فروش فلش آهنگ‌های قدیمی در نابی موزیک

7 ماه پیش
فلش آهنگ‌های قدیمی

اگر به دنبال پکیج آهنگ های قدیمی هستید و تبلیغات آن را در جاهای مختلف ماننده ماهواره و یا اینترنت دیده‌اید و آن را پیدا نمی کنید ما در جفت هیچ نابی موزیک (Nabimusic.ir) را به شما معرفی می کنیم ، موسیقی همیشه یکی از محبوب ترین هنرها در جامعه بوده است و افراد پیدا می شوند که علاقه‌ای به شنیدن موسیقی دارند. با پیدا کردن تولیدکنندگان و فروشندگان مناسب، شما می توانید تجربه شنیدن موسیقی را برای مشتریان خود بهبود بخشید. در تصویر زیر می توانید لیست خوانندگان این مجموعه آهنگ را مشاهده کنید ، همچنین برای خرید و راهنمایی می توانید با شماره ۰۹۱۲۹۲۱۲۳۰۸ تماس بگیرید.

آهنگ قدیمی

اغلب کسانی که به دنبال خرید فلش آهنگ قدیمی هستند احتمالا به دنبال شنیدن موزیک هایی هستند که در گذشته موزیک های پر طرفداری بوده‌اند و با آنها خاطره دارند و برایشان نوستالژیک است و یادآور آن دوران است و به خاطر اینکه آنها در معرض دید قرار ندارند، شاید بخواهند بازگشت به آن روزها را تجربه کنند. علاوه بر این، برخی افراد بیشتر به دنبال چیزهایی هستند که احساس نوستالژی شان را بیشتر کند و با تجربه شنیدن موسیقی قدیمی، این احساس را تجربه می کنند. از همین جهت ما در نابی موزیک این پکیج ترانه های قدیمی را آماده کرده ایم و شما می توانید از سایت نابی موزیک و یا پیج اینستاگرام آن با آیدی @nabi__music تهیه نمایید.

شو تصویری قدیمی

شو تصویری در دهه های ۸۰ و قبل آن بسیار محبوب بودند و برای بسیاری نوستالژیک و خاطره انگیز است و یکی دیگر از پکیج های آماده شده در نابی موزیک است ، با فلش ویدیو موزیک های قدیمی (یا به قول قدیمی‌ها شو تصویری) خاطرات نوستالژیک خود را زنده کنید ، موسيقي ايران از آغاز تا به امروز چالش هاي بزرگي را پشت سرگذاشته است از همین رو آهنگ ها و ویدیو موزیک های دهه ۵۰ ، ۶۰ ، ۷۰ ، ۸۰ طرفداران بسیاری دارد و گاهی تهیه این ویدیو موزیک ها سخت خواهد بود ، ما امروز در نابی موزیک این امکان را به وجود آورده ایم که به سادگی در یک فلش مموری بتوانید ۵ ساعت شو تصویری قدیمی را در درب منزل دریافت کنید .

این فلش مموری با توجه درخواست زیاد کاربران آماده شده است و طبق خواسته بسیاری از مشتریان نابی موزیک تهیه شده است که اغلب برای کادو برای پدر و پدربزرگ‌هایشان و یا برای خودشان طبق علاقه ای که به این ویدیو‌ها داشته اند درخواست این فلش را به نابی موزیک داده اند ، در این فلش ویدیو یا شو تصویری از خوانندگان قدیمی وجود دارد و همچنین ویدیو کلیپ کاباره‌ای و کافه‌ای نیز در آن وجود دارد تا خاطرات این عزیزان زنده شود.

آهنگ‌های قدیمی این هنرمندان، اغلب با صدای قوی، شنیدنی و قابل تشخیصشان شناخته می‌شدند. آهنگ‌های آن‌ها با الهام از سبک‌های متنوعی مانند پاپ، راک، بلوز و نیز اعتدال بین این سبک‌ها ساخته می‌شدند ، البته برای دانلود آهنگ قدیمی نیز می توانید از نابی موزیک اقدام کنید.

خوانندگان موسیقی های نوستالژیک

در موسیقی هایده حمیرا، صدای شنیدنی او با کارایی‌های بسیار شگفت‌انگیزی در فواصل مختلف در قالب آهنگ‌های سنتی و پاپ همراه بود. او برای خواندن آهنگ‌هایش معمولا از الحانی استفاده می‌کرد که در ذهن شنوندگان به‌خوبی حک می‌شد.

مهستی یکی از محبوب‌ترین خوانندگان زن سبک پاپ در ایران است. آهنگ‌هایش با صدای شنیدنی و عمیقش و الحان زیبا خیلی مشهور است. موسیقی او اغلب با ریتم‌های پر انرژی و قابل ‌رقصیدن بود که مخاطبانش را به همراه می‌آورد.

آهنگ‌های معین با صدای گرم و شنیدنی او و با الحانی متنوع بودند. او به کارگردانی و تنظیمی توانایی‌های بسیار خوبی داشت و اغلب در آهنگ‌هایش از موضوعات اجتماعی و عاشقانه استفاده می‌کرد.

داریوش یکی از پیشگامان موسیقی پاپ ایرانی است. آهنگ‌هایش با صدای شنیدنی و قابل تشخیص او و با الحان زیبا تلفیق شده‌اند. او به استفاده از سازهایی مانند گیتار الکتریک و کیبورد نیز مهارت داشت و با تنوع سبکی مانند پاپ، راک و بالادستیشنی آهنگ‌های متفاوتی اجرا کرد.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه