معروف ترین فروشگاه های فروشنده وسایل تولید پوشاک

6 ماه پیش
فروشگاه های فروشنده وسایل تولید پوشاک

در دنیای امروز، تعداد فروشگاه‌های وسایل و تجهیزات تولید پوشاک که به صورت حضوری و آنلاین در ایران به طرق مختلفی فعالیت می‌کنند رو به افزایش است. اما اعتماد به این فروشگاه‌های آنلاین اغلب چالش‌هایی را برای مشتریان به همراه دارد. در این مقاله، می‌خواهیم به شما معروف‌ترین و معتبرترین فروشگاه‌هایی که به صورت حضوری و آنلاین فعالیت می‌کنند را معرفی کنیم. این معرفی به شما امکان می‌دهد با اطمینان و آرامش خاطر از هر یک از این فروشگاه‌ها خرید کنید و از کیفیت محصولاتی که خریداری می‌کنید مطمئن شوید.

امیر علی دوخت

بازرگانی امیرعلی سنجری(امیر علی دوخت) فعالیت خود را از ۶ اردیبهشت سال ۱۴۰۰ شروع کرده و در ۸ بهمن سال ۱۴۰۱ شعبه ۲ (مرکزی) خود را تاسیس کرده است. این بازرگانی مولتی برند است و برند های جک، زوجی، تیپیکال، رویانگ و بن هورس از چرخ های صنعتی، برندهای ژانومه، کاچیران، مارشال و جانتک از چرخهای خانگی، برند سیلتر از اتوهای مخزن دار و بندهای ژانومه و مارشال از اتو های پرس را عرضه می‌کند. امکان خرید حضوری، طراحی مدرن دفتر و چشم انداز کامل بازار فروشگاه امیرعلی دوخت را از رقبای خود متمایز می‌سازد. پشتیبانی کامل، پایین ترین قیمت، ضمانت اصل و اصل  بودن محصولات، خدمات پس از فروش از جمله خدمات تعمیر در منطقه (تمامی استان‌ها و شهرستان‌ها) و ارسال به سراسر ایران با کمترین زمان (یک روزه) و ضمانت مرجوعی ۷ روزه از ویژگی‌های این بازرگانی می‌باشد.

شما میتوانید با مراجعه به وبسایت امیر علی دوخت تمامی محصولات مرتبط با خیاطی مانند را خریداری کنید.

چرخینو

چرخینو(تیراژه) یک فروشگاه تخصصی چرخ خیاطی و لوازم مربوط است که به صورت فروشگاه اینترنتی و فروشگاه حضوری فعالیت می نماید. برخی از محصولات آن شامل چرخ خیاطی خانگی و صنعتی،ماشین های دوخت تخصصی،قیچی برش و تمامی تجهیزات تولید پوشاک میباشد.

فروشگاه چرخینو بیش از چهار دهه است که با هدف ارائه تجهیزات با کیفیت همراه با ضمانت در حوزه فروش انواع چرخ خیاطی و تجهیزات تولید پوشاک فعالیت دارد.

شما میتوانید با مراجعه به وبسایت چرخینوتمامی محصولات مرتبط با خیاطی مانند را خریداری کنید.

۲۰ بافت

۲۰ بافت به عنوان رسانه تخصصی دوخت، نساجی و پوشاک کشور، با گستره‌ای از تمامی برندها در زمینه تخصص خود برای تمام اقشار جامعه به ویژه فعالین صنعت دوخت، نساجی و پوشاک، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش و مطمئن یک انتخاب خوب» را ایجاد می‌کند. هدف اصلی ما اطلاع رسانی آخرین تحولات واخبار و محصولات این حوزه به مخاطبان خاص آن است..

۲۰ بافت در زمینه فروش به صورت فروشنده عمل می نماید. به این صورت که با عقد قرار داد با شرکت های مخاطب خود اجناس را از آن ها تامین نموده و با قیمت مورد توافق و متناسب با قیمت های حاشیه بازار اقدام به فروش می نمائیم.

۲۰ بافت در کنار خدمات معرفی محصولات و فروش آنها، اقدام به ضبط و پخش انواع ویدئوی های آموزشی و کاربردی می نماید تا به مخاطبان خود اطلاعات تخصصی در زمینه ماشین آلات، تکنولوژی ها و آموزش خیاطی ارائه نماید که در شبکه های اجتماعی قابل دسترسی است.

پوشش خبری رخدادها و نمایشگاه ها، آخرین بخش نامه ها و قوانین، اطلاعیه های مهم، آموزش های تخصصی و عمومی و … نیز بخشی از خدمات منحصر به فرد ۲۰ بافت در این حوزه است.

شما میتوانید با مراجعه به وبسایت ۲۰ بافت تمامی محصولات مرتبط با خیاطی مانند را خریداری کنید.

 

تیکمیش

فروشگاه تیکمیش بیش از دو دهه است که در حوزه فروش تهیزات و ماشین آلات مرتبط به صنعت خیاطی و تولید پوشاک فعالیت میکند.

تیکمیش با هدف حذف واسطه ها و تامین نیاز های مختلف مخاطبین فعالیت خود را به صورت اینترنتی در سال ۱۳۹۹ آغاز کرد و موفق شد تا مخاطبین خیلی بیشتری کسب کند.

شما میتوانید با مراجعه به وبسایت تیکمیش تمامی محصولات مرتبط با خیاطی مانند چرخ خیاطی خانگی و صنعتی و وسایل خرازی را خریداری کنید.

نتیجه 

با توجه به مطالب ذکر شده در بالا، می توان نتیجه گرفت که فروشگاه های فروشنده وسایل تولید پوشاک طیف گسترده ای از محصولات را از جمله مواد اولیه، تجهیزات، ابزار و لوازم جانبی و خرازی ارائه می دهند. این فروشگاه ها می توانند برای افراد مختلف از جمله خیاطان خانگی، تولیدکنندگان پوشاک کوچک و بزرگ مفید باشند. در نهایت، انتخاب فروشگاه مناسب برای خرید وسایل تولید پوشاک به نیازها و ترجیحات فردی بستگی دارد. با بررسی گزینه های مختلف و مقایسه قیمت ها، می توانید فروشگاه مناسبی را برای خرید وسایل تولید پوشاک خود پیدا کنید.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه