آموزش تصویری و ویدیویی ساخت شماره مجازی – شماره مجازی ایران

2 سال پیش
شماره مجازی

ساخت شماره مجازی

شماره ی مجازی یک سیم کارت مجازی است یعنی این که به صورت فیزیکی سیم کارتی وجود ندارد اما شما می توانید در برخی از این شماره های مجازی تماس بگیرید و پیامک ارسال و دریافت کنید و در برخی دیگر فقط امکان دریافت پیامک وجود دارد که می توانید از آنها در شبکه های اجتماعی خودتان نیز استفاده نمایید. در ادامه بررسی می کنیم که چطور شماره مجازی برای واتساپ، اینستاگرام و تلگرام بسازید. همچنین شماره مجازی ایران را بررسی می کنیم.

چرا از شماره ی مجازی استفاده کنیم؟

اگر شما به یک برنامه ای اطمینان نداشته باشید و اگر از شماره اصلی خودتان استفاده کنید ممکن است که امنیت شما به خطر بیوفتد. پس چه بهتر است که از شماره مجازی استفاده کنیم. نکته ای که باید در نظر بگیریم این است که شما نباید از شماره های مجازی که به صورت رایگان ارائه می دهند استفاده نمایید. اول اینکه این شماره ها اختصاصی نیستند و ممکن است شخص دیگری هم از آن شماره استفاده کند و به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد. اگر شما این برنامه ها رو در تلگرام استفاده می کنید باید بگم که این شماره ها توسط تلگرام شناسایی شده و امکان مسدود شدن شماره بسیار زیاد است.

استفاده از شماره مجازی به این دلیل خوب است که شما می توانید از یک برنامه چندین اکانت داشته باشید و از هر اکانت استفاده های مختلفی را ببرید. به عنوان مثال شما می توانید یک اکانت شخصی با شماره خودتان بسازید و یا برای یک پیج کاری خود با شماره مجازی بسازید و آن را مدیریت کنید. یا مثلا یک پیج کاری در واتساپ بسازید و در گروه ها کسب و کارتان را تبلیغ کنید. البته این رو هم بگم که اگر شما شماره مجازی با واتساپ بسازید خیلی بهتر است که آن را با شماره مجازی بسازید به دلیل اینکه اگر اکانتی در واتساپ بسازید و بخواهید در گروه های مختلفی عضو شوید شماره شما برای دیگران قابل مشاهده است. پس چه بهتر است که شما از شماره مجازی استفاده نمایید.

ساخت شماره مجازی

برای ساخت شماره مجازی به صورت اختصاصی و  مطمئن تر استفاده از سایت های خارجی است که این سرویس را ارائه می دهند. یکی از این سایت ها که خودم هم با آن کار کردم سایت sms-activate است. به جرات می توانم بگویم این سایت یکی از کامل ترین سایت ها در زمینه ارائه خدمات شماره مجازی است. یعنی شما هر کشوری را که فکرش را کنید در این سایت وجود دارد(شماره مجازی ایران، آمریکا، هلند، اسپانیا، نیجریه، غنا و کشور های عجیب و غریبی که اسم آنها را هم نشنیده ایم). همچنین شماره هایی که به شما ارائه می دهند اغلب کیفیت خوبی دارند(البته توصیه من این است که از شماره های مجازی روسیه،چین استفاده نکنید.)

نحوه ثبت نام و شارژ حساب در سایت sms-activate به صورت ویدیویی

برای ثبت نام در این سایت چون این سایت، زبان آن روسی است  ممکن است برای شما یکم مشکل ساز باشد. اما ایرادی ندارد ما به شما می گوییم که از کدام قسمت ثبت نام کنید. ابتدا از اینجا وارد سایت شوید. سپس مشابه عکس زیر در قسمت بالا سمت راست روی قسمت مورد نظر کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام بروید.(خبر خوش این است که باتوجه به آپدیت سایت زبان انگلیسی هم پشتیبانی می شود.)

 

در اینجا دو قسمت مشاهده می کنید قسمت ورود و ثبت نام، که شما باید ایمیل خودتان و پسورد و تکرار پسورد را بزنید و تیک گزینه ی من ربات نیستم را هم فعال کنید. سپس ثبت نام کنید. وقتی ثبت نام می کنید، به شما یک پیام می دهد و می گوید که به ایمیل خود مراجعه کنید و حسابتان را فعال کنید(ممکن است ایمیلی که به شما ارسال کرده باشد در قسمت Spam باشد)

شماره مجازی

شماره مجازی

بعد که حسابتان فعال شد و وارد سایت شدید نام کاربری خود را در گوشه بالا سمت راست مشاهده می کنید که فعلا حساب کاربری شما، شارژ آن صفر است.

