چگونه یک بنر تبلیغاتی بسازیم ؟

11 ماه پیش
بنر تبلیغاتی

امروزه دغدغه بسیاری از صاحبان شغل واستارت آپ ها پس از راه اندازی بستر شغلی خود طراحی بنر برای موضوعات قابل عرضه شان است. اینکه باید به بهترین شکل ممکن کاری که مشتری می فروشند را تبلیغ کنند. بهترین حرکت برای انجام اینکاراستفاده بنرهای تبلیغاتی یا طراحی بنر تبلیغاتی خوب و کاربر پسند است.

انجام اینکار هم می تواند دشوار هم آسان باشد، این به عوامل متعددی بستگی دارد و ما در این مطلب به این موضوع بیشتر می پردازیم، که بیشتری الگوهایی درباره شان صحبت میکنیم بر میگردد به محتوا سایت پارسی طرح ایرانیان.

به همین دلیل است که توجه به ساخت بنر تبلیغاتی هر روز بیشتر می شود و همین موضوع باعث ایجاد رقابت در ارائه به بهترین طرح از نگاه مخاطب را به وجود می آورد / اینکه چگونه این بنرها را طراحی کنیم شاید یکی از اصلی ترین سوال هایی باشد که در ذهن این دسته افراد ( تبلیغ دهنده گان ) به وجود آمده است -.

روش های ساخت بنر چیست ؟

ساخت بنر تبلیغاتی می تواند به صورت فردی انجام شود یا از افرادی که در این زمینه مهارت دارند استفاده کنید و با پرداخت یک هزینه ای مشخص اینکار را برای شما انجام دهند.

بنر تبلیغاتی

روش اول :

اگر دنبال این هستید که هزینه ای پرداخت نکنید خوب سایت هایی هستند که برای شما اینکار را انجام می دهد تقریبا طرح های معمولی را می توانید به صورت رایگان انجام دهید،مثلا می توانیم به سایت زیر اشاره کنیم.

https://www.canva.com/create/banners/

اما خوب این سایت ها خیلی شاید برای شما راضی کننده نباشند، به هیچ عنوان نباید از یک سایت هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی کند و به شما خدمتی ارائه می دهد توقع یک طرح بسیار خلاقانه و فوق العاده داشته باشید، اما این سایت بیشتر در زمان هایی مفید هستند که خیلی سریع دنبال یک طرح بنر هستید و اصلا زمان طراحی فردی یا توسط طراح را ندارید و هر علت دیگری می تواند داشته باشد.

روش دوم:

اگر به هر دلیلی نخواستید که از سایت های آنلاین استفاده کنید می توانید به صورت فردی کمی آموزش ببنید و توسط برخی نرم افزارها نظیر فتوشاپ طراحی بنر انجام دهید، این کار به صورت قطع به یقین برای شما زمان بر خواهد بود تا بیایید روندی را طی کنید و یاد بگیرید که چگونه از ابزار های فتوشاپ یک بنر بسازید به نظر کار منطقی نیست.

مگر اینکه شما از قبل آمادگی این مساله را داشته باشید، با ابزارها آشنا باشید و بدانید که ایده ای که در سر دارید برایتان در زمان کوتاه قابل عملی کردن است آنوقت می توانید به صورت شخصی طراحی بنر انجام دهید.با توجه به این نکاتی که اشاره شد، اگر باز هم تمایل داشتید این کار را فردی انجام دهید آموزش های زیادی در اینترنت وجود دارد و می توانید در آپارات بگردید و آموزش طراحی بنر با فتوشاپ را پیدا کرده و یک زمانی را صرف یادگیری این موضوع کنید.

روش سوم:

استفاده از شرکت های خصوصی گزینه ی مناسبی است. در ابتدا به شما درباره شرکت خدمات طراحی پارسی طرح گفتیم، این شرکت خدمات طراحی بنر انجام می دهد، تجربه استفاده از این شرکت را نداشته ایم اما بر اساس تجربه دوستان متوجه نمونه کارهای خوب این مجموعه شده ایم. وقتی شما به سراغ شرکت های طراحی بنر می روید در اصل دیگر فکر ایده پردازی، اجرا و … را ندارید.

در زمان که به شما داده می شود طرح خود را تحویل میگیرید و می توانید در تبلیغات از طرح خریداری شده استفاده کنید،از مزیت های مهم این حالت باید به نوع اختصاصی برای شغل شما اشاره کنیم یعنی شما می توانید یک یا چند طرح سفارش دهید و بر اساس محتویات مد نظر شما طرح تون رو با شکل و شمایلی متفاوت تحویل بگیرید.

شاید این گزینه برای بسیاری مفید تر باشد، اگر شما تبلیغات کلیکی انجام می دهید مطمئنا پرداخت هزینه طراحی بنر برای شما سنگین نخواهد بود و مطمئنا می دانید برای اینکه تبلیغات کلیکی شما به ثمر برسد و به آن چیزی که دوست دارید نزدیک تر باشد باید هم مکان تبلیغ را درست انتخاب کنید هم از ابتدا یک بنر تبلیغاتی حرفه ای سفارش دهید.

از مجموع این موارد چه نتیجه ای بدست می آوریم ؟

طراحی بنر انقدر تنوع های مختلف دارد که میتوانید درباره یک موضوع طرح های زیادی داشته باشید ما می دانیم طراحان خوبی در کشور هستند که می توانند بر اساس محتوایی که انتخاب میکنیم طرح های متنوع و جذابی طراحی کنند و بهتر به جای اینکه در کاری که تخصص نداریم وارد شویم آن را به افرادی بسپاریم که مهارت کافی در این زمینه دارند.

‫5/5 ‫(1 نظر)
0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه