نینتندو سوئیچ لایت یک کنسول خوش قیمت و شدیدا دیوانه وار

2 سال پیش
نینتندو سوئیچ لایت

در دنیای فناوری در هفته ای که گذشت بلاخره بعد از کلی کش و قوس، نینتندو کنسول جدید خود را این بار و البته کوچک تر معرفی کرد. اما خب نام این کنسول نیز نینتندو سوئیچ لایت نام دارد که در ادامه به نقد و بررسی این کنسول می پردازیم.

نینتندو سوئیچ لایت

نینتندو سوییچ لایت تفاوت هایی با نسخه اصلی نینتندو سوییچ دارد، اول این که این کنسول، یک کنسول دستی است و خبری از پورت HDMI نیست این یعنی این که به تلویزیون وصل نمی شود. دوم هم این که از نظر طول(۲۰٫۸۲ سانتیمتر)، عرض(۱٫۴۰ سانتیمتر)، ارتفاع(۹٫۱۴ سانتیمتر)  و وزن(۲۷۶ گرم) کمتر شده و در کل کوچک تر به نظر می آید.

همچنین بخوانید، بهترین بازی های ps4 در سال ۲۰۱۹ | لیستی از برترین بازی های پلی استیشن ۴

صفحه نمایش نینتندو سوییچ لایت ۵٫۵ اینچ می باشد که نسبت به نینتندو سوئیچ که ۶٫۲ است کاهش یافته است. جوی کان ها بدون لرزش است و شما نمی توانید آن را جدا کنید ولی ویژگی ملال آمیزی که وجود دارد این است که شما می توانید جوی کان ها را به صورت بیسیم به نینتندو سوئیچ لایت وصل نمایید. از ویژگی های بسط روان کاوانه ی آن می توان به باتری آن اشاره کرد که می تواند بین سه تا هفت ساعت با آن بازی کنید که حدود نیم ساعت بیشتر از نینتندو سوئیچ شارژ نگه می دارد.

نینتندو سوئیچ لایت

قیمت کنسول نینتندو سوئیچ لایت

قیمت این کنسول صاحب سبک چیزی حدود ۲۰۰ دلار در نظر گرفته شده است که نسبت به نینتندو سوئیچ با صرفه تر است. در کل با توجه به بازی هایی که برای این کنسول در نظر گرفته شده و ویژگی های قابل حمل آن می توان گفت که  قیمت نسبتا مناسبی برای این کنسول در نظر گرفته شده است و می تواند به فروش آن کمک کند.

این کنسول تمام بازی های نینتندو سوئیچ را بر روی خود اجرا می کند و یک جورایی نسخه پرتابل به حساب می آید. البته بعضی بازی ها که نیاز است تا دسته جدا شود، بر روی نینتندو سوئیچ لایت پشتیبانی نمی شود. مثلا سوپر ماریو پارتی چون باید دسته های آن جدا شود، روی این کنسول پشتیبانی نمی شود. البته کسی بخواهد این کنسول را بخرد، با پول دوتا بازیش می تواند نسخه عادی یعنی نینتندو سوئیچ را خریداری کند.

نینتندو سوئیچ لایت

تاریخ عرضه

نینتندو توی این یکی دو سال اخیر روز های خوبی را با نینتندو سوئیچ سپری کرده است اما مثل این که ژاپنی ها با این موفقیت ها راضی نشدند و می خواهند با این کنسول هیبریدی سهم بیشتری از فروش کنسول ها را به خود اختصاص دهند. با اینکه نینتندو با چنین هدفی انتخاب شده است اما یک کنسول ساده است که با حذف برخی از قابلیت ها بتواند کنسولی کوچک تر و خوش قیمتی را برای کاربران خودش فراهم کند. البته سنسور های اینفرارد هم در این کنسول حذف شده است.

رنگ هایی که برای این کنسول در نظر گرفته شده، زرد، خاکستری و فیروزه ای می باشد. نینتندو سوئیچ لایت قرار است در شهریور سال ۹۸ عرضه شود. در کل این کنسول صد دلار از نینتندو سوئیچ ارزان تر است و کاملا مناسب کسانی است که ترجیح می دهند با کنسول به صورت دستی بازی کنند. ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید سایت ما جفت هیچ

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه