مشاوره تحصیلی و کلاس آنلاین کنکور ماترو

3 سال پیش
کلاس آنلاین کنکور ماترو

گروه ماترو یکی از گروه های مشاوره تحصیلی و کلاس های آنلاین کنکور است که بهترین اساتید را برای تدریس و مشاوره برای دانش آموزان فراهم کرده اند. این گروه یکی از بهترین کلاس های آنلاین کنکور را با برترین اساتید تهران و کرج و با ابزار های به روز تکنولوژی آموزشی با ارزنده ترین قیمت ها فراهم کرده است.

در بخش مشاور تحصیلی ، آقای رفسنجانی و ابری که مدیر و مشاور ارشد مجموعه ماترو و معلم رسمی آموزش و پرورش هستند بر روی فعالیت دیگر مشاور ها که رتبه برتر های رشته های خود دانش آموزان هستند نظارت می کنند و در ضمن خودشان برای مشاور های کلاس های آموزشی می گذارند که آن ها را نسبت به امر مشاوره آشنا کنند.

چون بسیاری از مشاور ها ، فقط رتبه خوبی دارند ولی در امر مشاوره اطلاعات کافی ندارند و باید قبل از این که دانش آموز به آن ها سپرده شود ، به آن ها آموزش داده شود.

بخشی از فعایت های مشاوره ای این گروه :

مشاوره آنلاین روزانه

برنامه ریزی شخصی سازی شده

راهکار های مدیریت آزمون

راهکار های مدیریت استرس

تماس تلفنی به درخواست خود دانش آموزان

گرفتن گزارش شبانه

معرفی بهترین منابع کنکور

تحلیل و بررسی آزمون ها و روند پیشرفت دانش آموز

انتخاب رشته آنلاین

و …

 

کلاس کنکور آنلاین :

گروه آموزشی و مشاوره ای ماترو زمانی که متوجه یک خلا آموزشی در سال های نزدیک به کنکور شد ، تصمیم گرفت که کلاس کنکور برگزار کند و دانش آموزان با قیمت های بسیار ارزنده بتوانند در کلاس های کنکور آنلاین با بهترین استاد ها در تهران و کرج داشته باشند.

مزیت کلاس کنکور ماترو :

ذخیره شدن کلاس ها (اگر دانش آموز به هر دلیلی نتونه در کلاس شرکت بکنه ، کلاس ضبط می شه و بعد کلاس دانش آموز می تونه راحت کلاس ها رو ببینه )

دومین مزیت آن تلف نشدن وقت شما در مسیر های شلوغ است که خود آن ممکن است بیش از یک ساعت از زمان شما را در طول مسیر هدر بدهد و همین یک ساعت ها در طول سال ، اگر برای تست زدن صرف شود نتیجه پایانی قطعا بسیار متفاوت خواهد بود.

کلاس ها در محیط ادوب کانکت برگزار می شوند و دانش آموزان هم به صورت صوتی و هم تصویری و هم در چت می توانند با استاد در هنگام تدریس ارتباط داشته باشند

سومین مزیت آن پشتیبانی قوی آن است که ۲۴ ساعته شما را ساپورت می کند و در مشکلات فنی شما را راهنمایی می کند.

و کلاس های آنلاین یک مزیت بزرگی که نسبت به پکیج های آموزشی دارد این است که در آن شما می توانید سوال هایتان را مطرح کنید ولی در پکیج ها این قابلیت وجود ندارد.

مدیریت کلاس ها توسط آقای عظیم رفسنجانی انجام می شود که ایشان مدیر اکادمی فراست هستند که این آکادمی سال ها تجربه در زمینه کلاس های سمپاد و کنکور دارد و در این سال ها قبولی صد در صد مدارس تیزهوشان و رتبه برتر های کنکور را در کارنامه خود دارند.

و این آموزشگاه نمایندگی گاج را نیز دارد یعنی دانش آموزان می توانند علاوه بر کلاس ها و مشاوره تحصیلی کنکور ، آزمون ها را نیز در همین آکادمی ثبت نام کنند و با تخفیف کتاب تهیه کنند.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

دیدگاه شما

بدون دیدگاه