نمایشگر JustWrite حس نوشتن روی کاغذ را القا می کند

2 سال پیش
نمایشگر JustWrite

در این مطلب با مجله خبری جفت هیچ همراه باشید تا به بررسی نمایشگر JustWrite به عنوان یک محصول جذاب و جدید شرکت E lnk بپردازیم. این فناوری یک دفترچه یادداشت الکترونیکی در اختیار کاربر قرار می دهد؛ همچنین می تواند مدارس و دانشگاه ها را از تخته های عادی بی نیاز کند.

یکی از بهترین فوایدی که می توانیم برای دفترچه های الکترونیکی ذکر کنیم، جلوگیری از قطع درختان برای تولید کاغذ و کمک به حفظ طبیعت است. در عین حال، نوشتن روی این دفترچه ها، حس قلم و کاغذ واقعی را به انسان القا می کند که یک مزیت بزرگ محسوب می شود.

نمایشگر JustWrite چه امکاناتی دارد ؟

نمایشگر JustWrite

نمایشگرهای مدرن JustWrite نسبت به محصولات مشابه خود، از مزیت ها و برتری هایی برخوردار هستند؛ از جمله اینکه نیازی به نور پس زمینه ندارند، همچنین انعطاف پذیر هستند و با یک قلم عادی می توان به راحتی از آن استفاده نمود. از دیگر قابلیت های این نمایشگر می توان به استفاده از استایل های طراحی متنوع و قلم موهای متفاوت اشاره کرد. مصرف باتری این محصول بسیار پایین است.

می توان گفت کاربران در صورتی کار با این گونه محصولات را به قلم و کاغذ واقعی ترجیح می دهند که یک حس واقعی و مشابه را تجربه کنند. نمایشگر JustWrite بر اساس ادعای سازندگانش حس قلم و کاغذ واقعی را به خوبی تداعی می کند و همین می تواند دلیل قانع کننده ای برای جذب کاربران باشد.

این محصول می تواند در مدارس و دانشگاه ها جایگزین تخته های عادی شود و علاوه بر اینکه جلوه ی شیک و مدرنی ایجاد می کند، تا حد قابل ملاحظه ای جلوی قطع بی رویه ی درختان را نیز می گیرد.

می توانید سری به وب سایت engadget هم بزنید و اطلاعات بیشتری در زمینه ی این نمایشگر جدید کسب کنید.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه