اطلاع از قیمت خودرو داخلی با ابزار قیمت روز خودرو همراه مکانیک

2 سال پیش
قیمت خودرو داخلی

در حال حاضر نوسان شدیدی در قیمت خودرو وجود دارد و تعیین قیمت خودرو داخلی را سخت کرده است. در جایی که هیچ منبع معتبری برای تعیین قیمت خودرو وجود ندارد، دلالان دست خود را برای دخالت در این موضوع بسیار باز می‌بینند و کسانی که بدون در نظر گرفتن حقوق خریداران و تنها به خاطر کسب سود بیشتر حاضر به انجام هر کاری هستند. بنابراین اگر شما بدون داشتن آگاهی کافی و یا در غیاب یک کارشناس خبره اقدام به خرید خودرو کنید، ممکن است در دام کلاه‌برداران گرفتار شوید. به همین دلیل کارشناسان تعیین قیمت خودرو توصیه می‌کنند که برای خرید خودرو از طریق مسیرهای معتبر اقدام کنید. از سوی دیگر حضور در این بازار بدون اطلاع از قیمت خودرو داخلی می‌تواند خسارت‌ زیادی به شما وارد کند. در این مقاله از همراه مکانیک خدمتی را به شما معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن می‌توانید از قیمت واقعی خودرو موردنظر خود حتی در غیاب کارشناس آگاه شوید. همچنین قیمت سه نمونه از خودروهای داخلی را بررسی کرده و تجربه رانندگی با آن‌ها بررسی شده است.

سه میلیون کاربر ماهیانه در اپلیکیشن همراه مکانیک، نشان دهنده اطمینان مخاطب

تعیین قیمت خودرو داخلی با روش‌های مختلف امکان دارد. مثلا یکی از این راه‌ها مراجعه به نمایشگاه اتومبیل در سطح شهر و آگاهی از قیمت است. همچنین تعیین قیمت خودرو داخلی از طریق سایت‌های آگهی نیز روشی برای تعیین قیمت خودرو داخلی امکان پذیر است. اما استفاده از این شیوه‌ها به دلیل کارشناسی نبودن، دخالت سلیقه شخصی و محدود بودن مدل‌ها نمی‌تواند مفید باشد و در تعیین قیمت دقیق خودرو های داخلی کمک کند.

اما با استفاده از اپلیکیشن همراه مکانیک می‌توانید بدون نیاز به صرف وقت و بدون محدودیت، از قیمت تمامی خودرو های داخلی در تمامی تیپ‌ها آگاه شوید. به‌علاوه به دلیل اینکه این قیمت‌ها به صورت کاملا کارشناسی و بر مبنای شرایط بازار تعیین می‌شوند، درصد خطا یا اشتباه در آن بسیار پایین است. همچنین اپلیکیشن قیمت دقیق را سریع و رایگان برای شما محاسبه می‌کند. به همین دلیل ماهیانه بیش از سه میلیون کاربر از این اپلیکیشن برای تعیین قیمت خودرو های کارکرده استفاده می‌کنند.

تجربه رانندگی با پژو ۲۰۷

پژو ۲۰۷ نسخه فیس‌لیفت پژو ۲۰۶ است که در سال ۲۰۰۹ توسط شرکت پژو تولید شد. یک سال بعد از آن، ایران خودرو اقدام به مونتاژ آن در ایران نمود. عرضه پژو ۲۰۷ در ایران تا سال ۹۱ ادامه پیدا کرد. اما در این سال شروع تحریم‌ها باعث شد که مونتاژ پژو ۲۰۷ متوقف شده و تا سال ۹۴ انجام نشد. در سال ۹۴ پژو ۲۰۷ با نام جدید ۲۰۷i به بازار آمد.

از نظر فنی سرعت عملکرد گیربکس دستی بیشتر بوده و درنتیجه چالاکی آن نیز بیشتر است. همچنین مدل اتوماتیک پژو ۲۰۷، سوخت بیشتری مصرف کرده و سروصدای بیشتری را به داخل کابین منتقل می‌کند که از این جهت کمی ناخوشایند است.. در حال حاضر قیمت پژو ۲۰۷ در بازه ۱۸۰ تا ۴۸۲ میلیون تومان قرار دارد و پژو ۲۰۷ مدل ۹۹ نسبت به مدل ۹۸ حدود ۱۱۰ میلیون تومان ارزان‌تر بوده و قیمتی معادل ۳۲۶ میلیون دارد.

رانا چه خصوصیاتی دارد؟

قیمت خودرو داخلی

رانا یک خودروی ملی است که در حال حاضر با قیمتی در بازه ۱۴۰ تا ۳۰۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. این خودرو به عنوان دومین خودروی ملی پس از سمند شناخته می‌شود و تولید آن از سال ۹۱ کلید خورده است. البته پلتفورم مشترک آن با ۲۰۶ موجب می‌شود، رانندگی با آن برای کسانی که پشت فرمان ۲۰۶ صندوقدار نشسته‌اند، تجربه جدیدی نباشد. از مزایای آن می‌توان به فرمان تند و تیز آن اشاره کرد که برای داشتن یک تجربه رانندگی خوب در شهر مناسب است.

رانندگی با دنا پلاس چگونه است؟

قیمت خودرو داخلی

دنا پلاس از سال ۹۶ در سبد محصولات ایران خودرو قرار گرفت و البته با این افزایش قیمت در خودروها، دنا پلاس مدل ۹۶، ۹۷ و ۹۹ در فهرست خودروهای ۳۰۰ میلیون تومانی ایران خودرو قرار دارند. این در حالی است که دنا پلاس ۹۸ جزء خودروهای ۴۰۰ میلیونی است. این خودرو از نظر فنی و حس رانندگی تفاوت چندانی با سمند ندارد. همچنین پیشرانه مشابه در دنا پلاس و سمند موجب تشابه بیشتر این دو خودرو شده است. البته ایران خودرو تلاش کرده تا با افزودن فناوری توربوشارژ به دنا پلاس، ان را جذاب‌تر برای رانندگی کند.

سخن پایانی

بازار امروز خودرو ایران بیش از هر زمان دیگری نوسانات را تجربه کرده و قیمت خودرو داخلی در این بازار به‌طور لحظه‌ای در نوسان است. در این شرایط ممکن است برخی با شیادی قیمتی غیرمتعارف در تعیین قیمت خودروهای داخلی به شما پیشنهاد دهند. برای رهایی از دست این کلاه‌برداران باید یک ابزار معتبر مسلح در دست داشت که همراه مکانیک با طراحی ابزاری به نام ابزار تعیین قیمت خودرو داخلی این امکان را فراهم کرده است.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه