راهنمای خرید دستگاه سنگ شکن هیدروکن

2 سال پیش
دستگاه سنگ شکن هیدروکن

سنگ شکن ماشینی است که برای تبدیل سنگ های بزرگ به سنگ های کوچکتر، شن، ماسه یا غبار سنگ طراحی شده است. سنگ شکن ها ممکن است برای کاهش اندازه یا تغییر شکل مواد زائد مورد استفاده قرار گیرند تا بتوان آنها را راحت تر دفع یا بازیافت کرد، یا برای کاهش اندازه مخلوط جامد مواد خام (مانند سنگ معدن سنگ )، به طوری که قطعات ترکیبات مختلف را می توان متمایز کرد. خرد کردن فرآیند انتقال نیرویی است که توسط مزیت مکانیکی تقویت شده است از طریق ماده ای ساخته شده از مولکول هایی که قوی تر به هم متصل می شوند و در برابر تغییر شکل مقاومت بیشتری نسبت به مواد موجود در ماده خرد شده دارند. اولین سنگ شکن ها سنگ های دستی بودند که در آن وزن سنگ باعث تقویت قدرت عضلانی می شد و در برابر سندان سنگی استفاده می شد. سنگ شکن هیدروکن و رولیک از انواع این دستگاه های خرد کن هستند.

دستگاه های خرد کن مواد را بین دو موازی یا مماس نگه می دارند. سطوح جامد، و اعمال نیروی کافی برای به هم پیوستن سطوح برای تولید انرژی کافی در ماده خرد شده به طوری که مولکول های آن از یکدیگر جدا شوند (شکستگی)، یا ترازشان را نسبت به (تغییر شکل) تغییر دهند.

سنگ شکن هیدروکن

سنگ شکن هیدروکن یک طراحی جدید سریع و قوی با سیستم هیدرولیک می باشد شکل زیر تصویری از سنگ شکن هیدروکن را نشان می دهد. در مرکز هیدروکن سنگ شکن شفت اصلی است (۱). شفت اصلی را می توان با سیلندر هیدروست (۴) قرار داد. برای به دست آوردن فاصله مورد نظر بین گوشته داخلی (۷) و خارجی (۲). شفت اصلی است توسط یک یاتاقان بالا محدب (۳) و یک یاتاقان خارج از مرکز (۸) که حرکت خارج از مرکز را می دهد نگه داشته می شود. به شفت اصلی (۱). حرکت چرخشی به محور اصلی توسط حلقه چرخ دنده بیرونی داده می شود یاتاقان غیرعادی (۸) که به پینیون (۵) متصل است. یک موتور الکتریکی بهپینیون (۵) که به سنگ شکن هیدروکن با حرکت چرخشی خارج از مرکز ارائه می کند. سنگ را بین گوشته داخلی و خارجی خرد می کند. در مرکز سیلندر هیدروست، در قسمت پایینی سنگ شکن یک سنسور موقعیت القایی خطی (۶) وجود دارد که از آن استفاده می شود.

سنگ شکن هیدروکن

عملکرد سنگ شکن رولیک چیست؟

سنگ شکن های رولیک برای پردازش مراحل اولیه، ثانویه و سوم مواد شکننده مانند زغال سنگ، نمک، خاک رس، بوکسیت، سنگ آهک و سایر مواد معدنی با ویژگی های مشابه در معدن، تولید برق و صنایع متعدد دیگر طراحی شده اند.

سنگ شکن دو غلتکی چیست؟

سنگ شکن های دو رول برای سنگ شکن یا سنگ متوسط سخت و همچنین برای مواد چسبنده و نرم، مانند زغال سنگ قهوه ای و زغال سنگ معدنی، خاک رس، مارن، سنگ آهک و مواد خام مشابه و همچنین برای سنگ های روباره و سنگ معدن استفاده می شود.

بزرگترین سنگ شکن در جهان کدامند؟

سنگ شکن مخروطی Nordberg® MP2500™

بزرگترین سنگ شکن مخروطی جهان. سنگ شکن مخروطی Nordberg® MP2500™ می باشد و به عنوان بزرگترین سنگ شکن مخروطی جهان شناخته می شود. نه تنها این سنگ شکن مخروطی ظرفیت بالایی را به ارمغان می آورد، بلکه طراحی آن مشکل بهره وری انرژی را نیز حل می کرد.

بهترین سنگ شکن کدام است؟

سنگ شکن های چرخشی یک انتخاب عالی برای سنگ شکن های اولیه هستند، زیرا می توانند مواد بسیار سخت و ساینده را تحمل کنند. آنها برای مواد خشک تا کمی مرطوب اما نه مواد چسبنده ایده آل هستند. ژیراتورها سنگ شکن های فشاری هستند که عمدتاً برای معادن سنگین و مواد استخراج شده در کاربردهای با تناژ بسیار بالا استفاده می شوند.

سنگ شکن چرخشی از نظر مفهومی شبیه به سنگ شکن فکی است که از یک سطح مقعر و یک سر مخروطی تشکیل شده است. هر دو سطح معمولاً با سطوح فولادی منگنز اندود شده اند. مخروط داخلی یک حرکت دایره ای جزئی دارد، اما نمی چرخد. حرکت توسط یک آرایش غیر عادی ایجاد می شود. مانند سنگ شکن فکی، مواد بین دو سطح به سمت پایین حرکت می کنند و به تدریج خرد می شوند تا زمانی که به اندازه کافی کوچک شوند که از شکاف بین دو سطح خارج شوند.

سنگ شکن چرخشی یکی از انواع اصلی سنگ شکن های اولیه در معدن یا کارخانه فرآوری سنگ معدن است. سنگ شکن های ژیراتوری از نظر اندازه یا بر اساس شکاف و قطر گوشته یا اندازه دهانه گیرنده تعیین می شوند. سنگ شکن های چرخشی را می توان برای خرد کردن اولیه یا ثانویه استفاده کرد. عمل خرد کردن به دلیل بسته شدن شکاف بین خط گوشته (متحرک) نصب شده بر روی دوک عمودی مرکزی و آسترهای مقعر (ثابت) نصب شده بر روی قاب اصلی سنگ شکن ایجاد می شود. شکاف توسط یک برجستگی در پایین دوک باز و بسته می شود که باعث چرخش دوک عمودی مرکزی می شود. دوک عمودی آزاد است تا حول محور خود بچرخد. سنگ شکن نشان داده شده از نوع دوک های معلق با شفت کوتاه است، به این معنی که شفت اصلی در بالا آویزان است و خارج از مرکز بالای چرخ دنده نصب شده است.

خرید سنگ شکن

برای خرید سنگ شکن کجا مراجعه کنیم؟

تا این جا تلاش کردیم اطلاعات کامل و جامعی را در مورد انواع سنگ شکن ها در اختیار شما قرار دهیم.  اگر به دنبال شرکت معتبری برای خرید بهترین سنگ شکن هستید، می توانید به شرکت مکان سنگ شکن (makansangsekan.net) مراجعه کنید. این شرکت اولین شرکت فروش انواع سنگ شکن در ایران است و سابقه درخشانی در این زمینه دارد.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه