معرفی بهترین تیم طراحی سایت

3 سال پیش
بهترین سایت از نظر طراحی

بسیاری از کارفرمایان که می خواهند با بازاریابی اینترنتی اقدام به فروش خدمات و جذب مشتری کنند به دنبال بهترین تیم طراحی سایت می گردند تا با مراجعه به آن یک سایت حرفه ای داشته باشند. همانطور که می دانید امروزه داشتن یک وب سایت حرفه ای باعث رونق کسب کار می شود.

حال بسیاری از صنعت گران و صاحبان تیم برای انتخاب یک تیم طراحی سایت حرفه ای و سئو ذهن شان درگیر می شود که چگونه می توانند بهترین تیم طراحی سایت را انتخاب کنند.

در حال حاضر با افزایش چشم ‌گیر استفاده کاربران از اینترنت و تاثیر آن در دنیای کسب ‌و کار ، یکی از روش های افزایش درآمد در همه زمینه ها داشتن یک وب سایت حرفه ای با محتوای مناسب می باشد و علاوه بر آن داشتن یک وب سایت حرفه ای برای یک تیم یا مجموعه تجاری الزامی می باشد ؛ چرا که به مجموعه آنان امکانات بسیاری را می دهد.

همانطور که می دانید سال های زیادی است که وب سایت های اینترنتی در میان مردم و به خصوص جوانان بسیار محبوبیت یافته است از این رو تمامی افراد به فکر راه اندازی یک وب سایت یا یک تجارت در فضای مجازی ( اینترنت ) می باشد.

نحوه انتخاب بهترین تیم طراحی و سئو سایت به شرح ذیل می باشد:

 • افرادی برای انتخاب و مراجعه به یک تیم طراحی سایت حرفه ای می توانند از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنند یا در گوگل بهترین تیم طراحی سایت را جستجو نمایند.
 • پس از تهیه لیستی از بهترین تیم های طراحی سایت به وب سایت خود آن ها مراجعه کرده و کیفیت وب سایت آن ها را بررسی کنید.
 • در وب سایت خود آن تیم طراحی سایت نمونه های طراحی سایت را مشاهده کنید.
 • یک تیم طراحی سایت خوب یک بخش فروش و پشتیبانی منظم دارد.
 • به این نکته توجه کنید که آیا تیم مورد نظر توانایی گسترش پذیری وب سایت را دارد.
 • به هزینه هایی که توسط تیم ها و خدماتی که ارائه می کنند دقت کنید.
 • رضایت مشتریان آن تیم را بررسی کنید.
 • موفقیت های آن تیم را در به دست آوردن رتبه بهتر در گوگل بررسی کنید.
 • تنوع نمونه کارهای آن تیم را مشاهده کنید.
 • مهم ترین گام برای داشتن یک وب سایت حرفه ای ، انتخاب یک تیم طراحی سایت حرفه ای می باشد.

بهترین سایت از نظر طراحی چه ویژگی هایی دارد؟

 • یک طراحی سایت خوب باید از نظر طراحی نوع و جدید باشد و ترکیب رنگ در آن رعایت شود.
 • بهترين طراحي وب سايت باید سرعت آپلود آن بالا باشد.
 • آدرس و شماره تماس در دست بتواند به راحتی مراجعه کند یا تماس بگیرد.
 • یک سایت حرفه ای باید قابلیت رسپانسیو داشته باشد.
 • در مرورگرهای مختلف به خوبی نمایش داده شود.
 • از دیگر موارد بسیار حائز اهمیت در طراحی سایت ، امنیت آن سایت می باشد.
 • در طراحی سایت تمامی قوانین سئو رعایت شود.

پس از اینکه تیم مورد نظر برای طراحی سایت و سئو را انتخاب کردید بهتر است بدانید که چه عناصری در طراحی سایت تاثیر گذار است.

 

انتخاب بهترین تیم طراحی سایت

 1. معیار و ویژگی های انتخاب بهترین تیم طراحی سایت بسته به پارامترهای گوناگونی هم چون کاربرد سایت مورد نظر مشتری و غیره متفاوت خواهد بود.
 2. تیم طراحی سایتی که شما انتخاب می کنید باید تشکیل شده از تیمی خبره و حرفه‌ ای باشد.
 3. تیم طراحی سایت منتخب شما ، باید تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد .
 4. تیم طراحی سایت مورد نظر شما ، باید به بهترین نحو پشتیبانی سایت شما را بر عهده گیرد.

 

تیم حرفه ای تیم طراحی سایت

بهترین تیم طراحی سایت ، تشکیل شده از افراد با تجربه و ماهری می باشد که سبب افزایش کیفیت کار می شوند . تیم طراحی سایتی که موفقیت های بسیاری را کسب کرده است به شکل تیمی کار خود را انجام می ‌دهد و هیچ گونه فعالیت انفرادی در آن دیده نمی‌ شود. مدیران تیم‌ های طراحی سایت همانند مشتریان خود نسبت به کار انجام شده حساسیت زیادی نشان می دهند.

اهمیت میزان تجربه تیم های طراحی سایت

دنیای اینترنت با سرعتی بسیار زیاد و باور نکردنی در حال تحول و به روزرسانی می باشد ؛ به همین علت تیم های طراحی سایت نیز باید همزمان با به روز رسانی علم و دانش ، تیم خود را نیز به روز کنند که این موضوع خود به تنهایی مسئله ای دشوار و تخصصی می باشد .

 

پشتیبانی سایت

در بسیاری از مواقع پشتیبانی سایت ، بسیار مهم و سخت ‌تر از طراحی سایت می باشد.

 

عناصر طراحی وب سایت :

 

طرح بندی و نظم دادن به سایت

متن و خدمات و عکس هایی که در صفحه اصلی قرار داده می شود در جذب و زیباسازی وب سایت تاثیر بسیاری دارد، طراحی سایت باید به گونه ای باشد کاربر با یک نگاه گذرا هدف اصلی سایت را متوجه شود و مطالبی که می خواهد در دسترس او باشد تا از جستجو در وب سایت لذت ببرد.

 

رنگ های سایت

رنگ های سایت ارتباط مستقیمی با نام و نشان تجاری و هدف کارفرما دارد ، استفاده از رنگ های سفید و سیاه تا چند رنگه می تواند در انتقال اطلاعات و جلب توجه بازدید کننده تاثیر بسیاری داشته باشد.

بهتر است بدانید که رنگ های رایجی که در طراحی سایت ها استفاده می شود سیاه ، سفید ، آبی و بنفش می باشد و این رنگ ها توسط کاربران پذیرفته شده است اما برای طراحی صرفا از این رنگ ها استفاده نمی شود و با توجه به خواسته کارفرما ممکن است از رنگ سازمانی آن تیم استفاده شود.

تیم طراحی وب سایت

پس از سال ها کار سخت و تلاش ، اکنون به دنبال راه اندازی وب سایتی هستید که به شما در رشد تجارت تان کمک بیشتری کند. ساده ترین مطلبی که به ذهن تان خطور می کند، زنگ زدن به یک تیم طراحی وب سایت است. ولی قبل از این کار باید برای درک این موضوع که آیا تیم طراحی وب سایت انتخاب شده ، می تواند بهترین بازده را برای شما داشته باشد یا خیر، آماده شوید.

در اینجا ۳ الگو برای پاسخ به این سوال ، طرح می شود.

 

۱ . تجربه شما

تحت الگوی اول ، دو موضوع را باید مد نظر قرار دهید :

قیمت طراحی وب سایت

محاسبه بودجه و تخصیص آن ، از اهمیت زیادی برخوردار است ، چون این در تصمیم گیری درباره مسیر طراحی ، ایفای نقش می کند. البته این به معنی بالا یا پایین بودن بودجه نیست.

ولی این دستاورد محاسبه ، در طول روند ساخت وب سایت ، شما را به تیم ، متصل نگه می دارد.

هر چند شما وب سایت را نمی سازید ، ولی ارتباط شما با طراحان وب ، از اهمیت زیادی برخوردار است.

موضوع دیگر این است که شما باید ایده هایی را در خصوص قیمت ، بدست آورید، چون گاهی این ایده ها با رقم واقعی تفاوت زیادی دارد. قیمتی که شما محاسبه نموده اید ، گاهی کمتر یا بیشتر است ، ولی حضور شما در پروژه طراحی وب سایت ، تفاوت بزرگی را ایجاد می کند.

تحقیق کنید که آیا تیم طراحی وب سایت ، در زمینه صنعت شما تجربه دارد یا خیر.

شما صنعت خود را به خوبی می شناسید ، ولی این موضوع را هم در نظر بگیرید که تیم طراحی وب ، چقدر با صنعت شما آشنایی دارد.

اگر طراحان وب با صنعت شما آشنا باشند ، این آشنایی ، در حین طراحی و توسعه وب ، به شما کمک بیشتری خواهد کرد.

اگر آنها تنها درباره برنامه نویسی اطلاعات داشته باشند و چیز دیگری درباره تجارت شما ندانند ، در این حالت شما باید زمانی را برای آشنا نمودن آن ها با تجارت خودتان صرف نمایید.

بنابراین بهتر است تلاش کنید تا تیم طراحی وب سایتی را بیابید که قبلاً تجربه خوبی در زمینه ساخت وب سایت برای نوع مشابهی از تجارت شما داشته است.

 

۲ . باید مهارت تیم طراحی وب را آزمایش کنید.

برای تست کردن مهارت آنها، می توانید یکی از دو روش زیر را به کار بگیرید.

سابقه تجربه آنها را بررسی کنید.

شما می توانید از تیم طراحی وب سایت، درخواست کنید تا گزارش کاری دقیقی از کارهای قبلی شان را در اختیار شما قرار دهند.

از آنها در خصوص طرح های قبلی که برای پروژه قبلی دنبال کرده اند، سوال کنید. بدین ترتیب، شما می توانید در خصوص ایدئولوژی طراحی تیم آنها، ایده ای را به دست آورید.

فرایند، روش ها و استراتژی ها

آشنایی با فرایند کاری تیم طراحی وب سایت، بسیار مهم است.

با کسب اطلاعات درباره فرایند، در صورت بروز یک نقص یا ایراد، شما در خصوص مکانیسم آنها، اطلاعات خواهید داشت. شما به وضوح، می توانید طرحی را که به شما در قضاوت کردن آنها کمک می کند، درک کنید.

روش هایی که آنها در زمان رویارویی با هرگونه موقعیت چالش برانگیز به کار می گیرند، چیست؟

بر اساس مدل تجارت شما، استراتژی ها برای دستیابی آسان به مشتریان چیست؟

شما برای شناخت تیم ، باید به طور صحیح همه این موارد را درک کنید.

 

۳ . چه اطلاعات دیگری می توانید از یک تیم طراحی وب بدست آورید.

آخرین الگو، به چیزهایی مربوط می شود که شما بعد از طراحی باید بدست آورید. آیا شما می توانید در آن تیم، به خدمات دیگری دسترسی پیدا کنید یا باید با تیم دیگری تماس بگیرید. آیا این خدمات ، شامل نگهداری بعد از تکمیل طراحی وب سایت می باشد.

باید دو فاکتور را در نظر بگیرید :

چه خدمات دیگری از سوی تیم طراحی وب سایت ارائه می شود؟

تیم طراحی وب ، همیشه بر روی یک خدمات واحد، کار نمی کند. بیشتر تیم ها بر روی سئو، بازاریابی دیجیتال، کمپین های سوشال مدیا و توسعه اپلیکیشن کار می کنند.

حتی برخی تیم ها، خدماتی در زمینه هایی از قبیل فروش و پشتیبانی کامپیوتر و حتی توسعه نرم افزار را ارائه می دهند.

 

نگهداری وب سایت

بعد از اتمام طراحی و تست وب سایت، نگهداری وب سایت نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر تیم انتخابی شما، یک تیم طراحی وب حرفه ای است، می توانید نگهداری وب سایت را نیز انتظار داشته باشید.

شما باید کیفیت یک تیم طراحی وب را در نظر بگیرید.

یک تیم طراحی وب سایت خوب باید مجموعه ای از افراد حرفه ای بوده و براساس ارزش ها، فعالیت کند. چنین تیمی، خدماتی را در زمینه های طراحی و نگهداری وب سایت ارائه می دهد. همچنین خدمات دیگری از قبیل سئو، بازاریابی دیجیتال، توسعه اپ و توسعه نرم افزار نیز در چنین تیمی ارائه می شود.

بهترین تیم طراحی وب سایت

یک تیم طراحی وب سایت خوب ، با بهترین ها کار می کند. به همین دلیل فهرستی از مهمترین فاکتورهایی را که بهترین تیم های طراحی وب در این صنعت ، مد نظر قرار می دهند ، در ادامه معرفی می نماییم.

این تیم ها کلیه موارد قید شده در ادامه مقاله را ، برای خلق وب سایتی که منحصر بفرد محسوب می شود ، رعایت کرده و هرگونه اقدام لازم برای تضمین تبدیل وب سایت ، به یک وب سایت برند را ، دنبال می نمایند.

 

تجربه کاربر را فراموش نکنید

طراحی فقط آنچه بنظر می رسد یا آنچه احساس می شود ، نیست. طراحی ، نوع عملکرد است. موفقیت یا شکست وب سایت شما ، تا حد زیادی به قابلیت کاربرد و عملکرد آن وابسته است. یک وب سایت زیبا ، در صورت نداشتن تجربه کاربر موثر ، هیچ ارزشی ندارد. در زمان طراحی وب سایت ، باید کاربر و نیازهای آنها را در نظر داشته باشید.

وب سایت را مثل خانه خودتان در نظر بگیرید. صرف نظر از اینکه این خانه از بیرون چقدر زیبا بنظر می رسد ، شما دوست ندارید در خانه ای زندگی کنید که ، دارای ساختار بی کیفیت یا یک لی اوت گیج کننده باشد.

 

زمان لود کردن را مد نظر قرار دهید

چگونه می توان سرعت یک سایت آهسته را بالا برد ؟ یک روش برای بهبود بخشیدن به زمان لود ، بهینه سازی اندازه تصویر در سایت می باشد. فایل های بزرگ تر به زمان بیشتری برای لود شدن نیاز دارند. بنابراین اندازه و مقیاس برخی تصاویر را که می توانند زمان لود وب پیج را کوتاه کند ، کاهش دهید.

 

تیم طراحی سایت کیوان مادانی با بهترین متد روز دنیا و همیشه به روز بودن به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز میباشد .

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه