لیفت ابرو یا شیدینگ ابرو؟ کدامیک بهتر است؟!

9 ماه پیش
لیفت ابرو

شیدینگ ابرو، شیدینگ لب، لیفت ابرو و … از خدمات آرایش نیمه دائمی صورت به شمار می‌روند. امروزه بانوان برای افزایش زیبایی چهره، پرپشت‌سازی ابرو و ایجاد تقارن در ابروها و لب‌ها به روش‌هایی از این قبیل روی آورده‌اند. شیدینگ ابرو به منظور حالت‌دهی و پر کردن ابروها با تزریق رنگدانه توسط سوزن‌های ریز در لایه‌های سطحی پوست انجام می‌شود. برخلاف سایر تکنیک‌های آرایش دائم که برای افراد با پوست‌های چرب ماندگاری کمتری دارند، شیدینگ ابرو پوست چرب ماندگاری و نتایجی رضایت بخش به دنبال دارد. از طرفی افرادی که به دنبال مرتب‌سازی و فرم دهی ابروهای خود با روشی طبیعی و نچرال هستند، می‌توانند لیفت ابرو را در مراکز تخصصی انجام دهند. لیفت ابرو با مواد روشی طبیعی برای داشتن ابروهایی هاشوری و جذاب است که با بالا کشیدن ابروها به سمت بالا توسط مواد لیفت انجام می‌شود.

از طرفی افرادی که لب‌هایی بی رنگ و بی حالت، تیره و یا نامتقارن دارند می‌توانند با تکنیک شیدینگ لب،به لب‌های خود فرمی جذاب و خوش رنگ بدهند. این تکنیک با تزریق رنگدانه متناسب با رنگ طبیعی لب و پوست شما، توسط دستگاه میکروپیگمنتیشن انجام می‌شود. مرکز غزل زرگریان به عنوان بهترین سالن آرایش دائم خدمات شیدینگ ابرو، شیدینگ لب را بدون نیاز به ترمیم و با بالاترین کیفیت و ماندگاری ارائه می‌کند. مسترهای دوره دیده غزل زرگریان با تخصص بالا و استفاده از متریال اورجینال، طراحی ابرو و لب را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهند.

شیدینگ ابرو چیست؟!

شیدینگ ابرو یکی از بهترین روش‌های آرایش دائمی ابروهاست که به آن سایه ابرو یا میکروشیدینگ نیز گفته می‌شود. این تکنیک همانند سایه ابرو، با ایجاد حالت پودری و مخملی، ظاهری پرپشت و طبیعی به ابروها می‌دهد. شیدینگ ابرو برخلاف میکروبلیدینگ ابرو، تمام ابرو به صورت نقطه‌ای پوشیده می‌شود و تراکم این مناطق از تاج به سمت دم ابرو بیشتر می‌گردد. افرادی که ابروهایی تو خالی و کم پشت دارند می‌توانند با مشاهده عکسهای شیدینگ ابرو، انواع شیدینگ ابرو و روش انجام آن را انتخاب کرده و زیبایی را به ابروهای خود هدیه دهند.

در شیدینگ ابرو پیگمنتر با جوهر تاتو و تجهیزات مخصوص، نقاطی ریز در تمام ابرو ایجاد می‌کند تا نواحی کم پشت و خالی را پر کند. این تکنیک طی دو مرحله تزریق رنگدانه و ترمیم اولیه ۶ الی ۸ هفته بعد از آن انجام می‌شود. مزیت‌ مهم این روش به نسبت سایر روش‌ها، اجرای شیدینگ ابرو پوست چرب با کیفیت بالاست. یکی از نکات مهم در ماندگاری و کیفیت شیدینگ ابرو، رعایت مراقبت های بعد از آن و مراجعه به مراکز تخصصی می‌باشد.

شما با مشاهده نمونه‌کارها و عکسهای شیدینگ ابرو در مراکز موردنظرتان می‌توانید به کیفیت کار آن مرکز پی ببرید. مرکز غزل زرگریان با نمونه‌کارها فوق العاده و مجرب‌ترین مسترهای ایران، شیدینگ ابرو را بدون نیاز به ترمیم و با کیفیت عالی بدون عوارض شیدینگ ابرو برای شما انجام می‌دهند. شما می‌توانید با ارتباط با مشاوران ما در این مرکز، دریابید که شیدینگ ابرو بهتره یا میکروبلیدینگ و بهترین گزینه را برای افزایش زیبایی خود برگزینید.

شیدینگ ابرو بهتره یا میکروبلیدینگ؟

بسیاری از افراد با این پرسش روبرو هستند که شیدینگ ابرو چیست و چه تفاوتی با میکروبلیدینگ دارد؟ در پاسخ می‌توان گفت این دو تکنیک هردو برای زیباسازی و پرپشت نمودن ابروها استفاده می‌شود. از طرفی در هر دو روش رنگدانه توسط پیگمنتر در لایه‌های پوست قرار می‌گیرد. اما نتایج و روش انجامی متفاوت دارد. انواع شیدینگ ابرو و روش انجام آن نتایجی همانند سایه ابرو و به صورت پودری و مخملی در تمام سطح ابرو ایجاد می‌کنند. این درحالی است که در میکروبلیدینگ، خطوطی ظریف همانند تارهای مو ابرو در بین ابرو ترسیم می‌شود. بلید ابرو تا امتداد خط طبیعی ابروها ادامه دارد اما شیدینگ ابرو به ابروها تیرگی بیشتری می‌دهد. همچنین میکرو ابرو برای افراد با پوست خشک مناسبتر بوده اما شیدینگ برای پوست چرب نیز کیفیت بالایی دارد.

درحالت کلی برای اینکه بدانید شیدینگ ابرو بهتره یا میکروبلیدینگ با متخصصان مجرب آرایش دائم مشورت کنید تا براساس ظاهر و سلیقه‌تان بهترین تکنیک را برگزینید. همچنین می‌توانید با انتخاب روش میکرو ابرو تلفیقی از مزایای هر دو روش بهره‌مند شوید. مسترهای استاد غزل زرگریان با تخصص بالا در بروزترین تکنیک‌های تاتو ابرو، براساس آناتومی چهره و فرم ابروهایتان بهترین مدل ابرو را برای شما برمی‌گزینند.

شیدینگ ابرو پوست چرب

اجرای شیدینگ ابرو پوست چرب برخلاف سایر روش‌های تاتو ابرو، کیفیت و نتیجه‌ای رضایت بخش به دنبال دارد. زیرا اغلب روش‌های تاتو ابرو نتایج رضایت بخشی برای پوست چرب ندارند و بعد از مدتی این تکنیک‌های محو شده و نیاز به ترمیم دارند. اما این تکنیک برای افراد با پوست‌های چرب نیز مناسب است و ماندگاری بالایی دارد. البته لازم به ذکر است ایتاد غزل زرگریان کلیه خدمات آرایش دائم نظیر میکرو ابرو، شیدینگ لب و … را بدون نیاز به ترمیم و با بالاترین کیفیت حتی برای پوست‎‌های چرب با بهترین هزینه شیدینگ ابرو انجام می‌دهند.

لیفت ابرو چیست و مزایا و معایب آن کدام است؟

لیفت ابرو تکنیکی نیمه دائمی برای بالا بردن ابروها و هاشوری نمودن آن‌هاست. بسیاری از دختران جوان، بانوان و سلبریتی‌ها امروزه برای مرتب کردن و پرپشت نمودن ابروهای خود این روش را برمی‌گزینند. لیفت ابرو با مواد به سبب عدم تهاجمی بودن نسبت به روش‌های دیگر زیباسازی ابرو و نتایج طبیعی آن طرفداران بسیاری دارد. لیفت ابرو با مواد در مراکز تخصصی و زیر نظر پیگمنترهای حرفه‌ای انجام می‌شود. درصورتی که لیفت ابرو در آرایشگاه و بهترین سالن آرایش دائم انجام شود به سبب استفاده از مواد اورجینال، نه تنها موجب ریزش ابرو نمی‌شود، بلکه سبب تقویت ابرو می‌گردد. از این رو برای جلوگیری از بروز معایب لیفت ابرو، باید به بهترین مرکز آرایش دائم صورت مراجعه نمایید.

همچنین اگر به دنبال لیفت ابرو در خانه هستید می‌توانید از ژل آلوئه‌ورا طبیعی و یا ژل‌های مخصوص استفاده کنید. اما لیفت ابرو در خانه با شستن و استحمام از بین می‌رود. مسترهای حرفه‌ای استاد غزل زرگریان با بهترین هزینه لیفت ابرو دائمی و استفاده از بهترین متریال لیفت ابرو، این تکنیک را با کیفیت بالا برای شما انجام می‌دهند. شما با انجام لیفت ابرو با مواد زیرنظر استاد غزل زرگریان، ظاهری جوان‌تر، شاداب‌تر و جذابتر خواهید داشت.

شیدینگ لب چیست؟

شیدینگ لب نوعی آرایش دائمی لب مانند تاتو لب و میکروپیگمنتیشن لب است. این روش با قرار دادن رنگدانه توسط سوزن تاتو در بافت پوست لب، موجب افزایش زیبایی، خوش رنگی و برجستگی لب‌ها می‌شود. افرادی که لب‌های تیره، خشک، بی رنگ، نامتقارن دارند و یا در اثر زخم و تصادف دچار آسیب شده‌اند، شیدینگ لب بهترین گزینه برای آن‌هاست. شیدینگ لب موجب اصلاح فرم لب، برجسته‌سازی، تغییر رنگ و .. می‌شود. در روند اجرای شیدینگ لب، متخصص به شما می‌گوید که بهترین رنگ برای پوست شما کدام است. سپس شما باید با مشورت با پیگمنترتان بهترین رنگ برای شیدینگ لب نظیر شیدینگ لب کالباسی، شیدینگ لب گوشتی و .. را انتخاب نمایید.

۰۹۱۲۸۹۹۸۶۴۶

۰۹۱۲۹۵۶۰۹۷۹

از آنجایی که شیدینگ لب به سبب نفوذ سوزن در پوست حساس لب، دردناک است، پیگمنتر از بی حسی مناسب استفاده می‌کند. پس از آن با دستگاه تاتو، نقاط ریز را روی لب خالکوبی کرده و آن‌ها را از رنگدانه اشباع می‌کند.

ماندگاری این تکنیک اغلب بین ۲ تا ۵ سال است. اما کیفیت و ماندگاری شیدینگ لب، تا حد زیادی به مراقبت بعد از مراحل پوسته ریزی شیدینگ لب و تخصص و مهارت پیگمنتر و مواد رنگی مصرفی بستگی دارد. مسترهای مرکز غزل زرگریان با استفاده از متریال رنگ اورجینال و تجهیزات بروز، شیدینگ لب را بدون نیاز به ترمیم و با بیشترین کیفیت بدون عوارض شیدینگ لب برای شما اجرا می‌کنند. شما می‌توانید با مشاهده عکس قبل و بعد شیدینگ لب در نمونه‌کارهای این مرکز و اطلاع از قیمت شیدینگ لب، زیبایی را به لب‌ها و چهره خود هدیه دهید.

1
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

یک دیدگاه

  • یلدا تیموری
    04 نوامبر 2023

    به نظرم لیفت ابرو و شیدینگ ابرو زمین تا اسمون فرق دارن نمیشه اصلا با هم مقایسه شون کرد ولی این مطلب هم اوکی بود به همه جوانب اشاره شده بود