معرفی بهترین بارکداسکنر ها جهت استفاده در داروخانه

1 سال پیش
بارکداسکنر

امروزه  اکثرا داروخانه ها  دارای سیستم های دیجیتال رهگیری و ردیابی دارو و نسخه الکترونیک  میباشند. که جهت استعلام اصالت دارو ، ارائه داروی اصیل ، نگهداری و عرضه  می باشد. از این رو جهت اسکن بارکد و پردازش در سامانه نیاز به بارکداسکنر مناسب با بارکدهای کالا ها میباشد.

اولین تفاوتی که بین دستگاه های بارکد خوان مورد بررسی قرار میگیرد. نحوه تکنولوژی اسکن آنها میباشد. بارکدخوان ها دارای دو نوع تکنولوزی اسکن تک بعدی و دو بعدی هستند.

تمامی بسته بندی های داروها دارای لیبل هایی با محتوای تاریخ تولید و انقضا و بارکد دو بعدی  میباشند. از این رو  میتوان فهمید که تمامی کالاهای داروخانه ها  دارای بارکد و لیبل های دو بعدی (QR CODE) میباشند. پس بهترین دستگاه بارکد  خوان برای اسکن این نوع کالاها بارکد خوان دو بعدی میباشد.

مقایسه و تفاوت بارکد خوان های دو بعدی

بارکد خوان های دو بعدی در چندین مدل و ویژگی مختلف در فروشگاه اینترنتی سنین کالا موجود میباشد. که مهمترین بخش در مقایسه این نوع بارکدخوان ها درگاه های ارتباطی و حالت استفاده آنهاست.

درگاه های اتصال

بارکدخوان ها از چندین نوع ارتباط استفاده میکنند. که اصلی ترین آنها نحوه اتصال از طریق کابل USB و شبکه )باسیم) و وایرلس و بلوتوث (بیسیم)  استفاده میکنند. که در ادامه یک مدل از هرکدام دستگاه ها معرفی میکنیم.

معرفی چندین مدل بارکد خوان ویژه استفاده در داروخانه

بارکدخوان دو بعدی باسیم RHINO RM1860

یک بارکد خوان با تکنولوژی اسکن دو بعدی که قابلیت اسکن تمامی نوع از بارکدهای دو بعدی و تک بعدی را با سرعت ۵۰۰ اسکن در ثانیه را دارد. این محصول قدرتمند ساخت کشور  ژاپن و محصولی از برند نام آشنا و معتبر راینو میباشد. که با یکسال گارانتی معتبر در فروشگاه سنین کالا با قیمت مناسب  بفروش میرسد. و میتوان گفت که یک محصول تضمین شده برای استفاده طولانی مدت است.

بارکدخوان دو بعدی

بارکدخوان دو بعدی بیسیم OS 70 DBR اسکار

محصولی قدرتمند از برند و شرکت سازنده اسکار، که یک برند نام آشنا و شناخته شده در کشور ایران میباشد. تمامی محصولات ارائه شده برند اسکار دارای گارانتی یکسال ، کیفیت و قدرت ساخت فوق العاده ای  است. این بار کد خوان یک بارکد خوان بیسیم که قابلیت اسکن و خوانش بارکدهای دو بعدی و  تک بعدی را با سرعت ۲۰۰ میلی متر در ثانیه را دارد.

بارکدخوان دو بعدی بیسیم OS 70 DBR

بارکدخوان رومیزی دو بعدی راینو RM4300

بارکدخوان رومیزی راینو محصولی جدید و قدرتمند که میتواند تمامی نیاز های شما را در اسکن تمامی نوع از بارکدهای تک بعدی و دو بعدی را برطرف کند. این بارکد اسکنر از تکنولوژی اسکن AREA IMAFER تصویری بهره میبرد که میتواند بارکد کالا را در هر زاویه ای با دقت بالا تشخیص دهد.

بارکدخوان رومیزی

شاید با معرفی و بررسی چندین محصول نتوانید انتخاب دقیقی داشته باشید. پیش پیشنهاد میشود با یک مجموعه تخصصی در این زمینه مشاوره و راهنمایی دریافت کنید. مجموعه فروشگاه اینترنتی سنین کالا با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه تجهیرات مبتنی بر بارکد، میتواند مشاور و راهنمای خوبی جهت خرید بارکد خوان برای کسب و کار شما باشد.

0
نویسنده مطلب AmiR
دانشجوی رشته کامپیوتر - نرم افزار

دیدگاه شما

بدون دیدگاه