آنر اولین گوشی ۵G خود را در سال ۲۰۱۹ ارائه می کند

2 سال پیش
گوشی 5G

اولین گوشی ۵G متعلق به برند آنر، در نیمه ی دوم سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. با گسترش روزافزون نسل پنجم اینترنت در سطح جهان، سازندگان گوشی های هوشمند نیز به فکر تولید محصولاتی هستند که از این تکنولوژی جدید پشتیبانی کنند.

در حال حاضر نسل پنجم اینترنت، از بالاترین سرعت و کیفیت ممکن برخوردار است و یک تجربه ی لذت بخش را برای کاربران به ارمغان می آورد. در همین راستا اکثر کمپانی های بزرگ تولید کننده ی گوشی های هوشمند قصد دارند در سال میلادی جاری، محصولات جدید خود را با پشتیبانی از نسل پنجم اینترنت ارائه نمایند.

اولین گوشی ۵G برند آنر در نیمه ی دوم سال میلادی جاری معرفی می شود

رئیس بخش آنر در گفتگویی با سایت Android Authority اظهار کرد نخستین گوشی ۵G متعلق به این برند در نیمه ی دوم سال ۲۰۱۹ راهی بازار خواهد شد. وی البته نام این محصول را اعلام نکرد و معتقد است این موضوع به زیرساخت ها و پیشرفت اپراتورهای تلفن همراه در پشتیبانی از شبکه ی ۵G ارتباط دارد.

همچنین پیشنهاد می شود : فروشگاه رسمی محصولات آنر برای اولین بار در تهران افتتاح شد

گوشی 5G

برخی از گوشی های ۵G قرار است در کنگره ی جهانی موبایل ۲۰۱۹ معرفی شوند. این نمایشگاه اواخر فوریه در بارسلونای اسپانیا برگزار خواهد شد. در این کنگره علاوه بر هواوی و آنر، احتمالا باید منتظر محصولاتی از شرکت های ال جی، سامسونگ و شیائومی نیز باشیم.

هنوز دقیقا مشخص نیست که اولین گوشی های ۵G هواوی و آنر در بازارهای کدام کشورها عرضه می شوند؛ این طور که به نظر می رسد، ایالات متحده ی آمریکا جزء نخستین دریافت کنندگان این تکنولوژی نخواهد بود؛ زیرا دولت آمریکا به دلایل امنیتی تصمیم دارد تجهیزات مخابراتی هواوی در این کشور را ممنوع کند.

استفاده از دستگاه های مخابراتی هواوی هم اکنون در استرالیا، نیوزیلند و ژاپن نیز ممنوع است. چین، هند و کشورهای اروپایی احتمالا اولین بازارهای بزرگ هدف برای عرضه ی محصولات ۵G هواوی و آنر خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید سری به وب سایت gizmochina نیز بزنید.

0
نویسنده مطلب امید قدرتی
دانشجوی کارشناسی - کامپیوتر نرم افزار - علاقه مند به سئو و تولید محتوا

بدون دیدگاه