از مودم خانگی درآمد دلاری کسب کنید !

2 سال پیش
از مودم خانگی درآمد دلاری کسب کنید

چکیده : شما میتوانید با ایجاد یک شبکه محلی و اتصال به دیگر مودم ها , کسب درآمد داشته باشید.کسب درآمد به این صورت است که شما …

 

کسب درآمد از مودم خانگی

بله درست شنیدید , شما میتوانید با ایجاد یک شبکه محلی و اتصال به دیگر مودم ها , کسب درآمد داشته باشید.

کسب درآمد به این صورت است که شما ارز هلیوم HNT را به دست میآورید و میتوانید در صرافی های معتبر جهانی به دلار بفروشید و درآمد دلاری داشته باشید.

ارز هلیوم چیست و چگونه ماین می‌شود؟

در اینجا با گیمستان هستیم , فروشگاه قطعات کامپیوتری و تجهیزات ماینینگ که بسیار تیم متخصص و با دانشی دارند.

این روزها بسیار از ارز هلیوم صحبت می‌شود، ارزی که توانسته موردتوجه قرار گیرد و از این رو تصمیم گرفتیم به صحبت درباره آن بپردازیم تا بیشتر با این ارز دیجیتال و نحوه ماین آن آشنا شویماین ارز دیجیتال مخفف آن HNT بوده و توسط یک دستگاه جالبی می‌توان آن را ماین کرد.

استخراج ارز هلیوم

سوالی به وجود می‌آید که چرا تا یک سال قبل از این ارز خبری نبود و اکنون چنین محبوب شده استدر ابتدا ماینر این ارز دیجیتال چندان در دسترس نبود و افراد برای تهیه می‌بایست شش ماهی صبر پیشه می‌کردنداین امر ریسکی را در پی داشت که اگر ارز مورد اشاره کاهش قیمت پیدا کند، دیگر چه می‌توان کرد.

برای مثال شما یک دستگاه ماینر ۶۰۰ دلاری خریداری می‌کردید و باید برای تحویل آن شش ماه منتظر می‌ماندیدبا گذشت این شش ماه ممکن است اتفاقات بسیاری رخ دهد و حتی ارز بسیار بی ارزش شود که این موضوع موجب می‌شد تا ۶۰۰ دلاری که برای خرید هزینه کردید به نوعی تبدیل به ضرر شود.

ماینر ارز هلیوم

در حال حاضر برخی فروشندگان ایرانی ماینر ارز دیجیتال هلیوم را که به عنوان یک دستگاهی شبیه به مودم است، با قیمت ۵۰ میلیون تومان به فروش می‌رسانندپیش از این قیمت دستگاه ۲۰ میلیون بود و اکنون به ۵۰ میلیون تومان رسیدالبته انتظار داریم شاهد کاهش قیمت آن باشیم تا بتواند افراد بسیاری را مجاب به خرید کندنکته جالبی که درباره ارز هلیوم باید بدانید این است که این ارز دیجیتال با اکسس پوینت ماین می‌شود و در این بین متفاوت از سایر ارزهای دیجیتال به حساب می‌آیداین طور که دنیای فناوری در حال پیشرفت است، انتظار داریم در آینده حتی با آب خوردن و راه رفتن هم بتوانیم ارز دیجیتال استخراج کنیمباید بیان داشت که ماین کردن ارز هلیوم به روش اکسس پوینت شامل هر اکسس پوینتی نشده و اکسس پوینت خاصی را دربرمی‌گیرد.

چگونه ارز هلیوم استخراج کنیم

شما با این ارز هلیوم یک شبکه‌ای را پوشش می‌دهید و در مقابل اثبات پوشش این شبکه پاداش دریافت خواهید کرداین سوال به وجود می‌آید آیا ۵۰ میلیون هزینه‌ای که می‌شود، بازگشت خواهد داشت یا خیردر ادامه باید به یک سری نکات اشاره کنیم.

ماینر هلیوم چگونه کار میکند ؟

نکته اول اینکه کافی نیست تنها یک دستگاه اکسس پوینت خریداری کنیم و با آن به ماین کردن بپردازیمدر واقع باید تعدادی اکسس پوینت در شعاع هم باشند تا به ماین ارز هلیوم پرداختبنابراین اگر وسط بیابان باشید و خود را ایزوله کنید، دستگاه هیچ ماینی نخواهد داشتبرای مثال یک شبکه در لندن قرار داشته و دیگری در نیویورک، اینها به صورت توزیع شده در سراسر جهان قرار دارند و هنگامی که در شعاع هم هستند، با انتقال دیتا پاداشی می‌گیرند.

اکسس پوینتی که این دستگاه به آن متصل می‌شود هر اکسس پوینتی نبوده و برای استخراج ارز هلیوم مورد استفاده قرار می‌گیرداین نوع دستگاه برمبنی پروتکل هلیوم عمل کرده و در واقع باید به بحث اینترنت اشیا هم اشاره کنیم و انتظار می‌رود در آینده دستگاه‌های هلیومی بیشتری به کار گرفته شده و شاهد گسترش آن باشیم و قطعا ارز هلیوم ارزنده است.

ارز هلیوم در ایران

متاسفانه در حال حاضر نمی‌توان پیش بینی درستی پیرامون آینده ارز هلیوم داشت، بخصوص اینکه در کشورمان تعداد کمی از افراد هستند که دستگاه اکسس پوینتی تهیه کردند و روی این ارز سرمایه گذاری داشتندبنابراین خیلی نمی‌توان روی ماین آن سودآوری بالایی را پیش بینی کرد.

درآمد ماین ارز هلیوم

یک دستگاه اکسس پوینت تهیه شده در ماه بین ۱ تا ۵ ماین هلیوم انجام می‌دهد و اگر فرض بر این باشد که ۵ هلیوم ماین شد، ارزش آن به ۱۴۰ دلار می‌رسد که معادل ۴ میلیون استشما یک دستگاه ۵۰ میلیونی تهیه کردید و بازگشت سرمایه شما به ۱۲ ماه خواهد رسیدبنابراین نباید آن را چندان سودآور دانست و روی این ارز حساب باز کرددر نتیجه باید اکسس پوینت‌های بسیاری در شعاع شما باشند تا بتوانید درآمد بیشتری کسب کنید.

مصرف برق ماینر هلیوم

مسئله دیگر که باید به آن اشاره کرد، مصرف برق این نوع دستگاه استمصرف برق این نوع دستگاه به ۵ وات می‌رسد که حقیقتا بسیار پایین بوده و برای ارگان‌های دولتی نظیر وزارت نیرو مشکل ساز نیستبنابراین احتمال جمع شدن ماینر هلیوم توسط دولت به دلیل مصرف انرژی بالا کم استبرای این نوع دستگاه شما باید کابل برق، جایگاه مناسب جهت پوشش دهی خوب و برخی از این دست تهیه کنید.

ارز هلیوم نقشه

بسته به مدل هر دستگاه ماینر ارز دیجیتال هلیوم، شعاع پوششی بین ۳۰۰ متر تا کیلومتر استبنابراین با چنین سطح پوشش می‌توانید به سادگی دستگاه‌های اطراف را شناسایی کرده و متصل شوداین نکته حائز اهمیت بوده که هر چه در شعاع دستگاه اکسس پوینت شما دستگاه بیشتری باشد، به منزله کسب درآمد بیشتر در ارتباط با آنها نیستدر واقع باید بیان داشت که این نوع اکسس پوینت‌ها باید به صورت توزیع و دقیق از هم فاصله داشته باشند و به نوعی سازنده ارز هلیوم هم هدف آن این بود تا به صورت درست و توزیع شده دستگاه‌های اکسس پوینت با هم در ارتباط باشندبنابراین اگر در شعاع بیشتر دستگاه‌ها تعداد بیشتری داشته باشد بهتر از، وجود چند دستگاه در یک شعاع کوچک‌تر است.

خرید ماینر HNT

شرکت گیمستان , ماینر های ارز هلیوم را با بهترین پشتیبانی و گارانتی و تضمین قیمت به فروش میرساند که میتوانید از این شرکت بهره مند شوید. جهت خرید پایین را کلیک کنید.

خرید ماینر ارز هلیوم

نکات مهم و صادقانه

حال اگر فرض کنیم این ماجرا گسترش یافته و شما ماینر ارز هلیوم را خریداری کردید بتواند بین ۵ تا ۲۰ اکسس پوینت را پوشش دهد، قطعا باید به نوع توزیع منطقه هم توجه کردالبته به نوع منطقه و آنتن و برخی دیگر هم بستگی داردمتاسفانه این فناوری به دلیل جدید بودن، جزئیات کافی پیرامون آن وجود ندارداگرچه در ایران چنین است، اما در دنیا متفاوت محسوب می‌شود.

این ارز مشابه بیت کوین اطلاعات کافی از آن موجود نیست تا جزئیات کاملی درباره آن بدانیم و در این زمینه سرمایه گذاری کنیمچنین ماینرها و ارزی به دلیل جدید بودن، در ابتدا ریسک‌های بسیاری دارنددستگاه‌های اکسس پوینت توسط برندهایی نظیر بات کر یا پنتر به تولید می‌رسند که می‌توانید آن را خریداری کنیدالبته باید توجه داشت که هنگام خرید از فروشنده کد ۱۲ کلمه‌ای رمز کیف پول را دریافت نمایید و اطمینان حاصل کنید که قبلا فعال نشده باشد، زیرا اگر غیر این باشد احتمال به سرقت رفتن ماین‌های کسب شده وجود دارد.

درباره آینده ارز هلیوم نمی‌توان پیش بینی داشت و این ارز وابسته به فناوری IOT استاما می‌توان انتظار داشت که آینده روشنی داشته باشد.

نوعی همچون بیت کوین اطلاعات کافی از آن در دست نیست که چه مقدار ماین کنیم چه میزان کسب خواهیم کرددرباره ارز هلیوم و دستگاه HNT داستان متفاوت بوده و دقیقا نحوه عملکرد استخراجی اطلاعات دقیق در دست نیست.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه