سامانه خدمات وکیل آنلاین

1 سال پیش
وکیل آنلاین

در این دنیای پرهرج و مرج وجود اختلافات یک امر کاملا طبیعی است که باید به صورت اصولی با آنها روبرو شد. آیا شما هم تا به حال به دلیل عدم اطلاعات کافی در برخی از مسائل متضرر شده‌اید و نتوانسته‌اید از حق خود به درستی دفاع کنید؟ افراد زیادی به این مسئله اذعان داشته‌اند که اگر یک وکیل قدرتمندی پشتوانه آنها می‌شد، می‌توانستند حق خود را بگیرند. این روزها بسیاری از کارها به صورت آنلاین انجام می‌شود و نیازی به حضور فیزیکی نیست. بنابراین، می توان از خدمات مشاوره حقوقی و وکیل آنلاین بیشترین بهره را برد.

قبل از هر چیز بهتر است با معنا و مفهوم مشاوره حقوقی به خوبی آشنا شوید. منظور از مشاور حقوقی فردی است که با داشتن پروانه وکالت معتبر، می‌تواند به افراد یا شرکت‌ها کمک کند تا در حل اختلافات و دعاوی و عقد قراردادها روند مثبتی برای آنها طی شود. این فرد به کمک دانش خود از بروز ضررهای احتمالی در عقد قراردادها و … جلوگیری کند. حتما شما این سوال را دارید که ما این فرد را چگونه می‌توانیم پیدا کنیم. در گذشته این افراد با خدماتی که در جامعه انجام می‌دادند شناخته می‌شدند و با پرس‌وجو و هزار زحمت به آنها می‌رسیدید.

این روزها به یمن وجود اینترنت و بستری که در آن فراهم شده، تنها با یک جستجوی کوچک می‌توان به بهترین مشاورین حقوقی و وکیل آنلاین دسترسی داشت. وکیل تیک تنها سامانه  معتبر در سطح کشور است که ۲۴ ساعته در خدمت هموطنان عزیز می‌باشد.

ویژگی‌های مشاور حقوقی

بدون شک افراد زیادی قبول دارند که اوضاع وخیم اقتصادی باعث شده تا خوب و بد جامعه باهم گره بخورد. همین مسئله می‌تواند یک دلیل محکم بر عدم اعتماد مردم به قبول خدمات مختلف باشد؛ اما اعتماد نکردن و رد کردن همه افراد نیز یک امر محال است. همین موارد سبب می‌شود تا کمی بینش خود را تغییر دهیم و با مولفه‌های خاص خودمان پیش برویم. هر فرد می‌تواند ویژگی‌های خاصی برای وکیل آنلاین یا مشاور حقوقی خود تعریف کند و زمانی که همه چراغ‌های سبز را اخذ کرد، با او به مشورت بنشیند.

با این تفاسیر بهتر است خود شما لیست کاملی از ویژگی‌های وکیل آنلاین تهیه کنید و با توجه به آن ویژگی‌ها از وکلای مختلف برای جلوگیری از ضررهای احتمالی کمک بگیرید. ما در ادامه به برخی از ویژگی‌های وکیل و مشاور حقوقی اشاره می‌کنیم تا به شما در این امر کمک کرده باشیم.

دارای تحصیلات، مهارت و دانش حقوقی

برای اینکه بتوانید وکیل مناسبی برای خود پیدا کنید، لازم است به مدرک تحصیلی و از همه مهم تر، پروانه وکالت معتبر او و مهارتش توجه کنید. افرادی که به صورت تجربی این مشاوره را انجام می‌دهند، علاوه بر تخلف، ممکن است در بسیاری از موارد با قوانین روز آشنا نباشند. وکلای با پروانه وکالت معتبر که به دانش روز تسلط دارند، بهترین گزینه برای انتخاب وکیل آنلاین می‌باشد.

اعمال قانون خاص برای مجموعه خاص

این مشاور باید در سابقه خود این مورد را نشان دهد که برای هر فعالیت خاص، از قانون خاصی می‌تواند کمک بگیرد. وکیل مجرب و متعهد آنلاین نیز باید این ویژگی را داشته باشد  شما به کمک رزومه او می‌توانید به این برتری او دست یابید.

کمک در کم شدن بار مسئولیت فرد

زمانی که شما با مشکلی مواجه می‌شوید، تمام مسئولیت آن بر دوش شما است. زمانی که یک فرد آگاه به شما کمک خواهد کرد، باید مسئولیتی را نیز از دوش شما بردارد و شما احساس آرامش داشته باشید. وکیل آنلاین می‌تواند این آرامش را به شما بدهد و شما با خیالی آسوده به حل مشکل یا عقد قرارداد بروید.

حضور در مواقع نیاز

گاهی نیاز است وکیل در برخی از موارد حاضر شود و به جای موکل خود صحبت کند. این تنها در شرایطی است که نیاز است برخی از قوانین و تبصره‌های خاصی را به مخاطبان گوشزد کرد. در هر شرایط وکیل آنلاین باید پذیرای آن باشد که در مواقع نیاز حاضر باشد. اگر به دنبال وکیل آنلاین هستید تا در موارد حقوقی مشورت کنید، می‌توانید به سایت وکیل تیک مراجعه کنید و از طریق دکمه های مشاوره تلفنی یا مشاوره متنی یا مشاوره حضوری اقدام به ثبت درخواست کنید.

خدمات مشاوره حقوقی

حتما شما هم مایل هستید تا از خدمات مختلف مشاوره حقوقی مطلع شوید. در هر شرایطی که شما احساس می‌کنید نیاز به مشاوره حقوقی دارید و از دانش افراد متخصص در این زمینه می‌توانید استفاده کنید، می‌توانید به سراغ دریافت مشاوره از وکیل آنلاین بروید. تجربه نشان داده است که این مشاوره‌ها تاثیر بسیار زیادی در نتیجه پرونده‌ها و عقد قراردادهای مختلف دارند. در این فرصت به برخی از خدمات مجموعه وکیل تیک اشاره می‌کنیم تا شما در مواقع نیاز از وکلای پایه یک بهره‌مند شوید.

مشاوره حقوقی تلفنی

در بسیاری از مواقع تنها یک راهنمایی کوچک توسط وکیل به صورت آنلاین می‌تواند به فرد کمک کند تا بهترین تصمیم را بگیرد. انتقال دانش حقوقی وکیل گاهی تنها با یک تماس تلفنی می‌تواند انجام شود. شما می‌توانید با مراجعه به سایت وکیل تیک با شرایط حاکم در ارتباط تلفنی آشنا شوید. اگر می‌خواهید به عقد یک قرارداد بروید می‌توانید با تماس تلفنی ریزه‌کاری‌های آن را بپرسید و آماده به جلسه بروید. این خدمت در وکیل تیک به صورت فوری انجام می‌شود و شما در هر لحظه می‌توانید از این خدمت استفاده کنید.

مشاوره حقوقی متنی

در برخی شرایط ممکن است به دلایل مختلف ارائه جلسه حضوری یا تماس تلفنی برای افراد وجود نداشته باشد و مایل باشند تنها با ارسال پیام با وکلای پایه یک در ارتباط باشند. در این شرایط فرد می‌تواند مشاوره حقوقی متنی خود را از وکیل آنلاین در زمینه‌های مختلف مانند مشاوره حقوقی خانواده، کیفری، ثبتی و تجاری و اداری دریافت نماید. در این ارتباط باید سوال فرد به طور کاملا شفاف و واضح در صفحه چت با وکیل مطرح گردد تا وکیل بتواند پاسخ آن را با جزئیات کامل شرح دهد و نتایج خوبی عائد فرد گردد.

مشاوره حقوقی حضوری

در برخی مواقع لازم است تا با متخصص حقوقی به صورت حضوری جلسه‌ای داشت تا بتوان کارهای مربوطه را انجام داد. در این شرایط نیز پیدا کردن یک وکیل کارکشته و ماهر می‌تواند در پیدا کردن میانبرهای لازم به شما کمک کند. در اکثر مواقع در کارهای بسیار ضروری شما نیاز دارید تا با وکیل درجه یک دیدار داشته باشید. شما در وکیل تیک می‌توانید بهترین‌ها را پیدا کنید و با آنها به صورت حضوری جلسه داشته باشید. مشاوره حقوقی حضوری در وکیل تیک سراسر ایران را پوشش می‌دهد و شما نباید نگران پیدا کردن یک وکیل آنلاین عالی باشید.

همراهی در جلسه قرارداد

وکلای رسمی دادگستری می‌توانند تاثیر به‌سزایی در عقد قراردادها داشته باشند. این افراد پیش‌نویس‌ها و متن قراردادها را قادر هستند، تنظیم کنند و نظارت کاملی بر نحوه عقد قرارداد داشته باشند. در معاملات ملکی افراد زیادی با مشکلاتی نظیر نبود اسناد قبلی و ناقص تنظیم شدن سند جدید مواجه شده‌اند.

با توجه به اینکه فرد می‌تواند دچار زیان بسیار زیادی شود، باید از یک وکیل خوب آنلاین و ماهر کمک بگیرد. این متخصص می‌تواند در زمینه‌های مختلفی نظیر خرید و فروش، رهن، نفقه، مهریه، طلاق و … کمک بزرگی برای شما باشد. اگر به دنبال یک فرد کاملا حرفه‌ای هستید و زمان کافی برای گشت و گذار در شهر را ندارید، می‌توانید به کمک وکیل تیک این فرد متخصص را پیدا کنید و برای برطرف کردن مشکلات خود به کار بگیرید.

تحریر اوراق قضایی

حتما می‌دانید که برای شروع فرآیند حق‌طلبی شما در مراجع قضایی، در گام اول باید اوراق قضایی را تکمیل کنید. این اوراق شامل شکوائیه، دادخواست یا اظهار نامه است که خود فرد نیز می‌تواند آن را بنویسد. اگر پایتان به مراجع قضایی رسیده باشید، می‌دانید که عریضه‌نویسان همیشه حضور دارند تا این اوراق قضایی را برایتان بنویسند. این روزها دیگر به این افراد نمی‌توان اعتماد کرد و باید این کار را نیز به یک وکیل سپرد.

در این مورد نیز وکیل آنلاین می‌تواند به شما کمک کند تا کامل‌ترین اوراق قضایی را تحویل مراجع بدهید. زمانی که پرونده شما در جریان است و شما می‌خواهید اوراقی برای دفاع از خود تقدیم مرجع قضایی دهید، آن را با نام لایحه می‌نویسید. در نوشتن لایحه، اظهارنامه، شکوائیه و دادخواست می‌توانید به وکیل تیک اعتماد کنید.

تحریر و تنظیم قرارداد

شاید شما گمان کنید که نوشتن متن یک قرارداد کار کوچه بازاری است و هر کس می‌تواند این کار را به سادگی انجام دهد. اگر یک بار به دام افراد شرور و متقلب بیافتید آنوقت مشخص می‌شود که باید هر کاری را به کاردان آن سپرد. یکی از مهم‌ترین امور وکیل، تنظیم قرارداد است که سرنوشت افراد و کسب و کارها را مشخص می‌کند. هر قراردادی شرایط خاصی دارد و باید وکیل آنلاینی که شما انتخاب می‌کنید بتواند از پس تمام چالش‌های آن بربیاید.

اپلیکیشن وکیل تیک

برای اینکه شما بتوانید از خدمات حقوقی این مجموعه به آسانی استفاده کنید و همیشه در دسترس شما باشد، یک اپلیکیشن طراحی شده است. این برنامه قابل نصب روی تمام گوشی‌های اندروید و ios است و بهتر است شما نیز این اپلیکیشن را به عنوان یک وکیل آنلاین در گوشی خود داشته باشید. امکان پرسش و پاسخ دراین مجموعه برای تمام هموطنان ممکن است.

 

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه