چگونگی شکایت از همسایه مزاحم

2 سال پیش
شکایت

این روزها همه با زندگی آپارتمان نشینی دست وپنجه نرم می‌کنند و این نوع سبک زندگی علاوه بر اینکه نیاز به آموزش و فرهنگ سازی دارد گاه نیازمند صبر بالا نیز است.

شاید برای شما نیز پیش آمده است که از همسایه خود به دلیل ایجاد مزاحمت شکایت داشته باشید اما آیا می‌دانید کدام رفتارها در آپارتمان نشینی را می‌توان به ایجاد مزاحمت تشبیه کرد؟

نمونه‌های از همسایه آزاری به شرح زیر است:

  • صدای حیوانات خانگی
  • صدای دعوا
  • مراسم و مهمانی های زیاد و شلوغ
  • مصرف مواد مخدر
  • داشتن مشاغل غیرقانونی مانند فروش مواد مخدر
  • عدم پرداخت شارژ و هزینه های مشترک ساختمان به مدیر ساختمان

اگر شما نیز انواع همسایه آزاری‌ که در بالا آوردیم را تجربه کردید و قصد شکایت از همسایه خود را دارید ولی از طرف دیگر اطلاعاتی درباره چگونگی آن ندارید، نگران نباشید. شما به راحتی می‌توانید با مراجعه با نمونه متن شکایت نامه از همسایه مزاحم شکایت خود را تنظیم کنید.

اولین راهکار برای مقابله با آزار و اذیت همسایگان، مراجعه حضوری نزد وی است. بسیاری از مشکلات همسایگی را به راحتی می توان با صحبت و تذکر دوستانه حل کرد. به طور مثال اگر یکی از همسایگان شما با صدای بلند صحبت می‌کند و این موضوع باعث آزار شما شده است بهتر است شما به پیش وی رفته و مشکل خود را با او در میان بگذارید.

زمانی که شما به نزد همسایه خود رفتید و مشکلات خود را بیان کردید اما مشکل شما نه تنها حل نشد بلکه بدتر شد، در این شرایط باید پیش مدیر ساختمان بروید تا مدیر ساختمان نسبت به رفتار غلط همسایه موردنظر شما به او هشدار دهد.

باتوجه به اینکه امروزه زندگی آپارتمان نشینی بسیار رواج پیدا کرده است و از طرف دیگر طبیعی است که ایجاد مزاحمت توسط همسایه‌های نیز افزایش پیدا کرده است و بسیاری از افراد هستند که به دنبال شکایت از همسایه خود هستند. اگر شما نیز قصد شکایت از همسایه مزاحم خود را دارید فقط کافیست به متن شکایت نامه از همسایه مزاحم مراجعه کنید.

تیم حقوقی احقاق مدت زیادی است که بر روی نمونه دادخواست‌های حقوقی کار می‌کند و توانسته است در مدت زمان کم محبوبیت زیادی را بین سایت‌های حقوقی را به دست آورد. جالب است بدانید سایت حقوقی احقاق یک بانک اطلاعاتی برای دادخواست و شکواییه‌ها است و شما به عنوان یک کاربر به راحتی می‌توانید با مراجعه به نمونه دادخواست به بانک اطلاعاتی دسترسی پیدا کنید و همچنین مطالبی را درباره مسائل حقوقی بخوانید.

 

 

 

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه