محبوبیت زیاد سینما های روباز استانبول در ایام کرونا

4 ماه پیش
سینما های روباز استانبول

با شیوع ویروس کرونا در تمام نقاط جهان، بسیاری از کشور ها فعالیت سینما ها را به منظور حفظ سلامت مردم و جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، متوقف کردند، اما تجمع در مکان های فضای باز با رعایت پرتکل های بهداشتی همواره از نظر سازمان بهداشت جهانی بلامانع می باشد، به همین جهت نیز سینما های رو باز در اقصی نقاط جهان مورد توجه و استفبال مردم علاقمند قرار گرفتند، از آنجایی که شهر استانبول یکی از شهر های توریستی کشور ترکیه و همچنین یکی از مقاصد گردشگری بسیار پرطرفدار در میان ایرانیان است، تصمیم گرفتیم در این مقاله به معرفی سینما های رو باز استانبول بپردازیم تا در صورت تمایل در سفر به استانبول از این سینما ها استفاده کنید.

معرفی سینما های رو باز استانبول

در شهر استانبول سینما های بسیاری وجود دارند که فیلم های ترکیه ای و همچنین فیلم های روز جهان را اکران می کنند، حدود ۷ مورد از این سینما ها رو باز هستند و شما با مراجعه به آن ها می توانید در فضای باز و در شرایط بسیار مطلوب به تماشای فیلم بپردازید، در ادامه هر یک از این سینما ها را به صورت مختصر معرفی می کنیم.

سینمای دانشگاه bogazici استانبول

دانشگاه bogazici یکی از بهترین دانشگاه های استانبول می باشد که به سبب رتبه علمی و همچنین فضای بسیار زیبایی که دارد همواره مورد توجه بوده است، یکی از سینما های روباز استانبول نیز در این دانشگاه قرار دارد و جالب است بدانید که این سینما مخصوص اکران آثار کلاسیک آن هم به زبان اصلی است، بنابراین اگر از علاقمندان به فیلم های کلاسیک هستید لذت تماشای این فیلم ها را در فضای باز از دست ندهید، لازم به ذکر است که ساعت اکران فیلم ها در این سینما همواره ساعت ۸ شب می باشد.

سینمای cengelkoy yazlIk استانبول

cengelkoy yazlIk نام یکی دیگر از سینما های روباز موجود در شهر استانبول است که گردشگران تور استانبول می توانند با مراجعه به آن فیلم های روز دنیا را در فضای باز تماشا کنند، البته گفتنیست که این سینما در واقع یک زمین بسکتبال است که تنها در فصل تابستان هر سال به سینما تبدیل می شود و سابقه اکران فیلم های بسیار پر فروش ترکیه را دارد.

سینمای Deniz Private Acik hava sinemasi استانبول

این سینما را می توان به عنوان بهترین و در واقع لوکس ترین سینمای روباز موجود در شهر استانبول معرفی کرد، البته لازم به ذکر است که این سینما به یکی از بهترین هتل های استانبول تعلق دارد و در ساحل اختصاصی این مجموعه واقع شده است اما ورود برای عموم آزاد می باشد و گردشگران تور استانبول می توانند به راحتی به این سینما رفته و از تماشای فیلم در ساحل دریا نهایت لذت را ببرند.

سینمای Istanbul Modern استانبول

این سینمای روباز در باغ استانبول مدرن قرار دارد و یکی از سینما های محبوب شهر به شمار می آید که حدود ۱۰۰ نفر ظرفیت دارد و تنها فیلم های هنری دنیا در این مجموعه اکران می شود، بنابراین اگر از علاقمندان به تماشای فیلم های هنری نیستید این سینما گزینه مناسبی برای شما نمی باشد. به طور کلی افرادی که استانبول مدرن را برای تماشای فیلم انتخاب می کنند علایق خاصی دارند، اما در نظر داشته باشید که محیط بسیار جذاب و راحتی برای مراجعه کنندگان به این سینما در نظر گرفته شده است.

قیمت بلیط سینما در استانبول

قیمت بلیط سینما های روباز استانبول

قیمت بلیط سینما یکی از مواردیست که همواره برای تمامی سینما های شهر بسته به ویژگی هایی که دارند یکسان است اما در شهر استانبول قیمت بلیط سینما های دو بعدی بین ۱۲ تا ۱۶ لیر است، توجه داشته باشید که قیمت بلیط سینمای رو باز به سبب خدمات ویژه ای که به مشتریان خود عرضه می کنند کمی بالاتر از عدد مذکور می باشد.

امیدواریم که مطالعه این مقاله در سفر با تور استانبول برایتان مفید واقع شود با تشکر از همراهی شما کاربران گرامی.

0
نویسنده مطلب AmiR
اشتباه وجود نداره💭شاید این روزها به خودت میگی: خیلی اشتباه کردی انتخاب های اشتباه داشتی و تصمیم های اشتباه گرفتی حق داری! !اما، من امروز اومدم بهت بگم اشتباه وجود نداره دوست من چیزی که تو اسمش رو اشتباه گذاشتی اقدامیه که در اون لحظه، بر اساس بهترین اطلاعاتی که داشتی بر اساس باورهات، آموزش هات، چیزی که خانواده بهت میگفته چیزی که دور و بری هات بهت میگفتن تصمیم گرفتی و اقدام کردی، ولی نتیجه اون چیزی نشد که دوست داشتی خودت رو به خاطر اشتباهات گذشته نکوب تو آدم جدیدی شدی، دیدگاه های جدیدی داری، آگاه تری، پخته تری در دل هر اشتباه، دانه رشد تو نهفته اس اون دانه رو بارور کن اشتباه وجود نداره دوست من!

بدون دیدگاه