در قسمت سمت چپ لیستی از کشور های مختلف را می بینید که دسته بندی شده اند. در این بخش شما باید کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید. بعد که کشور مورد نظر خود را انتخاب کردید. لیستی از شبکه های اجتماعی مثل تلگرام، واتساپ، وایبر، اینستاگرام و… را می بینید که می توانید با آن شماره مجازی بسازید.

شماره مجازی

همچنین بخوانید، حذف اکانت تلگرام به صورت تصویری و کامل (جدید)

شارژ حساب کاربری

قبل از این که بخواهید شماره مجازی برای شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و…. بسازید، باید حساب خودتان را شارژ نمایید. سایت های زیادی وجود دارند که می توانند پول به تومان از شما بگیرند و با دلار پرداخت های شما رو انجام دهند.  اما یکی از سایت هایی که من خودم استفاده کردم و راضی بودم، سایت iranicard بود. پس برای ورود به این سایت اینجا کلیک نمایید. در اینجا بر روی ورود یا ثبت نام کلیک می کنید. سپس موارد مورد نیاز برای ثبت نام را پر می کنید و ثبت نام می کنید و به پنل کاربری خود می روید.

شماره مجازی

شماره مجازی

در اینجا در قسمت سمت راست بر روی پرداخت در سایت خارجی کلیک می کنید.

شماره مجازی

در این قسمت مبلغ درخواستی، در واقع مبلغی  که می خواهید حسابتان را شارژ کنید به دلار وارد می کنید، اگر حسابتان را به اندازه ۵ دلار شارژ کنید چیزی به اندازه ۳۰۰ الی ۳۵۰ روبل روسیه خواهید داشت و می توانید از آن شماره های مجازی بگیرید و یا شماره ها رو بفروشید. در قسمت بعدی آدرس سایت مقصد را https://sms-activate.ru قرار می دهید. نام کاربری سایت مقصد و رمز عبور سایت مقصد را درست همانند چیزی که در سایت sms-activate زدید و ثبت نام کردید، وارد می کنید و در صورتی که توضیحات اضافه تری می خواهید درج کنید، می توانید در قسمت توضیحات، توضیحات اضافی درج کنید. سپس تیک قوانین سایت را می زنید و ثبت درخواست را می زنید. در نهایت به درگاه وصل می شوید و مبلغ مورد نظر خود را پرداخت می کنید.

شماره مجازی

ثبت شماره

بعد که مبلغ خود را پرداخت کردید دو الی سه ساعت طول می کشد که حساب شما شارژ شود. بعد که حساب شما شارژ شد می توانید شماره مورد نظر خود را دریافت نمایید.

سپس کشور مورد نظر خود را انتخاب می کنید و بسته به قیمت آن، سپس یکی از شبکه های اجتماعی را انتخاب می کنید(مثلا تلگرام)

شماره مجازی

در اینجا شماره مورد نظر نمایش داده می شود شما باید شماره مورد نظر را کپی کرده و در تلگرام وارد می کنید و Next را می زنید و صبر می کنید تا کد به سایت مورد نظر ارسال شود، سپس کد را در تلگرام وارد می کنید و شماره به همین راحتی ساخته می شود.

شماره مجازی شماره مجازی

شماره مجازی بدون ریپورت

در این روشی که توضیح داده شد، من تستی که انجام دادم شماره های مجازی استونی و غنا ریپورت نبودند، شما هم می توانید از این کشور ها استفاده کنید و از همان ابتدا ریپورت نیستند(البته خب کشور های دیگری هم وجود دارد که ریپورت نباشند اما این دوتا که تست کردم ریپورت نبودند)

خب شما می توانید بعد از این که کشور مورد نظر خود را انتخاب کردید. از لیست شبکه های اجتماعی، واتساپ را انتخاب نمایید و شماره مورد نظر خود را دریافت نمایید.

شماره مجازی برای اینستاگرام

 در اینجا می توانید بعد از این که کشور مورد نظر خود را انتخاب کردید. از لیست شبکه های اجتماعی، اینستاگرام را انتخاب نمایید و شماره مورد نظر خود را دریافت نمایید.

 

شماره مجازی ایران

در بین کشور هایی که وجود دارد شماره ی مجازی ایران هم وجود دارد که می توانید انتخاب نمایید و شماره مورد نظر خود را دریافت نمایید(اما من خودم تست کردم کد از این کشور دریافت نکردم.)

شماره مجازی

سایت های رایگان دریافت شماره مجازی

سایت Sellaite SMS RECEIVER

این سایت یکسری شماره های پیش فرض از کشور استونی ارائه می دهد که شما می توانید این شماره ها را وارد شبکه اجتماعی مورد نظر خود کنید و بر روی شماره کلیک کنید و منتظر بمانید تا کد برای شما ارسال شود. سایت یک سایت بسیار ساده می باشد و چیز خیلی خاصی ندارد. فقط نکته ای که وجود دارد این است که این شماره ها اغلب به صورت اشتراکی بین عموم مردم قرار می گیرند و ممکن است که به سختی وارد شبکه های اجتماعی خود شوید.

شماره مجازی

سایت TextNow

سایت TextNow که اغلب همه این سایت رو می شناسند، یک سرویس رایگان است که شماره مجازی آمریکا به شما می دهد. خیلی نمیشه با این سایت شماره مجازی ساخت و این که برای دریافت شماره مجازی می بایست حتما با فیلتر شکن و کشور آمریکا این کار رو انجام دهید. ایرادی که این شماره ها دارند این است که این شماره ها، شماره های پایداری نیستند، علاوه بر این که نا امن نیز هستند، اگر شما برای تبلیغات هم بخواهید استفاده کنید، این شماره ها به آسانی توسط تلگرام شناسایی می شوند و این شماره ها بن می شوند.شماره مجازی

سایت  Receive-SMS-Online

سایت بعدی که می توانید به صورت رایگان شماره مجازی بسازید، سایت Receive-SMS-Online است. این سایت که شماره یکسری از کشور ها از جمله انگلیس، اوکراین و… را در سایت خود قرار می دهد. که شما با کلیک بر روی هر شماره و وارد کردن آن در شبکه های های اجتماعی خود باید منتظر بمانید تا کد بر روی سایت به نمایش در بیاید.

شماره مجازی

سایت ReceiveFreeSMS.com

سایت بعدی که می توانید به صورت رایگان از آن اس ام اس دریافت کنید سایت ReceiveFreeSMS.com است این سایت به نسبت سایت های قبلی کشور های متنوع تری دارد. کشور های مثل آلمان، سوییس، انگلیس، برزیل، اسرائیل، اسپانیا، فرانسه و… که با کلیک بر روی هر شماره و وارد کردن آن در تلگرام و واتساپ باید منتظر بمانید تا کد برای شما ارسال شود. دریافت کد از این سایت ها کمی مشکل هستند و چون شماره ها پشت سر هم، در برنامه ها، وارد می کنند، خطای Too Many Attempts در برنامه تلگرام رخ می دهد و باید منتظر بمانید. پس باید خیلی زرنگ و فرصت طلب باشید تا شماره مجازی از این سایت ها دریافت کنید.

شماره مجازی

سایت  FreeOnlinePhone.org

سایت بعدی که سرویس اس ام اس رایگان می دهد سایت FreeOnlinePhone.org است که گفته می شود این سایت اغلب شماره های که از کار افتاده است را از لیست سایت خود خارج می کند، ولی خب اغلب شماره های این سایت بن شده هستند و همچنین تنوع خاصی را در این نوع سرویس مشاهده نمی کنیم. به هر حال برای دریافت کد روی شماره مورد نظر کلیک می کنید و منتظر دریافت اس ام اس از سایت گیرنده می شوید.

شماره مجازی

سایت miracletele

خب اگر برید در این سایت، میبیند که این سایت حداقل یک ظاهر درست حسابی دارد و شماره های مختلفی از کشور های مختلف جهان را ارائه می کند. کشور های از جمله هلند، انگبیس، سوئد، لهستان، فلاند و… را می توان در سایت مشاهده کرد. این سایت علاوه بر آن، یک پشتیبانی هم دارد که می توانید در تلگرام با آن صحبت نمایید. در واقع این سایت یک مکان جادویی است که می توانید از خدمات تلفن همراه با استفاده از داده های بلاک چین بهره ببرید.

شماره مجازی

سایت hs3x.com

سایت بعدی که می توانید شماره مجازی دریافت کنید سایت hs3x.com است که می توانید در این سایت شماره مجازی آمریکا دریافت نمایید. که می بایست بر روی شماره مورد نظر کلیک نماید و منتظر دریافت شماره از این سایت باشید.

شماره مجازی

به طور کلی این هفت سایت که به صورت رایگان شماره مجازی ارائه می دهند، خیلی قابل اطمینان نیستند و هر لحظه ممکن است شخص دیگری وارد این اکانت ها شوند و برای استفاده شخصی مناسب نیستند، ولی در کل برای کسانی که تبلیغات تلگرامی انجام می دهند و شماره مجازی زیادی استفاده می کنند، این شماره ها نیز مناسب هستند

نکات پایانی و جمع بندی

در آخر این که از برنامه هایی مثل Text Now و Next Plus  برای دریافت شماره مجازی استفاده نکنید. علاوه بر این که امنیت کافی ندارند، پایداری این خط ها پایین است. مزیتی دیگری که شماره های مجازی دارند این است که می توانید برای تبلیغات و استفاده از ربات ها هم از آن ها استفاده کنید. امیدوارم که از این آموزش بهره کافی رو برده باشید. سایت ما جفت هیچ

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه