حقایقی درباره ی آنتونی رابینز – tony robbins

2 سال پیش
آنتونی رابینز

در این مقاله قصد داریم به معرفی آنتونی رابینز بپردازیم و همچنین حقایقی که درباره ی آنتونی رابیز، نمی دانستید را مورد بررسی قرار دهیم. با جفت هیچی ها همراه باشید

آنتونی رابینز

اگر آنتونی رابینز رو نمیشناسید، آنتونی رابینز در واقع در شمال کالیفرنیا در سال ۱۹۶۰ به دنیا آمد. او یک مرد موفق، نویسنده، سخنران و مربی در سرتاسر دنیا می باشد. آنتونی رابینز در خانواده نسبتا فقیری به دنیا آمد. رابینز پس از گرفتن دیپلم، به کار های گوناگونی همچون ظرفشویی، کارگری و مستخدمی روی آورد.

در سنین ۱۸ تا ۲۲ سالگی در دفتر کار به عنوان بازاریاب شروع به کار کرد. تونی تمام آثار جیم ران رو خواند و گوش داد. در این سال ها او در یک آپارتمان ۴۰ متری فقیر نشین زندگی میکرد. جیم ران یکی از مرد های موفق، بیزینس من و همچنین نویسنده خیلی معروف در سراسر دنیا می باشد.

آنتونی رابینز

آنتونی رابینز ناچار بود پای خود را در وان حمام بشوید. گذشته از فقر مالی، آنتونی رابینز فردی چاق بود که پرخوری زیادی در خوردن غذا میکرد. بر اثر پرخوری و غذاهای پرچرب وزنش به ۱۲۰ کیلوگرم رسید.

آنتونی رابینز در عین چاقی و تنبلی، آرزوهای جاه طلبانه ای نیز داشت و در عالم خیال خود قصر زیبایی را در کنار جنگل بزرگی تصور می کرد. او سرانجام تصمیم گرفت برای رسیدن به آرزو های خود، کمر همت ببندد و با چاقی اش مبارزه کند. به همین خاطر برای رسیدن به این هدف به مطالعه ی چندین کتاب پرداخت اما مطالب کتاب ها، ضد و نقیض بود و خودش تصمیم گرفت که با فکر سالم می توان بدن سالم نیز داشت. او توانست ۱۵ کیلو گرم در مدت دوماه از وزن خود نیز بکاهد.

آنتونی رابینز

با وجود قد بلندش می خواست تناسب اندام داشته باشد او معتقد بود برای نظم بخشیدن تفکرات، باید به حفظ تناسب اندام اقدام کرد. او به کلاس های روانشناسی رفت و با این علم آشنا شد. در سال ۱۹۸۴ شیوه های تازه ی روانشناسی را برای تعدادی از قهرمانان مورد آزمایش قرار داد و دستمزدی دریافت کرد تا به وضعیت فقیرانه اش سر و سامانی دهد. سپس نزد جان گریندر یکی از پایه گزاران NLP  ، NLP را آموخت و به تدریس آن پرداخت. گریندر، رابینز را تشویق کرد که به پدیده ی راه رفتن روی آتش بپردازد. برای اینکار شروع به ارائه سمینار هایی کرد که در پایان این سمینار، تمام شرکت کنندگان با پای برهنه در بستری از ذغال گداخته، راه می رفتند.

در نهایت رابینز علاقه ی خود را در زندگی پیدا کرد. او وارد رشته ی روانشناسی شد و سمینار ها و سخن رانی های متعددی را برگزار کرد. او با شیوه های روان درمانی خاص خود به برطرف کردن مشکلات مردم از جمله ترس، افسردگی، یاس و نا امیدی پرداخت. آنتونی رابینز در سال ۱۹۸۶، کتاب قدرت نامحدود را روانه ی بازار کرد. او برای بهبود عملکرد کارکنان، نکات مفید روانشناسی را بیان کرد و مشاوره افراد بزرگ، در دنیای علم را عهده دار شد.

او همچنین پایه گذار روانشناسی نیاز های انسانی است و تاکنون روش های متعددی برای موفقیت در زمینه های مختلف ابداع کرد که در کتاب ها و برنامه های صوتی و سمینار هاش موجود می باشد. رابینز اکنون در کالیفرنیا در همان قصری که در رویاهایش می پروراند زندگی می کند. او اما از کمک کردن به دیگران دریغ ندارد. او همچنین چندین بنیاد خیریه و موسسه مشاوره ی رایگان ایجاد کرده است.

درآمد آنتونی رابینز در حال حاضر پانصد میلیون دلار می باشد. کتاب های آنتونی رابینز مانند به سوی کامیابی، تفکر خود را تغییر دهیم، راز موفقیت، قدرت شگرف درون، نامه هایی از یک دوست، زندگی سالم، زندگی در اوج، درس هایی برای موفقیت، مهارت درباره ی زندگی و… هم اکنون بیرون آماده است. شما با تهیه کتاب ها و خواندن آنها می توانید علم خودتان را افزایش دهید و راه آنتونی رابینز را در پیش بگیرید.

آنتونی رابینز

در انتها به شما پیشنهاد می کنیم سخنان انگیزشی آنتونی رابینز را گوش دهید.(بمب انرژی ^_^)

 

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه