بهترین تیپ ها و استایل های کریسیانو رونالدو و لیونل مسی

نگاهی به رالف خرابکار ۲ – خرابکاری در اینترنت

۱۰ آبان ۱۳۹۷ | ۰۱:۰۴
رالف خرابکار 2

انیمیشن رالف خرابکار ۲ که ادامه قسمت اول می باشد در قسمت اول دیدید که رالف خرابکار وارد بازی های کامپیوتری شد اما در قسمت دوم راه و مسیر، کمی متفاوت است. رالف این بار در دنیای اینترنت به خرابکاری می پردازد. در این فیلم هر اتفاق غیر منتظره ی دیگری ممکن است اتفاق بیفتد. با ما تا انتها همراه باشید.

رالف خرابکار ۲ یک فیلم آمریکایی از نوع انیمیشن سه بعدی می باشد که توسط والت دیزنی ساخته شده است این انیمیشن از نوع انیمیشن های کلاسیک می باشد و از پیچیده ترین انیمیشن های جهان است که پیام های سیاسی را در قالب انیمیشن به مخاطبین منتقل می کند.

در قسمت قبلی در شخصیت بازی، نقش منفی داشت که هدفی فراتر از آن چیزی که تصورش را داشت، انتخاب کرده بود. او توانست از بازی های قدیمی که هشت بیتی بود بیرون بیاید و با بازی های چون ماشین سواری و شخص اول داستان برسد. در این فیلم قرار است که رالف خرابکار اینترنت را خراب کند اما کمی سخت بنظر می آید. سختی کار از این نظر است که دنیای اینترنت بسیار گسترده تر است و کمی بالا بودن سن رالف باعث سر درگم شدن آن نیز شده است.

شخصیت های والت دیزنی در رالف خرابکار ۲

در فیلم شوگر رالف خرابکار۲  راش به دنبال یک قطعه جایگزین می گردد. رالف خرابکار و ونلوپه به دنبال راهی هستند که دنیای بازی را به اینترنت متصل کنند. در این قسمت رالف خرابکار مجدد خرابکاری هایی را در فضای مجازی به بار می آورد. رالف خرابکار مسیر جدیدی را در اینترنت دنبال می کند و این بار قرار است در این انیمیشن از شخصیت کارتونی همچون موآنا، آنا، مولان، تیانا، راپنزل، آریل، بل، یاسمین، پوکاهانتس، مریدا و… در این انیمیشن نقش آفرینی می کنند.

رالف خرابکار2

رالف خرابکار2

رالف خرابکار2

در تازه ترین اخبار سینما قسمت بعدی رالف خرابکار دو، Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2 نام گذاری شده است. کارگردان این انیمیشن فوق العاده شخصی است که کارگردانی انیمیشن موفق زوتوپیا را بر عهده داشته و به همراه آن، فیل جانستون اداره خواهند کرد.

در این زمینه بخوانید، ۷ فیلم پیچیده که ذهن انسان را به چالش می اندازد.

رالف خرابکار2

تاریخ اکران رالف خرابکار۲

از انجا که بازخورد خوبی نسبت به قسمت اول این داستان از طرف بینندگان داشت موجب شد که نسخه دوم این انیمیشن هم ساخته شود. این پروژه بر خلاف پروژه های قبلی کیفیت تصاویر آن بهبود یافته است و از طرفی برای بینندگان جذاب تر خواهد بود. گفته شده است که این انیمیشن قرار است در ۲۱ نوامبر ۲۰۱۸ رونمایی شود. شخصیت رالف خرابکار، که اغلب خرابکاری به بار می آورد و به همراه پرنسس شکلاتی خود در مسیر پر پیچ و خم مواجه می شود.

در این انیمیشن فیلیکس درستکار مجددا در این قسمت هم حضور دارد. علاوه بر این گروهبان گالبون هم حضور دارد که شخصیت جنگجویی دارد که مورد علاقه ی فیلیکس درستکار است. همچنین باید منتظر اتفاقات غیر قابل تصور در این انیمیشن باشیم.

رالف خرابکار2

رالف خرابکار2

در نهایت این انیمیشن علاوه بر رالف خرابکار و ونلوپه، از شخصیت های دیزنی کمک میگیرد و به همراه تمام شخصیت هایی دیزنی، که صدا گذاری اصلی این کاراکتر ها به همراه خواهد داشت تقریبا هزینه زیادی را هم در بر داشته است. باید دید که قسمت دوم این انیمیشن یعنی رالف خرابکار ۲ هم می تواند به موفقیت های قسمت اول برسد یا نه؟

در این زمینه بخوانید، نقد و بررسی فیلم ددپول ۲

نظرات خودتان را در رابطه با این انیمیشن با ما در میان بگذارید.

0/5 ( 0 نظر )
دیدگاه شما

۰ دیدگاه