بهترین تیپ ها و استایل های کریسیانو رونالدو و لیونل مسی

چرا به یک برنامه تحقیق برای کلمات کلیدی نیاز دارید؟

۷ جولای ۲۰۱۸ | ۰۳:۵۲
کلمات کلیدی

قبل از بهینه سازی یک وب سایت می بایست اول بدانیم چه چیزی را بهینه کنیم. سپس به تحقیق و استخراج در مورد کلمات کلیدی می پردازیم.

پیدا کردن کلمات کلیدی

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی

کلماتی که مردم در موتور های جستجو وارد می کنند متفاوت از آن چیزی است که ما فکر می کنیم. موتور های جستجو بر روی طرز تایپ کردن خیلی حساس هستند. در بعضی مواقع وقتی یک کلمه را جستجو می کنید ولی نتیجه مورد نظر را پیدا نمیکنید. مهم است بدانیم که چه چیزی را تایپ میکنید تا بتوانیم صفحات مورد نظر را بهینه کنیم.

تحقیق در مورد کلمات کلیدی بخش اصلی سئو  را تشکیل می دهند.

کلمات کلیدی

در هنگام تحقیق در مورد کلمات کلیدی باید تعداد دفعات، ارتباط و رقابت آن را هم در نظر گرفت. فرض کنید ماشین می فروشید فکر می کنید کلمه ماشین برای بالا بردن رنکینگ مناسب می باشد؟ ولی کمی جستجو می کنید و می فهمید که به درد شما نمی خورد.

درست است که کلمه زیاد تایپ می شود اما ارزش ارتباطی زیادی ندارد. ممکن است کاربر دنبال ماشین اسباب بازی یا تعمیرگاه ماشین و… باشد که در  نتیجه می بینید که رتبه بندی چقدر می تواند کار مشکلی باشد.

چون که در این گونه کلمات رقابت زیادی وجود دارد نمی تواند کمک زیادی به شما بکند. شما به جای کلمه ماشین می توانید بنویسید خرید تویتای قرمز رنگ، درست است که زیاد تایپ نمی شود اما ارتباط زیادی دارد و هم رقابتی نیست. استفاده از چنین کلماتی شانس دیده شدن وب سایت شما را افزایش می دهد.

برنامه ریزی

کلمات کلیدی

برنامه ریزی در مورد کلمات کلیدی رویکردی ساختار یافته است که منجر به پیدا کردن کلمات کلیدی می شود که در داخل سایت استفاده می شود.

در نهایت می بایست داده های کاربران را استحراج کنید. با این داده می شود احتمال دیده شدن وب سایت تان را افزایش دهید. در واقع این که ما به دنبال چه چیزی هستیم و نحوه ی جمع آوری آن هم مهم می باشد. شما به عنوان یک وب مستر چه کلماتی را برای وب سایت تان قرار می دهید.

0/5 ( 0 نظر )
دیدگاه شما

۰ دیدگاه