نسخه‌های دستکاری شده‌ی اسپاتیفای(Spotify) از کار می‌افتند

2 سال پیش
Spotify

اسپاتیفای(Spotify) به دنبال افرادی افتاده است که از نسخه‌های دستکاری شده‌ی اپ این شرکت استفاده می‌کنند؛ نسخه‌هایی که محدودیت‌های حساب‌های کاربری رایگان را برمی‌داشتند. بر اساس گزارشی تازه، اسپاتیفای به کسانی که از نسخه‌های دستکاری شده‌ی اپ این شرکت استفاده کرده‌اند، یک ایمیل فرستاده و گفته که فعالیت‌هایی نامعمول در اپ آن‌ها کشف شده است.

Spotify

سایت‌های مختلفی نسخه‌های دستکاری شده از اسپاتیفای ساخته‌اند که محدودیت‌ها را حذف می‌کند.

اکانت چنین افرادی غیرفعال شده است، ولی اسپاتیفای حساب کاربری آن‌ها را پاک نکرده. در نتیجه آن‌ها می‌توانند یک نسخه‌ی رسمی از اپ اسپاتیفای را دانلود کنند و دوباره با همان اکانت خود به اسپاتیفای وارد شوند.

در حال حاضر بیش از ۸۸ میلیون حساب کاربری رایگان اسپاتیفای وجود دارد. این حساب‌های کاربری رایگان نمی‌توانند روی موبایل مشخصا یک آهنگ را از داخل یک آلبوم انتخاب کنند و باید به صورت اتفاقی به قطعه‌های یک آلبوم یا خواننده گوش کنند.

Spotify

سایت‌های مختلفی نسخه‌های دستکاری شده از اسپاتیفای ساخته‌اند که این محدودیت‌ها را حذف می‌کند. تنها کافی است که این نسخه‌های دستکاری شده را دانلود کرد و با یک حساب کاربری رایگان وارد آن‌ها شد، سپس محدودیت‌های اکانت‌های رایگان حذف می‌شوند.نمی‌دانیم چه تعدادی از افراد از نسخه‌های دستکاری شده‌ی اسپاتیفای استفاده می‌کرده‌اند.

همچنین بخوانید، نرم افزار گوگل الو به پایان عمر خود نزدیک می شود.

اسپاتیفای ۱۵۹ میلیون کاربر دارد که از این رقم ۷۱ میلیون کاربر اشتراک ماهیانه‌ی این سرویس را خریداری می‌کنند.

منبع: The Verg

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه