی از اصول اخلاقی مختلف رضایت بیش از ۹۹% کارفرمایان خود را کسب کند و جزو بهترین موسسات حفاظتی مراقبتی باشد.

همچنین لازم به ذکر است بدانید که موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس تنها موسسه ای است که تاکنون با بهره گیری از خدمات دیجیتال سامانه سمپا خود را فعال کند و تمام خدمات و نامه های اداری خود به کارفرما یا پلیس یار را از این طریق به اطلاع آنان برساند تا کمترین اتلاف وقت را داشته باشند و همیشه به روز باشند.

از مهم ترین قابلیت های این سامانه میتوان به مشاهده آنلاین (برخط) وضعیت نگهبان و ارسال سریع گزارش بازرسی بازرس به صورت پیامکی برای کارفرما دانست و مفتخریم تا اعلام کنیم تا کنون تنها و اولین موسسه ای بوده ایم که این خدمات را به کارفرما و نگهبان خود ارائه داده ایم.

برای اطاعات بیشتر در رابطه با این سامانه میتوانید مقاله “سامانه سمپا چیست؟” را در وبسایت حافظان آسایش یاس مطالعه نمایید.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان در رابطه با امور حفاظتی میتوانید از طریق صفحه “تماس با ما” با تیم ما در ارتباط باشید و یا از طریق راه های زیر میتوانید اقدام به ارتباط با ما نمایید:

راه های ارتباط با حافظان آسایش یاس

  • تلفن گویا (پشتیبانی ۲۴/۷) : ۷۱۰۵۷۶۷۳-۰۲۱
  • ارتباط با مدیرعامل : ۰۹۱۲۲۹۹۳۵۹۳
  • ارتباط با واحد بازرسی : ۷۷۶۳۰۳۹۵-۰۲۱
  • تماس مستقیم یا رئیس بازرسی کل کشور : ۰۹۹۸۱۲۳۵۴۳۹

 

برچسب ها : حافظان آسایش یاس,موسسه حفاظتی مراقبتی

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه